Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned 11.07.2021 22:50 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 8.4.2020
Příspěvky: 301
Bydliště: Valašské Meziříčí
Miro_V píše: to Igor659 : Ta tvoja prva fotka ... vypada to ako vybava BatMana
Už se mě ptali dva lidé, jak s tím vzlétám. Odpověděl jsem jim že vážím skoro metrák a moje hračka má letovou hmotnost 420g. Jim to přišlo divné, že na tom nelétám. Chodím kolem silnice s větším provozem, tak se bavím sledováním řidičů, jak zírají na mou výstroj. Škoda, že neslyším, co si o tom povídají, to by asi vydalo na vlastní vlákno. Pokud se vracím za tmy, nechávám ledky svítit a na trek. holi mám ještě blikačku z bicyklu. To jsem pak nejlíp osvětlený chodec. Musím si ale dávat pozor při míjení čehokoliv, že jsem široký 120cm. Ještě, že konce křídla jsou měkké, nic se jim nestane a nikomu neublíží.

_________________
Taranis QX7, Quattro, Wendy, Classic EP, Decathlon Super, Hotwing 1200, Z-50 ŠAD


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: pon 12.07.2021 9:05 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 6.1.2012
Příspěvky: 3758
Bydliště: Řečkovice
Obrázky: 0
Taky občas stěhuju létavce na kole. Alula, tak nějak instantně, vrtulníky v krabici od monitoru, v pohodě, se Zorrem na nosiči pak představuju asi jedno z mála kol z (přítlačným?) křídlem vzadu. Ale už s 1.4m FunCub se na nosič nevejdu, takže i já hledám nějakou cestu, jak na to. Protože kdybych si chtěl pořídit něco většího, musím najít způsob, jak to něco dostat na lítací plochu. Pěšky 2,5 km, kolmo 3km na nejbližší větší plochu...

Pořád pokukuju po https://modelbazar.cz/privesny-vozik-za ... ely/963235 - a jak udělám místo v garáži, jdu po něm. :)

_________________
(šroubovák | kleště | měřák | pájka | drátky | poletuchy | 24ch volantovka)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pon 12.07.2021 10:56 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 26.7.2020
Příspěvky: 1099
Bydliště: Žilina, let.Hôrky-Brezovec , SK
Obrázky: 7
Pekny vozicek :)

_________________
Radiomaster TX16s / FrSky Horus X12s / Spektrum Dx8 G2 + pár lietadielok....


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pon 12.07.2021 15:44 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 24.1.2020
Příspěvky: 36
Bydliště: ČR
Jak tak pročítám všechny příspěvky (a díky za ně), tak velmi důležitou roli hrají na přepravním vozíku kolečka. Nákupní taška asi nebude to pravé, asi to bude dost vibrovat pokud nepojedu po asfaltu. Vozík doporučovaný "Keltekem" by se mi líbil, je skladný, ale zas mám obavu, že kolečka budou moc tvrdá.
Další významnou skutečností, kterou jsem v prvním dotazu zapomněl zmínit je to, že vozík budu skladovat ve velmi malém sklípku (půdorys který je k dispozici je 45x80 cm) a to vylučuje některé velmi pěkné, ale bohužel neskládací větší vozíky. Doma to mít nemohu - mám malý byt a všechny kouty a volné prostory i na skříních mám zaplněné svými 12 modely. A tak jsem ještě trochu brouzdal na internetu a do oka mi padl přepravní vozík pro rybáře W2 - viz. zde:
https://www.rybarskepotreby-shop.cz/vozik-w2/pID0023
Je skládací a má veliká nafukovací kola (alespoň to tam píší), která by při mírném podhuštění mohla tlumit nerovnosti. Pravda musel bych ho trošku upravit, vybavit držáky pro model a vysílač, ale snad to nějak zvládnu. Ostatně teď už není cesty zpět, vozík je objednán. Tak jsem zvědav.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 12.07.2021 17:38 
Mazák
Mazák

Registrován: 7.5.2015
Příspěvky: 7461
Bydliště: ČR
Obrázky: 8
@Amigo2 Ten požadavek na nafukovací (bantamová) kolečka je zajímavý. Utlačit naložené kolečko s bantamem
v zahradě přes výmoly bylo snadnější než to co mělo na disku plnou gumu. Hledání u rybářů mne nenapadlo.
Mimo provedení W2, které jsi zvolil má M Elektrostatyk i větší W3 a provedení "plošina - trakař" W1.
Pokud budeš mít potřebu jistě poslouží i k přemístění jiných těžších a rozměrných věcí jako jsou větší modely.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: úte 13.07.2021 16:39 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 15.4.2021
Příspěvky: 344
Pokud vozík pro modeláře, pak už něco modernějšího, třeba robotického "pejska na kolečkách" co jede hezky u nohy, ale poslouchání na slovo bude nutné ještě dodělat, ovšem ani ovládání robota hlasovými povely už dnes není problém :)

http://fabacademy.org/2021/labs/agrilab ... l-project/



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz