Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1099 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 74  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned 26.09.2021 19:43 
Mazák
Mazák

Registrován: 8.7.2015
Příspěvky: 1776
Bydliště: Orlova v noci , Karviná ve dne
Pekny, vsak ti pavouci vedi proc letaji prave ted na pavucimach. :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: úte 28.09.2021 16:24 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.1.2007
Příspěvky: 9109
Bydliště: Praha 8, ČR
Obrázky: 9
Překvapivě i přes nádherné počasí (rosničkáři vyhrožovali deštěm, který se naštěstí nekonal) jsme se na letišti potkali jen dva. Takže jsem trošku zaskákal, bez karambolu, tedy pokud nepočítám, že mi někdo popotáhl letiště při přistání. Zhasnul jsem motor trochu dřív, než jsem měl a pro protivítr mi to klesalo rychleji, než jsem čekal. Ale jinak přistání na (ty správně) tři body. Pak už jsem si dal pozor, jestli za letiště někdo netahá. Bohužel jsem vyrazil s určitým zpožděním, tak těch letů nebylo až tolik, ale přesto paráda 8) !

_________________
Hitec Aurora 9X


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: úte 28.09.2021 16:41 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 21.9.2014
Příspěvky: 459
Bydliště: Český Těšín, ČR
Taky jsem si byl dnes skočit, aspoň tři baterky. Nechci sýčkovat, ale konec sezóny se blíží. Kousek dál se objevila typická známka podzimu, kluci už vytáhli draka :wink: , no nic pěkně jsme si zalétali společně. Tedy každý zvlášť, pak se hoši za mnou přišli podívat. Jinak jsem byl sám, kolega se kterým jsem se pokoušel domlouvat, mi před chvíli napsal, že usnul. Asi už na něj taky leze ten podzim. :mrgreen:

_________________
Rozdíl mezi chlapcem a mužem je pouze v ceně jeho hraček.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 28.09.2021 18:26 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 8.8.2017
Příspěvky: 996
Bydliště: JABLONECKO


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz Tak zase trochu nekvalitního zobrazení více jak hodinového plácání se na jedné"náhorní" plošině kde to pěkně svítilo a i nárazově fučelo. :oops: Součástí mělo být i zobrazení dvou vrtáků do pole s "nerozbitňákem" kdy se éru krom zahliněného čumáku nic nestalo leč střihač tyto crash "hrátky" vystřihl. 8O Jinak lze pojmout i toto odpoledne jako trénink domácího mazlíčka.A pánové nestrašte :x sezona nekončí sezona je celoroční :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 28.09.2021 19:06 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.11.2005
Příspěvky: 7121
Bydliště: Vsetín
No původně jsem měl v plánu jen plachetnici, a pro strejčka příhodu (kdyby náhodou vypli vítr) jsem si vzal malý hydroplán který je právě po GO. No na plachetnici to bylo první hodinu, pak už to bylo takové courání... takže kuličky na vodě to zachránili. Půjčil jsem i to i synkovi od kolegy, který to při čtvrtém startu otočil na záda, naštěstí jsem nemusel plavat a druhá loď to dostrkala, kupodivu vše fungovalo a tak to hned letělo dál...
Příloha:
243273577_228779149227431_1302155071838961999_n.jpg
243273577_228779149227431_1302155071838961999_n.jpg
[ 55.91 KiB | Zobrazeno 1142 krát ]



Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: stř 29.09.2021 10:24 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 21.9.2014
Příspěvky: 459
Bydliště: Český Těšín, ČR
dratek píše:
A pánové nestrašte :x sezona nekončí sezona je celoroční :lol: :lol:

Dobře, ať tě tedy zbytečně nestresuji, končí jenom HLAVNÍ sezóna. :D Samozřejmě taky chodím létat i v zimě a už se těším, až přezuji na lyže. Jenže co si budem vykládat, aspoň mne už dávno láska ani mládí nezahřeje :mrgreen: , v zimě to bývá přece jenom s létáním trochu slabší. :roll:

A Blesku, jestli je na fotce ten synek od kolegy, vzkaž mu mé hluboké uznání, jestli to převrátil až na čtvrtý pokus. :mrgreen:

_________________
Rozdíl mezi chlapcem a mužem je pouze v ceně jeho hraček.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 29.09.2021 11:06 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 8.4.2020
Příspěvky: 300
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kuta33 piše: A Blesku, jestli je na fotce ten synek od kolegy, vzkaž mu mé hluboké uznání, jestli to převrátil až na čtvrtý pokus. Jestli je tak šikovný modelář, tak ať mu koupí nějaké lepší montérky. Tohle se už tolik nenosí. Mládí vpřed.

_________________
Taranis QX7, Quattro, Wendy, Classic EP, Decathlon Super, Hotwing 1200, Z-50 ŠAD


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 29.09.2021 12:51 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.11.2005
Příspěvky: 7121
Bydliště: Vsetín
Nene, ten na fotce je můj, ale už mi zdatně včera bral vysílač a baterky u kterých se snažil otestovat jejich nabití, naštěstí mu byly včas zabaveny... Občas je to rychlejší než čekám a co dřív stačilo dát na stůl, tak teď už nestačí... samozřejmě nejlepší na jídlo jsou balsové žebra a smrkové nosníky :D


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: stř 29.09.2021 12:59 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 24.4.2003
Příspěvky: 10764
Bydliště: Praha Hloubětín ČR
Obrázky: 266
Blog: Zobrazit blog (3)
Moc to neodkládej..


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: stř 29.09.2021 14:07 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 26.9.2011
Příspěvky: 632
Bydliště: Holešov
Obrázky: 8
... kolik takových dní ještě bude? Možná už žádný. Krátký sestřih z nedělního létání.



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

_________________
YT: Lubos72cz | czlusa.rajce.idnes.cz


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: úte 05.10.2021 19:40 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 19.2.2017
Příspěvky: 356
Bydliště: Ruda nad Moravou
Dnes nám TO ale foukalo - a tak poprvé v Jakubovicích (neměl jsem štěstí na vítr nebo čas), a určitě NE naposled!

Super polítání, do Aluly naloženo 20g balastu a ještě to někdy bylo "na hraně" (i doslova) - ale fantastické polétání se zvědavou poštolkou. Chvíli jsem se až bál, že budou lítat "kuličky", ale bála se nakonec ona. Vyloženě si hrála, protože jak jsem vyletěl - objevila se i ona. Honili jsme se, stínovali (jen škoda že to neumím jako ona).
Konečně jsem se s Alulou dokonale zkamarádil a nedám na ni dopustit. Za odměnu dostane o víkendu "kabátek" :wink:

Provětrán i tátův Hotwing EVO 1200 - dnes by měl táta narozeniny, tak jsem to musel vzít za něj... Bayeux

PS: svaholetci ze Šumperska a okolí - zkuste mi dát echo a rád se setkám, ve více lidech to baví jinak ( když dnes to byl príma solo relax - jen vítr a my).


Přílohy:
20211005.jpg
20211005.jpg
[ 135.04 KiB | Zobrazeno 863 krát ]


_________________
EXminimaketář & El & CO2 maniac dezertující ke kořenům - KHMM.cz; Hitec FLASHman 4 až 8, HTS
Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 05.10.2021 19:46 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 26.7.2020
Příspěvky: 1099
Bydliště: Žilina, let.Hôrky-Brezovec , SK
Obrázky: 7
Naozaj 20g balast alebo to je preklep a malo to byt 200g ?

Lebo 20g balast snad ani nepoznas...

_________________
Radiomaster TX16s / FrSky Horus X12s / Spektrum Dx8 G2 + pár lietadielok....


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: úte 05.10.2021 19:59 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 19.2.2017
Příspěvky: 356
Bydliště: Ruda nad Moravou
Mno víc než 20 ((slovy dvacet) gramů se mi tam nevlezlo :-) Ale v čistým olovu to možná bude i 30, až si ho vyklepu na mieru :wink:
Víc tam do kapsy nedáš a nakolik má smysl je fakt polemické - možná jen pro ten pocit? Na druhou stranu - pokud Alula váží 140g a naložíš jí 20g - zvedneš váhu modelu o snad 14% :D
Ale z praxe - první start se rvala nahoru a nechtěla jít dopředu, po doložení byla hodnější, klidnější a lépe se nechala tlačit. Ale možná to je "placebo" :D

_________________
EXminimaketář & El & CO2 maniac dezertující ke kořenům - KHMM.cz; Hitec FLASHman 4 až 8, HTS


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 05.10.2021 20:42 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 26.7.2020
Příspěvky: 1099
Bydliště: Žilina, let.Hôrky-Brezovec , SK
Obrázky: 7
Aha , tak ziadny preklep :) No ja som poznal len Alulu co ma okolo 400 gramov (letovka) , preto mi to bolo cudne. Asi mas nejaku lahsiu verziu.

https://www.kostkamodelcentrum.cz/obchod.aspx?polozka=181421

Alebo maju zly popis a vsetky maju tolko co tvoja ?
Ale maju pisanu aj inu plochu , asi su to fakt 2 rozne verzie - jedna tazsia z EPP , druha lahsia EPO

_________________
Radiomaster TX16s / FrSky Horus X12s / Spektrum Dx8 G2 + pár lietadielok....


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: úte 05.10.2021 20:59 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 6.1.2012
Příspěvky: 3699
Bydliště: Řečkovice
Obrázky: 0
Bayeux píše:
Mno víc než 20 ((slovy dvacet) gramů se mi tam nevlezlo :-) Ale v čistým olovu to možná bude i 30, až si ho vyklepu na mieru :wink:
Víc tam do kapsy nedáš a nakolik má smysl je fakt polemické - možná jen pro ten pocit? Na druhou stranu - pokud Alula váží 140g a naložíš jí 20g - zvedneš váhu modelu o snad 14% :D
Ale z praxe - první start se rvala nahoru a nechtěla jít dopředu, po doložení byla hodnější, klidnější a lépe se nechala tlačit. Ale možná to je "placebo" :D

Ještě se dá strčit asi 10g do uhlíkové trubky (u mě) v podobě 2,5 měděného drátu...

Včera jsem si užíval se Zorrem. Piánko v Zamilcu, prima relax. Ale "musím" Zorro nějak osvětlit....

_________________
(šroubovák | kleště | měřák | pájka | drátky | poletuchy | 24ch volantovka)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1099 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 74  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz