Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Pípák
PříspěvekNapsal: pon 08.05.2017 18:09 
Mazák
Mazák

Registrován: 4.7.2012
Příspěvky: 2651
Bydliště: Havířov
Obrázky: 0
Krabičky od Tic Tac doma mám, ale dnes už je trošku jiná doba. Je dokonce firma, která se zabývá přímo výrobou a prodejem plastových krabiček. Kdysi jsem ji měl kousek, byly v Petřvaldu, teď nevím, myslím v Hlučíně.
Ale to jsou všechno takové univerzální krabičky, i v gme, ges, apod.


Naposledy upravil varok dne pon 19.07.2021 13:26, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Pípák
PříspěvekNapsal: úte 09.05.2017 20:11 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 20.7.2009
Příspěvky: 189
Bydliště: Brno
Kdybych se moc snažil, tak bych snad někde dohledal starý sešitek, kde bych měl i ten plošňák...
Ale myslím si, že tam není moc co řešit. I kdyby jsi to naletoval všechno na nohy a zalil tavným lepidlem, budeš fungovat :twisted:
Ne, to bylo s nadsázkou. Opravdu to pořeš maximálně na nějakém univerzálním DSP s předvrtanýma dírkama... Pokud už chceš dělat plošňák, tak si jej navrhni sám a hoď to do SMD. Já tenkrát ty možnosti neměl.. a hlavně jsem vyhrabal šuplíkovou zásobu.
eM.

_________________
DX6i, EasyStar, Firebird Phantom, MiniTornado, BeeII, Sbach EPP, Lodě: PILOT, ANTJE, Victoria


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pípák
PříspěvekNapsal: čtv 11.05.2017 19:22 
Mazák
Mazák

Registrován: 4.7.2012
Příspěvky: 2651
Bydliště: Havířov
Obrázky: 0
Maximux: Mrkněte o stránku dál, tam jsou mé obrázky. Pípák mám hotový, řeším jen nějakou pěknou vzhledovou stránku, nebo jak to nazvat. :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pípák
PříspěvekNapsal: pon 01.05.2023 14:14 
Mazák
Mazák

Registrován: 7.5.2015
Příspěvky: 7415
Bydliště: ČR
Obrázky: 8
Morse klíč by sice patřil do nového samostatného vlákna, ale doufám že (vzhledem k nízké frekventovanosti) zde nebude vadit. Bzučák - Pípák Mimo kontroly vodivosti cesty (u těch sofistikovanějších šla i nastavit hranice mR pod kterou to už pískalo - a nad hranicí nepískalo) se tyto jednoduché bzučáky používaly i k nácviku Morse abecedy. Morse značky příjem dávání i nácvik telegrafního provoz dvou stanic. K tomu byl potřebný morse klíč. Doma stačily dva kousky plechu. V radioklubech se jako telegrafní klíče používaly vojenské inkuranty z příslušenství souprav RM31. (Teoreticky k telegrafickým klíčům byl i popruh k uchycení na stehno.) Telegrafní klíč RM-31, popruh pro vysílání na koleně Pozná někdo typ tohoto US Army Morse Key? cca stopáž 0:32 v youtube videu


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pípák
PříspěvekNapsal: úte 02.05.2023 19:31 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 23.7.2022
Příspěvky: 94
Nicmoc, ale levné a rychlé řešení. :D
Příloha:
pic1.jpg
pic1.jpg
[ 73.31 KiB | Zobrazeno 858 krát ]

Příloha:
pic2.jpg
pic2.jpg
[ 43.35 KiB | Zobrazeno 858 krát ]


_________________
S úsměvem jde všechno líp.. :D


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz