Pravidla fóra


Pokuste se zde neřešit technické problémy. Téma, které bude mít více než 100stránek ukončete a založte další. Díky



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 342 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 23  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Létání v Žatci
PříspěvekNapsal: ned 27.10.2019 19:29 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 3.3.2019
Příspěvky: 307
Ahoj Zipp,tak tos byl ty tam vzadu na modelarsky plose a lital tam i Lada Dojejs,Na modelářskou plochu dozadu moc nechodim,spis litam primo od hangaru kvůli nabijeni baterii.Tak priste az uvidíš Cmelaka v lufte tak prijd na kafe.A Ja porad nevim o koho jde,pises ze litas i s volnaskama a tady v Zatci Jsem takových nejmíň 30 roku nikoho nevidel na plose třeba z Ajednickou,pravda není tady moc mista,muselo by se jet jinam,od doby kdy se tady klub rozpadl nekdy po 90.roce tak s volňásky je tu konec,pokud jsi chodil na souteze třeba hazedel alespoň tady v Zatci když ještě fungoval klub tak bych Te musel znat.Ale at dumam jak dumam nevim,no nic tak zas nekdy priste na letisti a a at to vsem dobře lita,Letu Zdar Jirka Sifi Zatec.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Létání v Žatci
PříspěvekNapsal: pát 08.11.2019 20:40 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 3.3.2019
Příspěvky: 307
Ahoj kluci letavci a modelari,sdeluji smutnou zpravu.V Nasem LMK Louny odesel do modelářského a plachtařského nebe 7.11.2019.Pan Jan Lupinek,vyborny clovek po všech strankach,odesel ve veku 77.let.Kdo Jste Honzu znali tak na neho vzpomente.Ahoj Jirka Sifi Zatec.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Létání v Žatci
PříspěvekNapsal: ned 24.11.2019 9:45 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 3.3.2019
Příspěvky: 307
Ahoj kluci modelarsky tak Jsme včera odletali soutěž halovych hazedel F1N v Ostrove nad Ohri,Moc povedena akce s asi pokud si pamatuji s rekordnim poctem soutěžících a to 28 modelaru,k mani bylo i obcerstveni jako bábovka,kava caj zajisteno mistnimy modelari i pekne ceny pro soutěžící a dobře zorganizovane.Po soutezi nastoupily kluci s halovymi akrobaty a bylo se na co divat a debatovat o modelarine,pekne.Taky se to protahlo do odpolednich hodin.No a jak Jsme letali my,Honza skončil nekde v druhé polovine start.listiny a mne se podarilo utrpet první místo ale musel Jsem v druhé serii letu zariskovat a hodit ero az nad ocel.nosniky abych naletal co nejvic a zaroven doufat ze proklickuje při klouzavem letu zase ty nosníky zpet a vyslo to,uz ted se tesime na Decinskou soutěž tam je to o necem jinem,mista habaděj jak vyskove tak prostorove.Vysledkove listiny byly k mani hned po soutezi a to je pro poradatele velike plus.No proste parada.Tak se mejte kluci modelarsky a zas nekdy Ahoj Jirka Schifi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Létání v Žatci
PříspěvekNapsal: ned 24.11.2019 14:18 
Mazák
Mazák

Registrován: 10.5.2005
Příspěvky: 887
Bydliště: Žatec
Blog: Zobrazit blog (1)
Zdravím, Jiří, velká gratulace. Jos


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Létání v Žatci
PříspěvekNapsal: ned 01.12.2019 12:52 
Mazák
Mazák

Registrován: 10.5.2005
Příspěvky: 887
Bydliště: Žatec
Blog: Zobrazit blog (1)
Zdravím, už jsem dlouho nefotil na letišti a tak něco z doma. Našel jsem 5 ks starých přijímačů Corona a rozchodil jsem je s Horusem X10 s modulem 4in1.
Co s nimi? Tak jsem sehnal plánek a začal pracovat. Vznikly Albatrosek, Fokřík, Eddík, Ottík a Pepík. To větší vzepětí do V je lepší, než nějaká drahá stabilizace.
Všechny létají bezvadně a je o zábavu postaráno. Povrchovku na Ottíka dělaly vnoučata, tak je trochu jiný. Toť vše. Jos


Přílohy:
DSCF1719.JPG
DSCF1719.JPG
[ 168.44 KiB | Zobrazeno 9542 krát ]

DSCF1727.JPG
DSCF1727.JPG
[ 162.7 KiB | Zobrazeno 9542 krát ]

DSCF1729.JPG
DSCF1729.JPG
[ 165.04 KiB | Zobrazeno 9542 krát ]

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Létání v Žatci
PříspěvekNapsal: ned 01.12.2019 13:24 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 3.3.2019
Příspěvky: 307
Ahoj Pepo a ostatní modelari a litavci,no teda pekna letka Epepaku,Ty teda jedes.Moc pekny era,My v patek v Lounech uzavreli symbolicky nebe a měli Jsme v klubu vyrocku tak se reklo co bylo potřeba,jakej byl rok a jakej bude ten další co se tyka modelarstvi a vse okolo toho,Ja se vrhnul na další soutezni kategorii a to RCH tak uz ted stavim jak zbesilej.Kluci od nas z klubu co to litaj,vim o peti lidech tak se k nim pridam a budem jezdit po soutěžích hlavne Sporice,Ostrov okolo K.Varu a co bude v rozumny vzdalenosti,tak nejak zmapovany to uz mam kde se co lita a hlavne je k mani kalendar soutezi.bezva kategorie a nic pretechnizovanyho i když i tady jsou pouzivany kompozity na modelech,era jsou vicemene hodne podobny spis zalezi jak kdo umi packovat.Pravidla jak stavebni tak soutezni taky jednoduchy tak po roce litani uvidim co a jak kde pridat nebo zlepsit.Mejte se fajn kluci modelarsky Ahoj Jirka Sifi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Létání v Žatci
PříspěvekNapsal: ned 01.12.2019 18:31 
Mazák
Mazák

Registrován: 10.5.2005
Příspěvky: 887
Bydliště: Žatec
Blog: Zobrazit blog (1)
Cauky, no Jiří Ty taky jedeš. Házedla už pro mě nejsou, tak zamlada. Už je mi 72 a to házení už mi nejde Hi. JOs


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Létání v Žatci
PříspěvekNapsal: ned 01.12.2019 21:07 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 3.3.2019
Příspěvky: 307
Ahoj Pepo no a to je prave kategorie pro ne dedky ale pro vekove pokrocile,s hazenim to nemá nic spolecneho to by byla prave kategorie i pro Tebe.Upresnim-kat.RCH-rozpeti do 1500 m\m,vaha do 600 gr.dve serva,jinak delej co umis,do vzduchu se to pali gumicukem a to ted nevim presne parametry gumicuku ale rozhodne min nez u Vedvojek,a Ty coby zkuseny Vedvojkar z davne minulosti bys to uvital.Maximum je nalitat 5.min.a tech peti minutach pristat do ctverce cca 20+20.m.takze pohodovka.Ahoj Jirka Sifi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Létání v Žatci
PříspěvekNapsal: pon 02.12.2019 9:37 
Mazák
Mazák

Registrován: 10.5.2005
Příspěvky: 887
Bydliště: Žatec
Blog: Zobrazit blog (1)
Cauky, no vidíš, Jiří, mám ty kategorie nějak pomotané. My jsme létali před asi 50 lety jen ty V2. Takže teď jen oddychově, rekreačně s kamarády. Jos


Naposledy upravil Joker dne stř 18.12.2019 10:27, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Létání v Žatci
PříspěvekNapsal: pon 02.12.2019 18:08 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 3.3.2019
Příspěvky: 307
Ahoj Pepo,mimo jiné když Jsem se párkrát byl podivat na kluky v hale jak tam poletuji z hal.radiacky tak Jsem si rikal ze bych mohl taky něco zpachat do haly.Z halovymi hazedly se při tom litat neda to je od tech radiacku moc rozbytej vzduch a dost rozvireny,ten model vse rozhodi.Tak Jsem postavil ero co kdysi dělala IGRA a to Marabu v te velikosti jako byvala stavebnice,jako kluk Jsem ty Marabace mel snad tri.Osazene uz to mam,takze v patek bych mohl jit do haly k rece,samozrejme je to na litani po hale a ne nejaky akroptakoviny,jen Jsem si řekl když uz tam občas zajdu na cumendu tak at mam něco s sebou a politam si,snad to budu umet a vejdu se tam.Tak az s tim majznu o stenu nebo o zem tak se mne moc nesmejte.Ahoj Jirka Sifi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Létání v Žatci
PříspěvekNapsal: pon 02.12.2019 19:41 
Mazák
Mazák

Registrován: 10.5.2005
Příspěvky: 887
Bydliště: Žatec
Blog: Zobrazit blog (1)
Cauky, zkusím se tam v pátek přijít podívat. Od kdy to je? Jos


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Létání v Žatci
PříspěvekNapsal: pon 02.12.2019 20:04 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 3.3.2019
Příspěvky: 307
Ahoj Pepo,kluci se tam schazej před 19.hod.takze od 19.hod. se lita a jsou tam vždycky do 21.hodin.dole u reky a da se tam samozrejme zajet autem az před halu,Ja bych mel dorazit taky,hoj Jirka Sifi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Létání v Žatci
PříspěvekNapsal: sob 07.12.2019 18:55 
Mazák
Mazák

Registrován: 10.5.2005
Příspěvky: 887
Bydliště: Žatec
Blog: Zobrazit blog (1)
Zdravím, tak opět ale z jiného druhu létání. Byl jsem se v pátek podívat v hale, kam chodí členové klubu Play boy a i ostatní. Létala tam i omladina, fotky dost nekvalitní, bylo špatné světlo. Tak alespoň dvě. Jos


Přílohy:
DSCF0004.JPG
DSCF0004.JPG
[ 79.62 KiB | Zobrazeno 9220 krát ]

DSCF0010.JPG
DSCF0010.JPG
[ 100.33 KiB | Zobrazeno 9220 krát ]

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Létání v Žatci
PříspěvekNapsal: pon 30.12.2019 13:36 
Mazák
Mazák

Registrován: 10.5.2005
Příspěvky: 887
Bydliště: Žatec
Blog: Zobrazit blog (1)
Zdravím, tak po delší době zase na letišti. Teplota kolem nuly, bezvětří, slunečno. Sešli jsme se tři dědkové s Playboy, a také jeden omladin. Hezké létání termika nic ale hodinu jsme dali. Bez nehod, jen já jsem na Albatroskovi udělal jednu vrtuli. Krátké focení a domů do tepla. Všem hezkého Silvestra a šťastný Nový rok bez nehod. Jos


Přílohy:
DSCF0047.JPG
DSCF0047.JPG
[ 96.28 KiB | Zobrazeno 8918 krát ]

DSCF0048.JPG
DSCF0048.JPG
[ 94.79 KiB | Zobrazeno 8918 krát ]

DSCF0050.JPG
DSCF0050.JPG
[ 118.09 KiB | Zobrazeno 8918 krát ]

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Létání v Žatci
PříspěvekNapsal: úte 31.12.2019 10:52 
Mazák
Mazák

Registrován: 10.5.2005
Příspěvky: 887
Bydliště: Žatec
Blog: Zobrazit blog (1)
Zdrvím, jo a zapomněl jsem na kamarády z Mostu. Tak Ti nepřijeli srabi. Jos


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 342 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 23  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz