Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: shop
PříspěvekNapsal: stř 06.07.2011 21:08 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 11.5.2003
Příspěvky: 1031
Bydliště: Praha 5 Lužiny
Obrázky: 0
Prosím vás už jste někdo nakupoval tady shop je trochu zmatený a zajímá mě osobní odběr na Proseku objednal jsem 2 věci poslal Sms ale mimo odpovědi automata zatím nic nejak nerozumím tomu když je zboží skladem tak také muže být až za 5 až 10 dnů nebo jsem to blbě pochopil máte někdo zkušenosti s nákupem ??????

http://www.modelmania.cz/


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 06.07.2011 21:11 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.2.2005
Příspěvky: 20846
Bydliště: Rakovník, CZ
Obrázky: 0
Turnigy 9X 9Ch Transmitter w/ Module & 8ch Receiver

Popis

S v2 aktualizace firmwaru, se opravuje mnoho chyb z předchozích 9X, plus vestavěná 2,4 GHz (ne daggy druhá anténa), je to kvalitní, spolehlivý 2,4 GHz systém vhodný pro začátečníky a pro piloty podobně.
si, že zamčený -in pocit, že jen 2,4 GHz závada volný technologie může poskytnout.
Ultra časy rychlou reakci a bez rušení ovládání vašeho modelu je dosaženo pouze s touto technologií 2,4 GHz.
Není pochyb o tom, nejlepší hodnotu 9Ch systém k dispozici


citace z jejich stranek

Myslim ze po tomhle by mne presla odvaha tam neco koupit....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 06.07.2011 21:12 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.2.2005
Příspěvky: 20846
Bydliště: Rakovník, CZ
Obrázky: 0
http://www.rcmania.cz/modules.php?name= ... ic&t=39686


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 06.07.2011 21:18 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 11.5.2003
Příspěvky: 1031
Bydliště: Praha 5 Lužiny
Obrázky: 0
No kolega vyskratoval regl 20 Atak jsem se jej tam snažil objednat protože na Prosek to mám kousek ale zatím bez odpovědi jinak souhlasím ty překlady to se nedá číst a i ta objednávka je trochu horor no uvidíme zda to bude fungovat ten osobní odběr kolega tam byl ale nikde ani známka o nějakém výdejním mistě nebo že se tam nachazí Shop


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 06.07.2011 21:33 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.8.2008
Příspěvky: 722
Bydliště: Vysocina - Pelhrimovsko
Ted uz vim, kde konci zbozi z HobbyCity ... a navody s angliny jsou take UncleGoogle ... TRAGEDIE.... ruce pryc ... osobne bych se bal ...
ale kazdy ma svuj nadzor ...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 07.07.2011 0:41 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
blueangel píše:
No kolega vyskratoval regl 20 Atak jsem se jej tam snažil objednat protože na Prosek to mám kousek ale zatím bez odpovědi jinak souhlasím ty překlady to se nedá číst a i ta objednávka je trochu horor no uvidíme zda to bude fungovat ten osobní odběr kolega tam byl ale nikde ani známka o nějakém výdejním mistě nebo že se tam nachazí Shop

Máš tam kontakt viz tento odkaz tak zavolej na ten mobil a domluv si tu objednávku i ten osobní odběr.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 07.07.2011 12:28 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 25.4.2003
Příspěvky: 10799
Bydliště: Praha Hloubětín ČR
Obrázky: 266
Blog: Zobrazit blog (3)
Byl jsem požádán, abych sem dal vyjádření obchodníka, které mi přišlo mailem.



Co se týče nákupů a osobního odběrů na shopu: zatím nedisponujeme kameným obchodem.
Proto pokud jen přijedete na Prosek a budete hledat něco o shopu, tak nic nenajdete. Vše je na osobní předchozí domluvě.

Reakce na:
objednávka je docela horor nevím co pro vám je horor. Pokud s objednávkou
máte nějaké problémy můžete shop kontaktovat.

Reakce na:
Teď už vím, kde končí zboží z HobbyCity...
nejsem jediný eshop kdo nakupuje na HobbyCity (HobbyKing.com).

Reakce na překlady popisy v produktech:
Nebudu lhát jedná se o překlad z http://translate.google.cz.
Překlad je stojový, aspoň některé informace vám postytne.

Hanke Tomáš


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 07.07.2011 15:00 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 26.7.2006
Příspěvky: 1054
Bydliště: Česká Lípa
Toto je taky asi strojově :-)

V dneštní době náš prodej se odehrává na eshopu ModelMania.cz. Podud by jste měly jakýkoliv dotaz nebo nápat nebo kde a co upravit nebo předělat. Budeme jen rádi. A děkujeme předem.

Nápat :-) bych měl. Opravit alespoň to, co je psáno "česky". Jsem na češtinu taky mimo, ale tato skladba, interpunkce a pravopis bije do očí.
Není Z.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 07.07.2011 16:07 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 2695
Bydliště: ČR
Obrázky: 2
No zkrátka, celkově vysoká úroveň :roll: .


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 07.07.2011 16:59 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 29.8.2010
Příspěvky: 435
Třeba je to dysgrafik, který má problémy s psaným projevem a dělá často chyby. To, že nedává peníze na překlady a nemá zatím nikoho kdo by to psal za něj lépe je třeba tím, že prostě za každou cenu minimalizuje vedlejší náklady, aby minimalizoval prodejní ceny. Spousta prodejců jsou stejně jenom překupníci a často jde stejně hlavně o to, aby bylo zboží dodáno co nejdříve a co nejlevněji. Takže pokud někdo nabízí zboží v českém eshopu a má ho skladem k rychlému dodání za dobré ceny, tak není až tolik podstatná úroveň toho webu a popisy toho samého zboží se dají najít i jinde.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 07.07.2011 19:52 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 11.5.2003
Příspěvky: 1031
Bydliště: Praha 5 Lužiny
Obrázky: 0
Je hezké vyjádření obchodníka ale co je to za obchodníka který má v shopu uvedeno 5ks skladem ale pokud to člověk chce koupit tak není mluvil jsem s ním telefonem chtěl jsem F16 a řekl mě že stavebnici žadného modelu nemá ale v shopu jich je skladem mraky ale ve skutečnosti nic reglu je tam 30 ks skladem ale když jsem chtel jiný tak byl pouze 35A jiný žadný
pochopím shopy kde se zboží objedná tak člověk počítá že to bude chvíly trvat ale když je to uvedeno skladem tak by to měla být pravda ale třeba se mýlím a omlouvám se majitely shopu že jsem chtěl nakoupit zboží které bylo a je skladem s omluvou Blueangel


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 08.07.2011 1:11 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 8.7.2011
Příspěvky: 1
KarelSkala píše:
Třeba je to dysgrafik, který má problémy s psaným projevem a dělá často chyby. To, že nedává peníze na překlady a nemá zatím nikoho kdo by to psal za něj lépe je třeba tím, že prostě za každou cenu minimalizuje vedlejší náklady, aby minimalizoval prodejní ceny. Spousta prodejců jsou stejně jenom překupníci a často jde stejně hlavně o to, aby bylo zboží dodáno co nejdříve a co nejlevněji. Takže pokud někdo nabízí zboží v českém eshopu a má ho skladem k rychlému dodání za dobré ceny, tak není až tolik podstatná úroveň toho webu a popisy toho samého zboží se dají najít i jinde.


Ano jsem, bojuji stím celý život.
Ale nezabránila mi tato vada vytvořit shop ModelMania.cz.
O překladech je to přesně tak jak jste napsal, jde mi o to aby jsem
minimalizoval prodejní ceny. Časem ty popisy nechám opravit.

TomasH


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 08.07.2011 8:25 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 26.7.2006
Příspěvky: 1054
Bydliště: Česká Lípa
TomasH píše:

Ano jsem, bojuji stím celý život.
Ale nezabránila mi tato vada vytvořit shop ModelMania.cz.
O překladech je to přesně tak jak jste napsal, jde mi o to aby jsem
minimalizoval prodejní ceny. Časem ty popisy nechám opravit.

TomasH


Nezlob se na mně, ale i přes to že jsi dysgrafik, tak by se v českých popisech na webu nemělo stávat, že je tam mraky chyb. Myslím, že toho českého textu tam není tolik, aby to po tobě někdo neopravil. Určitě máš nějakého kamaráda, mamku, taťku, přítelkyni, prostě kohokoliv, kdo o tvé vadě ví a rád ti pomůže. Chyby můžeme dělat tady, kdy sem člověk něco narychlo písne a moc to něřeší, ale na eshopu?
A když už víš o své vadě a víš že nejsi schopen to napsat rozumně, tak jde jen o to mít myšlenku a opravdu se obrátit na někoho, kdo to zvládne. Fandím každému pokusu o podnik, nevadí mi strojové překlady u zboží, protože je to tam jasně vidět a tady chápu minimalizaci nákladů. Ale pokud je něco skutečně česky a budou to číst lidé na veřejném webu, tak by se v žádnám, podotýkám opravdu žádném případě nemělo stávat to, co na tom tvém. Prostě jak sám vidíš dle reakcí, trašně to ubíjí tvůj obchod. A to nejsem nějakej puntičkář a eshop jsem jen tak prolítl.
Neber to prosím zle - není to tak míněno, ale pokud chceš, aby lidé na webu nakupovali, tak by mu měli minimálně rozumnět a neměli by je odrazovat právě věci tohoto typu.
To jestli máš psáno, že zboží je či není skladem a nakonec není, necháme být, protože to dělá spousta obchodníků. Jen se to nesmí přehánět a hlavně to můsíš "správně následně" okecat. :D
Prosím ber nás s rezervou a pokus se chyby co nejdříve odstranit, protože jak jsem psal fandím každému pokusu o podnik. Čím víc vás bude s rozumnýma cenama, tím lépe pro nás ostatní.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 08.07.2011 10:14 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.6.2010
Příspěvky: 2313
Papir píše:
Čím víc vás bude s rozumnýma cenama, tím lépe pro nás ostatní.

Tohle zní sice dobře a vypadá to na první pohled jako správná úvaha. Ale v důsledku to tak nemusí být.

ČR je malá země a mnoho lidí už je zvyklých nakupovat po netu venku. Rozsáhlá "síť" kamenných obchodů na každém rohu by nám mohla pomoci tím, že si můžeme jít věc rovnou koupit - ale to by se neuživilo, tolik nás nakupujících není :wink:

V čem má ale smysl mít eshop na každém rohu??? Když sedím doma u PC a objednávám z netu, tak je mi celkem fuk, jestli je ten eshop za rohem nebo na opačné straně republiky.

Bylo by mi daleko milejší, kdyby existovaly eshopy, které poskytují nejen dobré ceny, ale i kvalitní služby (k nimž bezesporu patří i dobré a správné informace o nabízených produktech) a taky které mají zboží skutečně skladem a tím i rychle dodávají.

Toho ale těžko docílíme tím, že bude každý jouda s PC v obýváku zakládat eshop. Konkurence je samozřejmě naprosto nezbytná, ale příliš velká roztříštěnost vede jen k tomu, že se tyhle rádobyshopy perou o každého zákazníka, ale žádný ze shopů jich nemá dost na to, aby dokázal nakupovat ve větším a získal tak lepší podmínky u dovozců/výrobců! A v důsledku ani nemá dostatečně vysoký obrat ani marže, aby mohl ze zisku financovat kvalitní servis, skladové zásoby a starat se o kvalitní prezentaci a informovanost zákazníků.

Bylo by hezké, kdyby i v ČR přešly eshopy z kvantity na kvalitu :)
Chápu ale, že to není lehké v prostředí, kde sice zákazníci remcají nad nízkou kvalitou u piva a na fórech, ale pak v praxi stejně koukaj jenom po ceně :evil:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 08.07.2011 13:12 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
blueangel píše:
Je hezké vyjádření obchodníka ale co je to za obchodníka který má v shopu uvedeno 5ks skladem ale pokud to člověk chce koupit tak není mluvil jsem s ním telefonem chtěl jsem F16 a řekl mě že stavebnici žadného modelu nemá ale v shopu jich je skladem mraky ale ve skutečnosti nic reglu je tam 30 ks skladem ale když jsem chtel jiný tak byl pouze 35A jiný žadný
pochopím shopy kde se zboží objedná tak člověk počítá že to bude chvíly trvat ale když je to uvedeno skladem tak by to měla být pravda ale třeba se mýlím a omlouvám se majitely shopu že jsem chtěl nakoupit zboží které bylo a je skladem s omluvou Blueangel

Ani u jiným eshopů se nelze 100% spolehnout na to, že když je uvedeno skladem, tak že je to zaručená informace. Není to nikdy a nikde 100% zaručené a už se mi nejednou stalo i u jiných eshopů, že něco skladem nebylo i když bylo v eshopu uvedeno, že to skladem je. Proto pokud na něco spěcháš pak je vždy dobré se informovat na dostupnost předem buď emailem nebo telefonicky tak jak jsi to udělal ty, a to platí obecně nejen pro tento eshop. :wink:


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz