Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Mabušáci
PříspěvekNapsal: ned 16.12.2018 10:49 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 21.6.2008
Příspěvky: 6022
Bydliště: Praha ČR
varok píše:
No, ale myslel jsem to spíše jako že to nění třeba ten Speed, MIG apod.


No ale právě Speed či MIG určitě nevyrábí Graupner/SJ či Mega, jsou to zase výrobky někoho z té trojky jen s hezčí samolepkou... "Pseudovýrobce" tvoří zadání výroby (případně jen vybere ze standardních to nejvhodnější), udělá manuál s doporučeným použitím pro modelářské účely atd.
Ale jeho vlastní výroba to zkrátka není, občas se to dokonce i poctivě přiznává, třeba autíčkářská Tamiya na svých motorech udává i Mabuchi - viz třeba http://www.rcmart.com/tamiya-rs540-spor ... h=1560_948 ... Tamiya zrovna bere minimálně od dvou z těchto výrobců - to na odkazu je Mabuchi, ale v běžných setech je aut vesměs Johnson (v setu neoznačený, ale když se kupuje samostatně, tak je to zase v popisu deklarované).


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Mabušáci
PříspěvekNapsal: ned 16.12.2018 17:56 
Mazák
Mazák

Registrován: 4.7.2012
Příspěvky: 2651
Bydliště: Havířov
Obrázky: 0
Takže ten Speed nevyrábí Graupner a MIG nevyrábí Megamotor? Tak to jsem nevěděl. Zrovna ten Megamotor jsem myslel že přímo vyrábí. Tak už asi vím proč mi neodpověděli, když jsem jim psal mail.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz