Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1052 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 71  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv 04.01.2018 12:07 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.5.2012
Příspěvky: 1687
Bydliště: Kroměříž
Obrázky: 38
Ty jo, to jsem asi jediný, kdo si na tento podnik nestěžuje. Zrovna upozorním, že v něm nepracuju, ani nikdo z rodiny a nemám s ním nic společného. Zásilky z Číny mi za několik posledních let přišly všechny s výjimkou kdysi jedné před x lety (ještě nákup zprostředkovaný) a jedné z loňského listopadu. U nás se pošťáci opravdu snaží zásilky doručovat, oznámení v případě nedoručení je pravidlem, i když se někdy stane, že ho dají až druhý den a někdy se zase stane, že ho dají, i když už je zásilka převzatá :lol: Dokonce mi kdysi balíček z Číny donesla sousedka, které matka na poště pracuje jo a vlastně ještě v prosinci (kdy jsem těch zásilek měl doručovaných víc) mi jej donesla ještě jedna spolehlivá paní z baráku. K všemu když mám třeba zásilku do ruky, tak ji nechám zrovna uložit na poště, protože si ji pak můžu vyzvednout kdykoliv a nemusím čekat až na poslední otvírací hodinu, protože mám hlavní poštu 50 metrů od bydliště :D Asi bych měl být spokojený, když to tady tak čtu.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
PříspěvekNapsal: čtv 04.01.2018 14:29 
Mazák
Mazák

Registrován: 2.3.2012
Příspěvky: 2714
Bydliště: Ústí nad Labem
Tak si toho važ, není to běžné.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 13.12.2018 9:23 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.2.2006
Příspěvky: 1205
Bydliště: Praha, Sobín
Obrázky: 3
Tak na naší poště (okraj Prahy) se za poslední rok nestalo, že by nějaký balíčak doručili. Myslím, že ho ani neberou s sebou, alespoň dávají do schránky lístek o nezastižení. Onehdá (byl jsem nemocný) jsem je z okna zpozoroval, zastavila dodávka, vylezla baba, do dvou schránek hodila papírek o nedoručení a pokračovala dál, ani nechcípala motor. Na poště klasická výmluva 'doručovatelky nepatří pod nás, to musíte na pobočku ....'
Proto pokud to lze ovlivnit, veškeré zásilky si nechávám posílat do práce, kde se vymlouvat nemohou. Jedenkrát to loni zkusili, a sekretářka jim tam udělala takovej čurbes, že od té doby mají asi u jména firmy červený vykřičník :-)
Bohužel, u různých doporučených dopisů to zařídit nelze, takže návštěvám pošty se nevyhnu, ale balíčky to řeší.

_________________
Símův axiom: Každý signál se zlepší, připojíme - li anténu


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: čtv 13.12.2018 21:39 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2011
Příspěvky: 1722
Bydliště: uhlířská lhota 74
tak u nás v obci doručují jednou dodávkou 3 holky a za poslední 3 roky se nestalo, že by nějaký balíček nedoručili , jen v případě, pokud jsem nebyl opravdu doma a pokud mě viděly přijíždět , tak se klidně s balíčkem i vrátily z kraje obce ..... ono to bude o lidech a o zákaznících(když si jen nestěžujía mají pro ně i vlídné slovo bude to o jiném přístupu ...... holčiny se rády vždy poňuchnají s mejma kočkama...... jen je občas problém ty kocoury vyhnat z dodávky........ schovávají se mezi hromadami balíčků...... to je potom groteska........ :lol:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 14.12.2018 8:25 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
Pohled z druhé strany, možná nepravdivý, možná pravdivý:

Holky mají své kamarády a oblíbené zákazníky, kam chodí často, pokecají, poňuchňají se s kočkama, vyhánějí je z dodávky...

A pak mají i další zákazníky, kterým rovnou nahážou papírky o nezastižení, protože po vyhnání koček jim zbude čas už jen na to.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 14.12.2018 8:37 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2018
Příspěvky: 604
Bydliště: Trvalé
Obrázky: 0
Dodám jen to, že u nás je pošta ze všech běžných dopravců nejspolehlivější. Hození lístku bez pokusu o doručení jsem zaznamenal jen jednou a provedl to brigádník. Víc mě trápí práce pošťáků přímo na pobočce, na přepážkách. Tam už jsem zažil několik problémů.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 22.12.2018 0:48 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2011
Příspěvky: 1722
Bydliště: uhlířská lhota 74
zdzd píše:
Pohled z druhé strany, možná nepravdivý, možná pravdivý:

Holky mají své kamarády a oblíbené zákazníky, kam chodí často, pokecají, poňuchňají se s kočkama, vyhánějí je z dodávky...

A pak mají i další zákazníky, kterým rovnou nahážou papírky o nezastižení, protože po vyhnání koček jim zbude čas už jen na to.


no .... asi jo.... nejsem prudičem vuči lidem co ukáží že umí něco dělat a dělají to dobře......
jsem 4. poslední barák ve vesnici na konci denního rozvozu...... za námi je jen jeden trvale obydlený........a od doby kdy byl vydražen z exekuce, tam moc pošty nejde.......
Toliko ke znalostem zvědělíkovic persony.....
stěžovat si umí každej kreten chápat že občas něco nejde z jakéhokoli důvodu umí málokdo...... možná by to chtělo jakýsi ,,parametrický ekvalizér ,, modifikovaný na lidské přístupy k lidem.......
P.S.
Holky někdy přijedou v 10 ráno(noci pro mě) někdy klidně kolem 14-15 v době oběda a to si fakt moc pokecat nemají náladu....... ,
nutno podotknouti, že i tedka před vánoci tu byly nejdéle včera v 11:25...........
A co se týče pokecání se zákazníky na výstupu služby..... pamatuji poštáky co se stavovali i na kafe a stíhalo se vše včetně donášky důchodů...... jen tehdá bylo 90% národa v zaměstnání a neměli čas remcat protože museli makat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 22.12.2018 0:59 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2011
Příspěvky: 1722
Bydliště: uhlířská lhota 74
Solim Namez píše:
Dodám jen to, že u nás je pošta ze všech běžných dopravců nejspolehlivější. Hození lístku bez pokusu o doručení jsem zaznamenal jen jednou a provedl to brigádník. Víc mě trápí práce pošťáků přímo na pobočce, na přepážkách. Tam už jsem zažil několik problémů.


Na přepážce jsem měl jeden problém také, loni, paní poštmistrová ho ale řešila a to ve svém volnu a dokonce dojela svým vlastním autem ke mě domů ho vyřešit..... a vše proběhlo dobře.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 22.12.2018 11:49 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 7.7.2011
Příspěvky: 259
Bydliště: Kladno, ČR
Pánové, když čtu tuhle stránku tak musím říci, že vám jenom závidím. Moje vlastní statistika za poslední 2 roky: pošta dovezla 2.7% balíků, jen drobnosti v obálce, nic víc. Řada oznámení o balících vůbec nedošla nebo dorazila třeba den před koncem ukládací lhůty.
Už i holky z pošty mi samy nutí kontaky na hlavní doručovatelku, těch nasraných lidí je prostě hodně. Sektetářka ředitele na hlavní poště už mě zná podle xichtu a oslovuje mě jménem když se tam objevím. Jenže to je tak vše, nějaké zlepšení prostě nevidět....
E-shopy, které mají dodání pouze přes českou poštu vůbec neberu v potaz a pokud u nich něco objednám, je to naprostá výjimka... Osobně považuju českou poštu za ten nejhorší podnik v téhle republice a vyhýbám se mu jak to jen jde.
Sorry za tenhle výlev, ale prostě jsem na poštu alergickej. S ostatními dopravními službami nikdy ani problém, ozvou se, domluva bezproblémová, vyjdou vstříc.... Proč tohle sakra nejde na poště?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 22.12.2018 12:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2018
Příspěvky: 604
Bydliště: Trvalé
Obrázky: 0
Nejde to na vaší poště. Je to jen v lidech. :wink:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 22.12.2018 12:46 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.2.2005
Příspěvky: 20813
Bydliště: Rakovník, CZ
Obrázky: 0
Solim Namez píše:
Nejde to na vaší poště. Je to jen v lidech. :wink:

100% souhlasím

_________________
jyrry.webnode.cz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 22.12.2018 12:49 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 18.8.2005
Příspěvky: 4941
Bydliště: Šternberk, ČR
Obrázky: 0
Taky to tak vidím. Je to o lidech a u nás se vedení pošty změnilo. Za poslední 2 roky se pošta postupně zlepšuje. Sice mám zvlášť bezdrátový zvonek se štítkem Pošta, který přidávám ke klasickému zvonku jen když čekám poštu, ale lístek už dlouho nebyl.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 22.12.2018 13:09 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 7.7.2011
Příspěvky: 259
Bydliště: Kladno, ČR
jyrry píše:
100% souhlasím

Jistě že ano. Problém je, že nejde o drobnost někde na vesničce - tam to většinou funguje. Tady mají obsloužit tak 80 000 lidí... Prostě katastrofální úroveň služeb...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 19.02.2020 15:40 
Mazák
Mazák

Registrován: 28.4.2017
Příspěvky: 1030
Bydliště: Napajedla
Solim Namez píše:
Nejde to na vaší poště. Je to jen v lidech. :wink:


Ano. Je to o lidech. A mám s tím příliš mnoho negativních osobních zkušeností...
Za tyto lidi ale někdo nese zodpovědnost, a podnětů, že je hodně věcí mírně řečeno špatně jsou tisíce a tisíce.
A za tento bordel si nadřízení rozdávají neskutečné odměny.
Být to soukromá firma, tak se osazenstvo mění jak lidí ve frontě.. .


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 19.02.2020 15:47 
Mazák
Mazák

Registrován: 28.4.2017
Příspěvky: 1030
Bydliště: Napajedla
Před rokem před vánoci se ČP rozhodla, že nebude rozesílat info o zasilkách. Jak se mám dozvědět, že mám na poště zásilku mi pracovnice odpověděla, že neví, že to ještě není dořešeno.
Asi tam má každý občas zavolat. Ale moc rádi nebyli, když jsem to zkusil.
Pokud by to každý jednou týdně (aby neprošvihl dobu uložení zásilky ) zkusil, asi by se z toho osypali.
Dcera dostala navíc info, že čínské zásilky nechávají "až na konec", oznámení neposílají a zásilky zpět do Číny nevrací.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1052 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 71  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz