Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Cena postovneho HK
PříspěvekNapsal: čtv 08.03.2012 1:48 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2011
Příspěvky: 377
Bydliště: Lozorno
Zdravim chcem si objednat toto lietadlo http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... _PNF_.html problem je v tom ze stale mi hadze cenu za postovne uplne inaksiu ako pri mensich balikoch.cena za postovne je zhruba Air Parcel (SLOVAKIA) 4500g - 4999g $54.33 a zmenit sa to neda:-(( a to nehovorim o tom ze sa do balika neda pridat baterka nad 1000 mah. Da sa to nejako poriesit??


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Cena postovneho HK
PříspěvekNapsal: čtv 08.03.2012 1:56 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.11.2010
Příspěvky: 2308
Bydliště: Liberec
Hmotnost samotného letadla je 4360g.
Je možné, že ti to automaticky do košíku přidalo tuhou krabici a tím se dostaneš do kategorie 4500-4999g air parcel.
Postage table je zde http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... etable.asp

Ohledně akumulátorů, tam platí tohle: http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/mahtotal.html
Nebo to kdysi platilo. Moc se mi nezdá, že by snížili limity.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cena postovneho HK
PříspěvekNapsal: čtv 08.03.2012 5:06 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.4.2009
Příspěvky: 2087
Bydliště: Sokolov
tak je samozrejme, ze poslat krehke a tezsi letadlo bude drazsi nez si poslat nejaky pidibalicek :D a to o dost :D

_________________
Jeti DC-16 | „Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora“


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cena postovneho HK
PříspěvekNapsal: čtv 08.03.2012 8:50 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.4.2011
Příspěvky: 6500
Bydliště: ČR
Obrázky: 0
Jasně, problém bude ta krabice. Chtěl jsem si objednat kabinku na 600 vrťas a přidali tam krabici, zvedlo to hmotnost i výrazně cenu. Bez krabice to samozřejmě objednat nešlo.

_________________
Člověk je tak složitá bytost, že o tom lidstvo nemá ponětí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cena postovneho HK
PříspěvekNapsal: čtv 08.03.2012 9:09 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 17.11.2009
Příspěvky: 817
Obrázky: 0
Zrovna včera jsem otci objednával Sbach 342 a to poštovné a váha vychází stejně jako uvádíš ty... nedá se nic dělat no, spíš mě zajímá kolik si nechá pošta z ceny 105USD + 45USD poštovné


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cena postovneho HK
PříspěvekNapsal: čtv 08.03.2012 9:55 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 5.1.2010
Příspěvky: 827
Bydliště: Beroun
simonic80 píše:
Zdravim chcem si objednat toto lietadlo http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... _PNF_.html problem je v tom ze stale mi hadze cenu za postovne uplne inaksiu ako pri mensich balikoch.cena za postovne je zhruba Air Parcel (SLOVAKIA) 4500g - 4999g $54.33 a zmenit sa to neda:-(( a to nehovorim o tom ze sa do balika neda pridat baterka nad 1000 mah. Da sa to nejako poriesit??

Ako by si to chcel poriešiť? To chceš, aby Ti to poslali cez pol sveta v igelitke? :) S tou baterkou - skús sa obrátiť na online podporu, tam si myslím, že Ti to vysvetlia a možno tú baterku aj pribalia. Fungujú pomerne promptne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cena postovneho HK
PříspěvekNapsal: čtv 08.03.2012 10:00 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 5.1.2010
Příspěvky: 827
Bydliště: Beroun
Angusss píše:
Zrovna včera jsem otci objednával Sbach 342 a to poštovné a váha vychází stejně jako uvádíš ty... nedá se nic dělat no, spíš mě zajímá kolik si nechá pošta z ceny 105USD + 45USD poštovné
Vždy je tam nejaká rezerva, aby na poštovnom neprerábali. Ono niekedy tá výška poštovného vychádza "opticky" vysoko, niekedy zas primerane.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cena postovneho HK
PříspěvekNapsal: čtv 08.03.2012 11:09 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2011
Příspěvky: 377
Bydliště: Lozorno
silcom píše:
simonic80 píše:
Zdravim chcem si objednat toto lietadlo http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... _PNF_.html problem je v tom ze stale mi hadze cenu za postovne uplne inaksiu ako pri mensich balikoch.cena za postovne je zhruba Air Parcel (SLOVAKIA) 4500g - 4999g $54.33 a zmenit sa to neda:-(( a to nehovorim o tom ze sa do balika neda pridat baterka nad 1000 mah. Da sa to nejako poriesit??

Ako by si to chcel poriešiť? To chceš, aby Ti to poslali cez pol sveta v igelitke? :) S tou baterkou - skús sa obrátiť na online podporu, tam si myslím, že Ti to vysvetlia a možno tú baterku aj pribalia. Fungujú pomerne promptne.

UZ so si odtial objednaval lietadla a islo to tou normalnou postou tak som sa chcel spytat ci som nahodou ja niekde neurobil chybu..A neboj nejsom tak blby aby som si myslel ze to poslu v igelitke.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cena postovneho HK
PříspěvekNapsal: čtv 08.03.2012 11:12 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2011
Příspěvky: 377
Bydliště: Lozorno
Este jedna otazka.Neda sa nejako zistit kto to lietadlo vyraba??? kamos tak zistil albatrosa z HK objednal ho priamo u asi vyrobcu a bol este lacnejsi ako na HK.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cena postovneho HK
PříspěvekNapsal: čtv 22.05.2014 13:06 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 27.9.2013
Příspěvky: 81
Bydliště: Zlínsko
Ahojte!

Doporučuji podívat se na stránky obchodu aliexpress.com.
Je tam podstatně příznivější nabídka dopravy než u HK.
U většiny objednávek i do Čech to vyjde s poštovným zdarma.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cena postovneho HK
PříspěvekNapsal: úte 27.05.2014 22:01 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 21.10.2009
Příspěvky: 243
Bydliště: Brno
Kde jsem byl poslední roky, že mě minulo poštovné zdarma u ajroplánů na Aliexpressu??? :(
No, holt asi jiná doba......jsem zaspal :lol:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Nákup na HK
PříspěvekNapsal: úte 01.07.2014 20:50 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 8.9.2013
Příspěvky: 20
Ahoj, poradí mi někdo, co dělám špatně? Udělal jsem 3 objednávky bez problému, dokonce mi e-shop nabízel slevu (vždy na jednu položku, pak k další už jen nabídku rady) a hlavně pod košíkem vždy byla tabulka s cenou poštovného ve vztahu k váze balíku. Při další objednávce (pár drobností za cca 10USD) už tabulka s poštovným nebyla, vyzkoušel jsem uzavřít objednávku a najednou mi bylo připočítáno poštovné cca 40USD, cž si myslím je naprostý nesmysl. Objednávka nešla zrušit, tak jsem ji nezaplatil, a čekal, že bude stornována. Po pár týdnech objednávka stále čeká na zaplacení. Vyzkoušel jsem novou objednávku, nabídky slev nefungují a cenu poštovného též nevidím - co teď ??
Dík za rady, Libor


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nákup na HK
PříspěvekNapsal: úte 01.07.2014 21:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.1.2011
Příspěvky: 511
Bydliště: Cerhovice, ČR
Obrázky: 10
Řekl bych, že nejsi přihlášený.

edit: zas to asi rozvrtali, zkusmo jsem přihlášený dal něco do košíku a obvyklou tabulku dopravy také nevidím; až v posledním kroku před potvrzením můžu vybrat z nabízených druhů dopravy

K té tvé ceně dopravy: neměl jsi tam nějaké baterie nebo něco, co baterii obsahuje? Je to tu často diskutované: viewtopic.php?f=112&t=65031


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nákup na HK
PříspěvekNapsal: úte 01.07.2014 21:17 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 10.6.2013
Příspěvky: 1248
Bydliště: Ostrava
Nakupy na HK se tu obecne resi pomerne mnoho, malo co nebylo probrano, mrkni do vlakna. obcas jim to hapruje na HK, chce to pockat. Za poslednich par mesicu uz nakupuju jen z evropskeho skladu, bez nejmensich problemu (cca 7 nakupu od listopadu). Takze ja osobne doporucuju nakup v EU skladu.

_________________
Xenomorfus
Traxxas,Absima CR4T,Hotwing,Crack Jak-55,150cm Mlok,P-51D,Stuka
Si vis pacem, para bellum


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nákup na HK
PříspěvekNapsal: stř 02.07.2014 13:26 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
Ta předběžná tabulka cen dopravy obsahovala v řadě případů nesmysly. Například i když šlo o položky zboží z Hongkongu tak se tam občas objevila i doprava z Německa do ČR, která už navíc dávno ani neexistuje (pozn. zanikla se zrušením skladu v Německu). Kromě toho se tam zobrazovaly i další varianty dopravy, které pak při posledním kroku stejně v rámci příslušné objednávky nešly zvolit.

Tak jak to bylo dosud řešeno to tedy bylo v řadě případů pro řadu lidí spíš matoucí. Dokud to neopraví tak, aby to nezobrazovalo nesmysly, které pak nejdou v reálu vůbec zvolit tak je lepší když se ta předběžná tabulka dopravy nebude zobrazovat a pouze v posledním kroku se zobrazí k příslušné objednávce opravdu jen relevantní volby dopravy.

Pokud jde o dražší cenu dopravy u hmotnostně relativně lehkých zásilek to se obvykle týká zásilek obsahujících lipolky. U lipolek je to s cenou dopravy jako na houpačce. V průběhu roku se mohou tu a tam změnit podmínky různých dopravců a tak se může stát, že je pro zásilky obsahující lipolky pár měsíců možnost volby levnější dopravy a pak zas naběhne dražší doprava.

V současnosti jsou pro zásilky s lipolkama z centrály Hobbykingu v Hongkongu do ČR opět dostupné pouze drahé volby dopravy SCS Express a Fedex Priority, a to i když zásilka obsahuje třeba jen jednu sebemenší lipolku jako je např. viz tento odkaz a i když je celková hmotnost zásilky malá třeba jen do 100g. Některé položky zboží jako je třeba tento tachometr obsahují lipolku nebo lionku přímo uvnitř a pak se na ně rovněž vztahuje drahé poštovné i když je hmotnost zásilky malá.

Takže lipolky nakupované samostatně stejně jako jiné zboží, které obsahuje lipolku nebo lionku uvnitř jako je již odkazovaný tachometr apod. momentálně z hlediska vysoké ceny za dopravu není vhodné nakupovat do ČR z centrály Hobbykingu v Hongkongu, ale spíš z EU skladu Hobbykingu, kde je při celkové kapacitě přes 500 mAh na zásilku cena dopravy do ČR $9.73 stejně jako pro zásilky s celkovou hmotností nad 1000 g a při celkové kapacitě do 500 mAh na zásilku je z EU skladu Hobbykingu cena dopravy do ČR dle hmotnosti zásilky do 200 g $1.25, do 500 g $2.45 a do 1000 g $4.55.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz