Pravidla fóra


Pokuste se zde neřešit technické problémy. Téma, které bude mít více než 100stránek ukončete a založte další. Díky



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 709 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 48  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: DepronCup - soutěž elektrovětroňů
PříspěvekNapsal: stř 01.05.2013 15:49 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.1.2007
Příspěvky: 9109
Bydliště: Praha 8, ČR
Obrázky: 9
Zakladam tohle nove tema, at se nemusime o DepronCupu bavit trochu nesmyslne v Minulych Akcich. Zkopiruju sem cast letosni aktualni diskuze.
Datum jednotlivych zavodu, kdo je prihlasen a taky pravidla "souteze" hledejte v kalendari - calendar.php?view=event&calEid=63
Abu




Vidím, že to tu zase usnulo, ačkoliv je už jaro a měli byste se probouzet ze zimního spánku. Já se tedy už probudil a pořádně! Tady http://daf64.rajce.idnes.cz/Devil_s_Arrow je můj up gradovaný stroj. Tady se před nedávném objevovala různá "Kopí osudu" a podobné názvy, tak jsem se přizpůsobil a dostalo to název nikoliv prehistorický, ale odpovídající současným trendům, představuji Vám svůj Devil´s Arrow.
Jak jsem strašil už dřív, křídlo zatím zůstává stejné, zcela nový je celý trup. Plně osazený má 386 g a letovka vychází na nějaký 522 g, původní má 546 g. Je to o něco méně než předchozí stroj, což jistě bude příznivé, ale hlavně je tam Axík, který byl měl dát trošku větší výkon. Před chvíli jsem to více méně dodělal, tak to ještě není vyzkoušené. K tomu doufám dojde v nejbližších dnech. V hloubi duše tajně doufám, že by to už mohlo podávat srovnatelnější výkony, protože předchozí verze byla po skončení letu o třetinu, až polovinu níž, než vaše stoje. Teď bych na tom mohl být ne-li stejně, tak aspoň velmi podobně. Mohli bychom už dát v květnu první kolo dalšího ročníku, máte-li ještě zájem o to naše malé soutěžení, nahoďte termín.

_________________
Hitec Aurora 9X


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
PříspěvekNapsal: stř 01.05.2013 21:59 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.1.2010
Příspěvky: 1657
Bydliště: Praha
Blog: Zobrazit blog (1)
Ja jsme na to trochu blbe - objednal jsem si vyrezy na nove kridlo pred mesicem a stale ma howno.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: stř 01.05.2013 23:12 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.4.2011
Příspěvky: 3156
Bydliště: Praha Letňany
DAF píše:
Mohli bychom už dát v květnu první kolo dalšího ročníku, máte-li ještě zájem o to naše malé soutěžení, nahoďte termín.


Já bych byl pro někdy v 2. polovině května. Jinak co se týká stavby nového modelu, sice už mám výřezy na křídla nějakou dobu doma, ale nějak se nemůžu dokopat k tomu, abych pokročil. Zatím mám hotové kopyto na gondolu a dneska jsem nalepil sop a vop na ocasní trubku... Takže jestli nezaberu, budu lítat s loňským otloukánkem.

_________________
Wind Dragon slow 2,4 GHz byl první...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: čtv 02.05.2013 8:07 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 22.3.2005
Příspěvky: 10798
Bydliště: ČR, P6 Dědina, Letiště: Trněný Újezd
Obrázky: 11
Nejblizsi volny vikend mam 25-26.5.
Na novem kridle jsem neudelal vubec nic, stale je jen na papire :(

_________________
Abu (Tomáš S.) - MC19 - kanál č.90 na 40MHz


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: čtv 02.05.2013 8:13 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.1.2010
Příspěvky: 1657
Bydliště: Praha
Blog: Zobrazit blog (1)
Ja jsem na tom s vikendy dobre. Jediny den, kdy vim ze nemohu je 25.5.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: čtv 02.05.2013 9:37 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.4.2011
Příspěvky: 3156
Bydliště: Praha Letňany
pro mne je víkend 25.5-26.5. v pohodě.

_________________
Wind Dragon slow 2,4 GHz byl první...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: čtv 02.05.2013 12:23 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.4.2011
Příspěvky: 3156
Bydliště: Praha Letňany
Jo a mimochodem, včera večer jsem zase dřív modelařil, než přemýšlel :( . Připravil jsem si úžasný kozlík na plovoucí VOP, svrtal jsem si VOP s kozlíkem, do kozlíku jsem pečlivě vlepil matičku, aby se VOP dala demontovat, průchod VOP jsem vypouzdřil duralovou trubičkou, tetelil jsem se nad tím, jak to všechno skvěle pasuje a jak už si NIKDY neurazím při převážení výškovku... No a pak jsem něco řešil se ženou a když jsem se vrátil k rozdělanému modelu, tak jsem si rozmíchal epoxid a tu VOP jsem na lože kozlíku pečlivě přilepil :evil: . Takže VOP holt nebude demontovatelná...

_________________
Wind Dragon slow 2,4 GHz byl první...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: čtv 02.05.2013 15:33 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.1.2007
Příspěvky: 9109
Bydliště: Praha 8, ČR
Obrázky: 9
Takže tři se hlásí k termínu 25. - 26.5., kdy by se závod mohl konat. Já se také přidávám a zanesu to do domácího kalendária. Ještě zbývají pepin, BOSS8, Luzr a Hawk64. Dostal jsem upozornění na akční kalendář, kam jsem to nechtěl dávat, než bude termín a místo definitivně dohodnuto. K otázce na místo, Dívčáky, nebo Ohradu? Oboje má svá pro a proti. Má-li někdo lepší plac, nechť ho dá do placu k diskuzi.

_________________
Hitec Aurora 9X


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: čtv 02.05.2013 15:44 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.4.2011
Příspěvky: 3156
Bydliště: Praha Letňany
DAF píše:
T... Má-li někdo lepší plac, nechť ho dá do placu k diskuzi.

No nevím, jestli je to lepší plac, ale poslední dobou chodím lítat na "nový" plac ve Vinoři-už jsem ho jednou zmiňoval, je to kriketové hřiště, chodí tam lítat docela dost lidí. Údajně je domluva s majitelem, že mu to nevadí, modeláři jsou tolerováni, pokud tam nebudou nechávat bordel a samozřejmě pokud tam nebude zrovna kriketový zápas. Výhoda je, že je to do všech směrů otevřené, dá se lítat na jakýkoli směr větru a až na plac se dá dojet autem. Možná nevýhoda jsou občas letadla mířící na/z letiště Letňany.

_________________
Wind Dragon slow 2,4 GHz byl první...


Naposledy upravil kope dne čtv 02.05.2013 15:47, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: čtv 02.05.2013 15:46 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 22.3.2005
Příspěvky: 10798
Bydliště: ČR, P6 Dědina, Letiště: Trněný Újezd
Obrázky: 11
Blizkost Letnan a Kbel ???

Jo a upozornuji, ze Genagen psal, ze v sobotu nemuze, takze asi jen 26.5.

_________________
Abu (Tomáš S.) - MC19 - kanál č.90 na 40MHz


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: čtv 02.05.2013 16:12 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.1.2007
Příspěvky: 9109
Bydliště: Praha 8, ČR
Obrázky: 9
Tím se výběr data dále zužuje na 26.5.2013. Čas bych dal víkendově rozumný, tedy sraz v 10.00 přesně a první start tak do 20 minut. Pokud jde o místo, tady byl pěkný plácek ve Zdibech, bohužel se bavíme v minulém čase. Když jsem se tam zajel na jaře podívat, viděl jsem po ploše zlověstně trčet ze země kolíky, které jasně dávaly najevo, že se to parceluje :evil: . Víc o tom nevím. Bylo by možné tam samozřejmě zajet o kousek dál, ale je to mezi poli a tamější malorolníky neznám, aby nás nehnala jejich plechová kavalérie, když sedneme do jejich klíčícího obilí. Kope by se mohl případně podívat tam u nich, sám tam někde také poletuje.

_________________
Hitec Aurora 9X


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: čtv 02.05.2013 17:29 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.4.2011
Příspěvky: 3156
Bydliště: Praha Letňany
Abu píše:
Blizkost Letnan a Kbel ???

Jo a upozornuji, ze Genagen psal, ze v sobotu nemuze, takze asi jen 26.5.

Kbely jsou v pohodĕ, přes tuhle lokalitu nic nelítá. Smĕrem na Letňany občas ano-ne sice přímo přes tuhle louku, ale poblíž. Jinak můžu v sobotu i v nedĕli.

_________________
Wind Dragon slow 2,4 GHz byl první...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: sob 04.05.2013 18:19 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.1.2007
Příspěvky: 9109
Bydliště: Praha 8, ČR
Obrázky: 9
Míro, pokud by to šlo, zkus se na ten plácek zeptat, udělali bychom změnu (jestli ostatní budou souhlasit). Případně nahoď kudy kam.

_________________
Hitec Aurora 9X


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: sob 04.05.2013 18:30 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.4.2011
Příspěvky: 3156
Bydliště: Praha Letňany
Tak se obávám, že začala kriketová sezóna a na 26.5. je tam napsaný zápas:

http://kriket-vinor.webs.com/schedule.htm

Nevím od do kolika kolika hrají, ale dneska jsem tam chtěl jet cca ve 3 odpoledne lítat a hrálo se. Tak jsem musel na "golfáč":

http://rcmapy.com/?locid=2158

Tam je to v pohodě, pokud nebude foukat od východu přes topoly. Pak je to dost turbulentní.
A mimochodem, lítal jsem tam dneska s opraveným Magicem a nosilo to jak blázen!

_________________
Wind Dragon slow 2,4 GHz byl první...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: ned 05.05.2013 10:14 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.1.2007
Příspěvky: 9109
Bydliště: Praha 8, ČR
Obrázky: 9
Vypadá to, že asi zatím jiné místo nebude, necháme tedy Dívčáky, nebo Ohradu? A co další experti, připojí se, nebo na to už kašlou. Bossáku už jsi dokončil a vyzkoušel své kopí? Mně to zatím nelítá, ale fotky už mám :lol: . Pepine, Hawku Luzre, Viléme, Hynku, Jarmilo! jdete do toho, nebo ne?

_________________
Hitec Aurora 9X


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 709 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 48  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz