Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1355 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 91  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Klub příznivců RC paraglidingu
PříspěvekNapsal: pát 28.09.2018 12:25 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.2010
Příspěvky: 875
Bydliště: Hluk ČR
Obrázky: 88
[youtube]www.youtube.com/watch?v=a-P-q7whLos[/youtube]
Bez komentáře :D


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Klub příznivců RC paraglidingu
PříspěvekNapsal: sob 29.09.2018 9:26 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.2010
Příspěvky: 875
Bydliště: Hluk ČR
Obrázky: 88
Jak to děláte že se vám to video zobrazuje přímo v okně, mám tam nějakou chybu v odkazu?

Jinak už je k prodeji Skyman SirEdmund https://shop.cefics.com/detail/index/sArticle/454/sCategory/63


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klub příznivců RC paraglidingu
PříspěvekNapsal: sob 29.09.2018 12:27 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 2.8.2008
Příspěvky: 1566
Bydliště: Pelhřimov, ČR
Obrázky: 1
Teď jsem to zkusil a vypadá to, že ten odkaz na Trubku se musí vložit včetně "https://"

Jinak taky pečlivě vše sleduji ohledně novinek. Nejvíc se teď těším, až tomu Charlesovi z kanady dorazí červený CA 2.8, slibuju si od jeho hodnocení jiný úhel pohledu. Pro mě zajímavější o to víc, že lítá s mými Flair 4.5 a Hybrid 3.0, může porovnat, můžu se ho konkrétně zeptat atd. Snad mu vrchlík dorazí dřív než v kanadě zamrznou! :)


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klub příznivců RC paraglidingu
PříspěvekNapsal: sob 29.09.2018 12:50 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.2010
Příspěvky: 875
Bydliště: Hluk ČR
Obrázky: 88
No vidíš a pod každým videem je návod, jak jej vložit a tam uvádí že se právě http... má smazat.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klub příznivců RC paraglidingu
PříspěvekNapsal: ned 30.09.2018 20:50 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.4.2006
Příspěvky: 1409
Bydliště: Litoměřice, ČR
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (6)
Dnes navečer se vítr konečně utišil, tak jsem zase po dlouhé době provětral RC paraglidingové křídlo. Motorový let trval 26 minut a podle telemetrie letěl rovně bez klesání při odběru 3,5 A což mě mile potěšilo. Lítání bylo opravdu relaxační žádné brutální lomcováky, které tento vrchlík také umí :-). Lítání jsem si opravdu užil . Níže je odkaz na video z lítání.


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

_________________
Jeti DC-24,DS-12,VBar,PsychoHammer,CrossAlps2.8,Sir Edmund Race,Samba 2.6,Ultra 3.5,Logo700,Logo 200


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klub příznivců RC paraglidingu
PříspěvekNapsal: úte 02.10.2018 20:40 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 2.8.2008
Příspěvky: 1566
Bydliště: Pelhřimov, ČR
Obrázky: 1
Přes německé fórum jsem se dostal na nové stránky české firmy RC ParaSky - jsou moc pěkné, dalo to jistě velkou práci. Když jsem dostudoval všechny zajímavé informace (třeba podrobné návody k použití) a nabídku e-shopu včetně příslušenství (třeba náhradní konce vrchlíku), tak jsem si teď čtvrt hodiny zkoušel v konfigurátoru barev různé barevné možnosti vrchlíků, jeden by nevěděl, kterou kombinaci si vybrat. :)

http://www.rcparasky.com/cs/


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klub příznivců RC paraglidingu
PříspěvekNapsal: pát 05.10.2018 21:40 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 2.8.2008
Příspěvky: 1566
Bydliště: Pelhřimov, ČR
Obrázky: 1
Otočka za ucho v podání jiného pilota, asi nová móda. Sám se o to pokoušet nebudu, nejsem příznivec opičáren, vážím si toho když se mi daří stabilní realistický let... :)



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klub příznivců RC paraglidingu
PříspěvekNapsal: úte 09.10.2018 17:42 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 2.8.2008
Příspěvky: 1566
Bydliště: Pelhřimov, ČR
Obrázky: 1
Tak jo, Charlesovi do kanady dorazil červený CA a podle popisu v německým fóru je nadšený že obstál i proti silnýmu větru na rovině. Strašně rád takový slova čtu i kdyby to nebyla pravda! :lol:
Ještě mě zaujalo, že při předělávání těžký krosny (mám dojem že od tohodle továrního výrobku jsem sám taky čerpal nějakou obrazovou inspiraci) nahradil nohy el. husím krkem a hlavně koupil boty pro psy! Hned jsem guglil co se dá u nás koupit, ale když jsem uviděl jakej ty boty mají tvar z boku a zespoda, tak zůstávám u svých tištěných výtvorů :roll: :)
https://www.ufifi.cz/oblecky-pro-psy/dz ... sy-rostak/
http://www.psisatnik.cz/index.php/boty

https://www.rcparaglidingforum.de/t3331 ... l#msg25101


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klub příznivců RC paraglidingu
PříspěvekNapsal: úte 09.10.2018 20:33 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.2010
Příspěvky: 875
Bydliště: Hluk ČR
Obrázky: 88
Taky už jsem to četl a opravdu jenom chvála, což se nedá říct úplně o nových krosnách. Četl jsem už první stížnosti na to, že vlastně komplet parakrosny L je na horní hranici váhových rozptylů padáků. Což u vrchlíků které chodí perfektně už od spodní nízké váhy je celkem problém. Nechápu tedy proč neudělaly výztuhu sedačky s duralu a ochranný koš s ocelových trubiček a pak by i ta cena odpovídala použitému materiálu. V podstatě akorát pilot Peer je mnohem lehčí než Robin od Hackera, zbytek mají těžší. Pilota uvažuji vyměnit za toho Peer L až budu předělávat elektroniku Spektrum za Jeti. Pilot vypadá opravdu dobře a ještě bych ušetřil hmotnost nějakých 300g, ale ta cena.
Jinak Punkair představil další nový padák, jmenuje se CLOU 1.8, je to singelskin a provedení je tentokrát v barevném designu. Materiál podle fotek není ten speciál od Skymanu D10, není totiž tak průsvitný a tak to tipuji jako levnější model určený pro začátečníky jako první padák.
https://www.rcparaglidingforum.de/t3336f555-Clou.html#msg25138


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klub příznivců RC paraglidingu
PříspěvekNapsal: stř 10.10.2018 19:08 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.2010
Příspěvky: 875
Bydliště: Hluk ČR
Obrázky: 88
Mám možnost koupit para křídlo Vega od Axisu, do minulé sezony létané na motoru. Cena za komplet křídlo 1000kč, měl by někdo zájem o část křídla s tím že bych je rozstřihal a rozprodal za poměrnou cenu+poštovné. Dříve bych ho vzal i celé sám pro sebe, ale můj zájem o vlastní šití křídla už trochu opadl jelikož na to vůbec nemám čas. Pokud by ale investice byla menší tak bych do toho i šel.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klub příznivců RC paraglidingu
PříspěvekNapsal: čtv 18.10.2018 16:46 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 2.8.2008
Příspěvky: 1566
Bydliště: Pelhřimov, ČR
Obrázky: 1
Tak tohle prolétávání průsmykem v lese s vrchlíkem za 699,- vyžaduje opravdu pevné nervy! :) Na tohle si troufnu jen s otlučeným EPP samokřídlem, toho mi není líto.

https://www.facebook.com/Vaudee/videos/ ... 116329296/


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klub příznivců RC paraglidingu
PříspěvekNapsal: pát 19.10.2018 19:22 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.2010
Příspěvky: 875
Bydliště: Hluk ČR
Obrázky: 88
Kdo se bojí nesmí (létat) do lesa :D


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klub příznivců RC paraglidingu
PříspěvekNapsal: ned 28.10.2018 21:57 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.2010
Příspěvky: 875
Bydliště: Hluk ČR
Obrázky: 88


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz
Zde je realita, pěkná rasovina vrchlíku a krosny.

Martin z je to včetně https:// a stejně se nezobrazí okno s videem.


Naposledy upravil MartinMartin dne pon 29.10.2018 5:59, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klub příznivců RC paraglidingu
PříspěvekNapsal: ned 28.10.2018 23:09 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 2.8.2008
Příspěvky: 1566
Bydliště: Pelhřimov, ČR
Obrázky: 1


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Mě to funguje, už zase. :lol: Nezobrazí se to tady správně, pokud adresa na trubku obsahuje časový kód time_continue=117&, stačí tohle odmazat a už se to zobrazí. Nebýt ale možnosti si zobrazit před odesláním příspěvku Náhled, tak na to taky nepřijdu.

K videu: zklamalo mě, že mladý pilot není takový borec jak se zdálo z předchozích videí, ale spíš hazardér, který zkouší lítat kde si to jiní rozmyslejí. Zkusí to dvacetkrát, z toho patnáctkrát s tím flákne a povedenejch pět průletů sestříhá do videa. Ale abych vyzdvihnul to kladný, tak nezaznamenal jsem žádný roztržení tohoto tenkého vrchlíku - pozitivní zjištění! Odhaduju, že když už se tady chlubí nepodařenými pokusy, tak protržením by se už na kameru pochlubil taky. Vlastně ne, to by měl zle u výrobce, zatímco video s karambolama je vlastně reklama na odolnost. Budu ale radši věřit pravdivosti odolnosti než konspiraci... :wink:


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klub příznivců RC paraglidingu
PříspěvekNapsal: pon 29.10.2018 6:09 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.2010
Příspěvky: 875
Bydliště: Hluk ČR
Obrázky: 88
Martin z díky, hned mi to došlo kde je ten problém.
Odolnost vrchlíků bude opravdu větší než jsem předpokládal, krosna bude přinejmenším dobře odřená pokud neodejdou servo převody.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1355 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 91  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz