Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: EasyFly vs. Widows XP
PříspěvekNapsal: sob 24.05.2003 11:40 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 24.5.2003
Příspěvky: 1
Zdravím všechny a prosím o radu. Koupil jsem simulátor Gamebird s programem EasyFly. Program ve Windows XP home běží hodně pomalu a myš je také pomalá. Zkoušel jsem stáhnout různé downloady ale nic nepomáhá. Pokud jste někdo tento problém vyřešil, budu vám vděčný za radu.
:cry: Lukáš


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: EasyFly stoji za starou backoru
PříspěvekNapsal: úte 27.05.2003 13:54 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 27.5.2003
Příspěvky: 9
EasyFly klidne odinstaluj - ten nikdy poradne nefungoval. Krome techto problemu je to spis jakasi hricka programatora nez simulator cehokoliv. Precejen je to uz par let kdyz to vzniklo. Nema to vubec cenu - je tam par pomerne spatne udelanych letadelek a cele to odpovida tak dobe pred 6 lety.

Jestli mohu doporucit, porid si plnou verzi Realglight G2, s Gamebirdem spolupracuje primo excelentne a je to mnohonasobne lepsi poletani.

EasyFly, ktere si dostal zadarmo ke Gamebirdu ti fungovat nebude (precejenom neni pro XP a i po programatorske strance je to katastrofa)

Samosebou muzes pouzivat i jine simulatory, treba i free


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: EasyFly :-o
PříspěvekNapsal: stř 28.05.2003 14:42 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2003
Příspěvky: 11
Bydliště: Studénka - NJ - severní morava
Ahoj,
souhlasím s RC maniakem petr22. Easy Fly je na nic. Já osobně upřednostňuji FMS. Je Freeware a je vyborný! Gamebird ti na něm pošlape. Navíc na internetu najdeš hafo modelů pro FMS.

FMS Home page
www.simulator.homepages.de

Můj článek o FMS:
http://www.rcmania.cz/2002/martin_holain/fms_znova.htm

A když tě FMS bavit nebude, můžeš se kouknout na můj seriál Létáme na PC:
http://www.rcmania.cz/2002/martin_holain/ripmax.htm
http://www.rcmania.cz/2002/martin_holai ... etame2.htm

Zdraví Nipper

_________________
Martin Holain (Nipper)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 28.05.2003 15:27 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 27.5.2003
Příspěvky: 9
Jedna vec se musi Realflightu uznat - udelali sme si pro nej modely od Telinku (Toro a Roto), kamarad co to nikdy neridil se na simulatoru naucil ltat s Torem a pak s tim lital v realu jako rozenej pilot :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 28.05.2003 15:29 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 27.5.2003
Příspěvky: 9
Jeste pokud to neni jasne:

EasyFly je z roku raz dva, nepodporuje Win XP a stoji za starou backoru. Zpusob jak to zprovoznit rozumne pod XP neni znam, i kdyz ono to pod zadnym systemem nefunguje tak jako simulator letadelka. Takovyhle simulator by klidne splodil za odpoledne student stredni skoly, a to jeste v Pascalu pod Dosem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 28.05.2003 16:44 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2003
Příspěvky: 1215
Bydliště: Hrádek nad Nisou
Myslíte všichni ten samej sim co mám já? S FMS se to nedá absolutně srovnávat, to je jako tříkolka a mercedes (FMS je ta tříkolka). Tak hnusnou grafiku jako má FMS sem dlouho neviděl a easyFly mi pod XPčkama chodí bez problémů. Nevím jaké s tím má kdo problémy, mě to chodí super, proto sem taky nic neporadil. Uznávám že sou lepší sim, ale porovnávat to s FMS to prostě nejde, tam to letadlo letí po nějakejch kolejích. Né že by byl easy super realistik, ale je rozhodně lepší.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 29.05.2003 9:27 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 27.5.2003
Příspěvky: 9
Nepletes si EasyFly a AeroFly ? EasyFly je ta hovadinka co je na CD u Gamebirdu a da se bez problemu ridit i sipkama na klavesnici a pripomina spis demoverzi jakehosi 6 let stareho enginu, udelaneho jeste pro 3DFX. Ja zasadne letam s Realflightem G2 - sice to stalo vic penez, ale poletani je naprosto uzasne a jsou do toho stovky letadel a kazde lze bez problemu modifikovat (vyoseni motoru, vrtule, vychylky kormidel......) U nas to prodava firma PanAir. Druhym dobrym simulatorem je AeroFly Pro, ktere je zhruba na stejne urovni jako RealFlight. EasyFly ale NEEEEEEE to je katastrofa. EasyFly jsem na XP nikdy fungovat poradne nevidel, a vzhledem k tomu jak je naprogramovane mam dojem ze to ani nejde. FMS jsem skousel taky, ale ve srovnani s RealFlightem nic moc. Za tu cenu (zadarmo) je to ale vic nez dobre, mnohonasobne lepsi nez EasyFly.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 29.05.2003 13:55 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2003
Příspěvky: 1215
Bydliště: Hrádek nad Nisou
Já znám rozdíl mwzi easyFly a aeroFly. Mám to co bylo u Gamebirdu a pod XP mi to chodí naprosto bezvadně a znovu opakuji že FMS je proti tomu malovánka 3letýho dítěte. A to, že je zadarmo to dostatečně nenahradí, konec konců je tam zadara a platíš jen ten ovladač, sice je trochu předraženej, ale už sem viděl horší. Samo, že to nejde srovnávat s Realflyghtem.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 18.07.2003 11:23 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 1.7.2003
Příspěvky: 200
Tak i ja prispeju svou troskou do mlyna.

Nedavno sem koupil Gamebirda (pozor, u Pecky to znaji pod nazvem simulator :-) a pravidlene trenuju na mini Tornado ve FMS. A musim rict, ze jsem spokojen.

Vcera jsem si skusil easy FLY, ktery byl pribalen zdarma. Uz od zacatku me rozcilil, protoze poazaduje pritomnost CD v mechanice pro spusteni hry.

Je fakt, ze graficky je hezci, ale pripomina mi to dobu, kdy jsem si spojoval Voodoo dve dohromady kvuli vykonu. Takova divna grafika.

FMS je takovy vicevektorovy a texturovy, ale prijde mi, ze ma mnohem lepsi letove vlastnosti. Nehlede na to, ze easy Fly ma jen 4 letadla do zacatku.

Cili ja, i kdyz jako zacatecnik, rozhodne preferuji FMS.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: FMS a gamebird
PříspěvekNapsal: stř 20.08.2003 23:35 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 20.8.2003
Příspěvky: 48
Bydliště: Praha
Vam funguje FMS s gamebirdem? Ja ho musim ovladat svym gamepadem! Proste tam gamebird nikde nemuzu najit. Byl byste nekdo tak hodnej a poradil mi, jak mam nastavit FMS, abych ho mohl ovladat gamebirdem? Dik



Jarda


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 08.12.2004 7:55 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 7.11.2003
Příspěvky: 11
Nemáte někdo vyzkoušenou kombinaci Gamebird + přechodka GAMEport/USB + RF G2 ? Od Vládi Louly, co vyrábí moc pěkné udělátko (http://quattro.haje.cz/view.php?cisloclanku=2004110101) na přechod z Gameportu a ... (!!!) ...z PCM signálu na USB :o mám informaci, že RF G2 a nepodporuji USB joysticky s vice jak tremi osami a tudíž tam fugujou jen 3 kanály :( . Myslel jsem, že když použiju Gameport/USB redukci, tak se to počítadlu bude jevit jako Gameport a ne jako USB zařízení. Rád bych měl RF G2 na notebooku, ale tam gameporty nevedou ...
Míra


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 12.12.2004 20:26 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 12.12.2004
Příspěvky: 3
G2 funguje s USB joystickem se čtyřmi osami bezproblémů, teda alespoň mě :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 12.02.2005 22:44 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 27.11.2003
Příspěvky: 24
Ahoj, Tak čtu, jak Vám chodí FMS pod XP a prosím poraďte, jak to udělad: Mám vývod z HiTecu signál do dredukce na 9-ti pin COM. Ve win 98 to chdilo bezva, ale v XP se to prostě nechytá. Co s tím, víte někdo? Proč to tahat nebo netahat z vysílače neřešte. Tak zatím...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 13.02.2005 1:11 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 6.2.2005
Příspěvky: 68
Bydliště: Mladá Boleslav
to jsem taky řešil... pod xp musíš mít interface,který převádí ppm signál z vysílače na normální RS232.. na netu jsou ty interfejsy hodně častým artiklem... já osobně budu teď stavět s PIC 16f84.. nikdy jsem procáky nedělal,tak uvidím


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 13.02.2005 19:32 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 4.9.2004
Příspěvky: 274
Bydliště: Vlašim
Já pod XPčkama používám tenhle kabel na paralerní port - naprosto bez problému. Výrobní cena do 100 Kč

http://www.heliguy.com/nexus/fmsinterface.html


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz