Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Cena postovneho HK
PříspěvekNapsal: čtv 03.07.2014 21:25 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 8.9.2013
Příspěvky: 20
Dík moc za info, způsob dopravy jsem já osel zvolil SCS Express to Czech (MAX 1kg) US$39.35, ale nejsem si jist, zda byla jiná možnost. V objednávce byly jen vrtule celkem za cca 9 USD a z kterého to bylo skladu si už nevzpomenu. Vyzkoušel jsem dnes hodit do košíku jak baterku, tak potom motor a opravdu až v posledním kroku lze vybrat způsob (cenu) dopravy (u baterky jen ta dražší). Ale slevu mi nenabízí :cry: (přihlášený jsem)


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Cena postovneho HK
PříspěvekNapsal: pát 04.07.2014 13:49 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
lsacek píše:
Dík moc za info, způsob dopravy jsem já osel zvolil SCS Express to Czech (MAX 1kg) US$39.35, ale nejsem si jist, zda byla jiná možnost. V objednávce byly jen vrtule celkem za cca 9 USD a z kterého to bylo skladu si už nevzpomenu.

Pokud v objednávce nebyl žádný akumulátor a byly tam jen vrtule tak by tam v posledním kroku měly být i další volby poštovného. Ono to sice obvykle implicitně zobrazí zvolenou jednu z těch drahých voleb, ale pod ní bývají i další možnosti a jde-li o něco jako pár vrtulí apod. tak by měla jít zvolit i levnější volba než zmíněný SCS Express.

lsacek píše:
Vyzkoušel jsem dnes hodit do košíku jak baterku, tak potom motor a opravdu až v posledním kroku lze vybrat způsob (cenu) dopravy (u baterky jen ta dražší).

Ano jak už jsem popisoval v mém předchozím příspěvku v tomto tématu viz tento odkaz tak na aku a i na některé jiné položky zboží aku obsahující uvnitř je v současnosti cena dopravy z centárly Hobbykingu v Hongkongu do ČR vysoká.

lsacek píše:
Ale slevu mi nenabízí :cry: (přihlášený jsem)

To, že jsi přihlášený ještě nemusí znamenat, že máš automaticky slevu na všechno. Záleží na tom zda jsou u té či oné položky vůbec nějaké slevy Hobbykingem nastaveny. Ne všechny položky na Hobbykingu mají zrovna nastavenu nějakou slevu. I když mám úroveň Platinum member tak mi to u některých položek i když jsem přihlášen také žádnou slevu nenabízí.

Zkus si najít pro dané zboží specifický slevový kód tzv. BUDDY CODE v katalogu viz tento odkaz. Slevové kódy obvykle poskytují ještě o něco větší úroveň slevy než má implicitně Platinum member. Nicméně počítej s tím, že v rámci jedné objednávky můžeš obvykle koupit pouze jeden kus se slevou přes BUDDY CODE. Také měj na paměti, že BUDDY CODE jsou časově omezeny obvykle na pár týdnů navíc s tím, že jsou omezeny i na počet přes ně kupujících. Pokud tedy vyprší doba platnosti příslušného BUDDY CODE nebo pokud danou položku zboží přes daný BUDDY CODE koupí určitý počet kupujících tak se stane BUDDY CODE neplatným a pak už žádnou slevu prostřednictvím toho BUDDY CODE eshop Hobbykingu neposkytne.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cena postovneho HK
PříspěvekNapsal: ned 13.07.2014 16:26 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 8.9.2013
Příspěvky: 20
Dík moc za vyčerpávající odpověď, L.S.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz