Reklama

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 932 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 59, 60, 61, 62, 63
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv 04.01.2018 12:07 
Mazák
Mazák

Obrázky: 35
Ty jo, to jsem asi jediný, kdo si na tento podnik nestěžuje. Zrovna upozorním, že v něm nepracuju, ani nikdo z rodiny a nemám s ním nic společného. Zásilky z Číny mi za několik posledních let přišly všechny s výjimkou kdysi jedné před x lety (ještě nákup zprostředkovaný) a jedné z loňského listopadu. U nás se pošťáci opravdu snaží zásilky doručovat, oznámení v případě nedoručení je pravidlem, i když se někdy stane, že ho dají až druhý den a někdy se zase stane, že ho dají, i když už je zásilka převzatá :lol: Dokonce mi kdysi balíček z Číny donesla sousedka, které matka na poště pracuje jo a vlastně ještě v prosinci (kdy jsem těch zásilek měl doručovaných víc) mi jej donesla ještě jedna spolehlivá paní z baráku. K všemu když mám třeba zásilku do ruky, tak ji nechám zrovna uložit na poště, protože si ji pak můžu vyzvednout kdykoliv a nemusím čekat až na poslední otvírací hodinu, protože mám hlavní poštu 50 metrů od bydliště :D Asi bych měl být spokojený, když to tady tak čtu.

Profil Soukromé album  

PříspěvekNapsal: čtv 04.01.2018 14:29 
Mazák
Mazák

Tak si toho važ, není to běžné.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 932 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 59, 60, 61, 62, 63