Switch to full style
Aby těch modelářských kategorií nebylo zbytečně moc. Když se to dotýká modelaření, ale nenašli jste zde specializované fórum. Taková témata vložte sem.
Odeslat odpověď

zemrel Richard Vyskovsky

pát 02.08.2019 13:46

ono to neni uplne tema k RC modelarine, ale k modelarine urcite. Vcera zemrel Richard Vyskovksy.
https://www.idnes.cz/technet/technika/a ... chnika_kuz

Re: zemrel Richard Vyskovsky

pát 02.08.2019 14:45

Smutná zpráva.... :(
A možná právě jeho vystřihovánky z ábíčka mě přivedly k modelům a jsem s nimi tam kde dnes jsem.

Re: zemrel Richard Vyskovsky

pát 02.08.2019 20:00

mě také v roce 71.....

Re: zemrel Richard Vyskovsky

pát 02.08.2019 21:32

Vystrihovanky mojho detstva

Re: zemrel Richard Vyskovsky

pát 02.08.2019 21:39

Vzdy jsem se tesil na abc a vystrihovanky. Smutné ale tak uz to chodi na te zemi placate.

Re: zemrel Richard Vyskovsky

pát 02.08.2019 22:45

Tak dalši velikan naši modelařske doby odešel i on mne přivedl na modelařskou drahu a za to mu moc děkuji.

Re: zemrel Richard Vyskovsky

pon 05.08.2019 8:29

V době omezeného výběru plastikových modelů na trhu v ČSSR byly Vyškovského papírové vystřihovánky, zejména techniky, naprostým hitem. V časopise ABC existovala rubrika "redakční oznamovatel", ve které byly mj. inzeráty poptávající nebo nabízející vystřihovánky. Za jednu vystřihovánku formule 1 bylo nabízeno několik jiných vystřihovánek. Opakovaně se redakce ABC vyjadřovala k častým požadavkům čtenářů na opětovné vydání vystřihovánek vozů formule 1. I mě tyto vystřihovánky provázely modelářskými začátky - nevím, kde jsem tehdy bral volný čas, ale lepil jsem jak modely techniky, tak modely staveb, tak mě to "bralo".

Re: zemrel Richard Vyskovsky

pon 05.08.2019 20:50

Je to smutná zpráva, také jsem vyrůstal na jeho vystřihovánkách v ABC. Čest jeho památce.
Odeslat odpověď