Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř 26.01.2022 9:16 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.4.2010
Příspěvky: 10492
Bydliště: Nový Bydžov ČR
Obrázky: 14
Rudolfe, poděkuj DAFovi, moje angažmá v týhle záležitosti právě skončilo. :roll:


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
PříspěvekNapsal: stř 26.01.2022 11:38 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.1.2007
Příspěvky: 9109
Bydliště: Praha 8, ČR
Obrázky: 9
Celeron píše:
Rudolfe, poděkuj DAFovi, moje angažmá v týhle záležitosti právě skončilo. :roll:

Co jsem provedl? Jen myslím, že tu vedoucích, byť třeba v "utajení", je poměrně dost. S kolegou, který sem pokud vím chodí, ale není zde registrovaný, zrovna jednáme o výběru a nákupu modelů, jen zvažujeme jaký, aby to bylo trochu rozmanité.
A hádej Celerone, kde je budeme kupovat. To není reklama, to je dobrá zkušenost.

_________________
Hitec Aurora 9X


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: stř 26.01.2022 12:58 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 19.2.2017
Příspěvky: 356
Bydliště: Ruda nad Moravou
Celeron píše:
Rudolfe, poděkuj DAFovi, moje angažmá v týhle záležitosti právě skončilo. :roll:


Neblbi, pane - DOBŘE TO DĚLÁŠ a já to vlastně udělal podobně: vím o 2 vedoucích, a vím že na RCmanii nechodí, nebo sporadicky. A právě na MERITO Tvého postupu a inspirace jsem jim napsal - zavolal, nasměroval a už to študují...

Rozhodně VELKÝ DÍK panu RH za to, co pro mládež (a modelařinu celkově) dělá, a jestli ta podpora (sponzoring) dopadne nebo nedopadne není fatální (byť tomu velmi fandím!) - stejně si u něj kroužky stavebnice pořídí (kde taky jinde, že?).
Je to osvědčené, perfektně zpracované, času v kroužcích není nazbyt (umocněno C19 opatřeními) - a vždy se stejně dá leccos domluvit, pro vstřícnost se tu nechodí daleko...

Letu zdar - a mládí vpřed ! Dyk mě to připadá, že průměrný věk modelářů je rok za rokem vždy o rok vyšší :cry:

_________________
EXminimaketář & El & CO2 maniac dezertující ke kořenům - KHMM.cz; Hitec FLASHman 4 až 8, HTS


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 27.01.2022 7:29 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 5.9.2008
Příspěvky: 318
Všem děkuji za podporu naší akce.
Věřím, že to smysl má. S manželkou jsme spočítali, že si můžeme dovolit
zasponzorovat zhruba 200 stavebnic bez účasti případného slíbeného sponzoringu.
Takže ti kdo se přihlásili určitě svoje stavebnice dostanou. A pokud něco „přijde“,
využijeme toho postupně pro všechny modeláře, dokud peníze na to určené nespotřebujeme.
A jak jsem psal tak i pro neorganizované modeláře.
Není to tak dlouho (respektive je, letí to rychle, min. 4 roky už počítače nedělám),
v době kdy jsme ještě opravovali počítače, mi jsem přišla maminka s cca osmiletým hochem.
Nešel jim počítač (jakási plečka z nějakého řetězce). Chlapec ho na nějaké hře uvařil.
Když jsem jim říkal, že si počítač budu muset nechat alespoň jeden den, abych zjistil, co s tím lze udělat,
tak se hoch začal třást, polykal na sucho neexistující sliny, s rukama najednou nevěděl co má dělat,
došlo mi, že má typický absťák.
Hoch byl úplně v rozkladu. V osmi letech, byla to síla.
Proto kažedej táta, vedoucí kroužku, nebo kdokoliv, kdo se snaží děcka trochu urvat od počítačů
a něco s nimi vytvořit zasluhuje podporu.
(V našem státě jsou to kacířské myšlenky. Podporovat tady malé modeláře je jako čůrat proti větru.)
Proto si vážíme každého sponzora, který nám s tím pomůže.
Vážíme si také každého člověka, který nám věnuje trochu svého času a naši nabídku pošle tam, kam může.
Přeji hezký den
Rudolf


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 28.01.2022 12:13 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 5.9.2008
Příspěvky: 318
Ještě nemám všechno v ruce, ale příspěvek od sponzora zadotuje dalších 200 stavebnic.
Celkově se tedy mezi mladé modeláře dostane 400 kusů stavebnic modelu Gino RC za poloviční cenu.
Kluby, kroužky a neorganizovaní modeláři tak celkově ušetří 150 000 korun.
Přeji hezký den
rh


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz