Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 179 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s Banggood.com
PříspěvekNapsal: čtv 09.03.2017 16:46 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2003
Příspěvky: 7423
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (25)
Kluci nemáte někdo ponětí..když jsem objedna v eu skladu Banggodu,tak mi to poslali tímhle..France express(Colissimo)
A nemám naprosto ponětí kde balík je, co to je za službu a hlavně kdo je její partner v čechách..tzn kdo to tady rozváží.
Čtrnáct dní uběhlo a balík nikde...a protože mám naprosto fatální zkušenost se službami PPL a pod kdy ti šmějdi si klidně napíší zákazník nezastižen..přitom ani nezavolají,lísteček do schránky nehodí.
Díky za rady, nebo zkušenosti


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s Banggood.com
PříspěvekNapsal: pát 10.03.2017 10:38 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 7.1.2007
Příspěvky: 4172
Bydliště: KLADNO
Obrázky: 1
je to národní dopravce jako naše "oblíbená" čp. https://www.laposte.fr/particulier/outi ... k-a-parcel takže ti to má doručit čp.....osobní zkušenost z ebay

_________________
Pravda začíná tam kde končí signál České televize.
Nevěřím ničemu, co vláda říká.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s Banggood.com
PříspěvekNapsal: pát 10.03.2017 13:04 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 16.11.2009
Příspěvky: 543
Bydliště: Blízko D1 exit 66
Tak sem dostal jako VIP4 narozeninový dárek v podobě 2x20$ kupónu, ale ty kupóny platí až od objednávky nad 150$ a ještě pro kategorie, který mě vůbec nezajímaj. RC tam není.

_________________
Lítám letadla a malé koptéry, občas přes FPV. Zatím jen bubliny.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s Banggood.com
PříspěvekNapsal: stř 15.03.2017 16:31 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.5.2012
Příspěvky: 1687
Bydliště: Kroměříž
Obrázky: 38
Já měl VIP4 celý loňský rok, teď jsem klesnul na VIP3 :)
Jinak nákup za pár korun obyč. poštou (standard shipping) zaplaceno 9.3. doručeno dnes, docela fofr. Jeden z nejrychlejších nákupů.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s Banggood.com
PříspěvekNapsal: pon 20.03.2017 12:40 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 3.7.2009
Příspěvky: 1007
Bydliště: EU
Objednáno z jejich EU skladu 12.3. a dnes 20.3. doručeno.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s Banggood.com
PříspěvekNapsal: pon 20.03.2017 12:48 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.4.2011
Příspěvky: 6500
Bydliště: ČR
Obrázky: 0
Potvrzuji až neskutečné zrychlení dodávek. Dnes přišla malá Lipolka (shipping free) po 12 dnech, ve čtvrtek drobnosti po 10 dnech od objednání. Oboje odesláno z CN.

_________________
Člověk je tak složitá bytost, že o tom lidstvo nemá ponětí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s Banggood.com
PříspěvekNapsal: pát 26.05.2017 10:17 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 26.5.2017
Příspěvky: 1
Dobrý den,

chci se podělit o své zkušenosti s BangGoodem. Objednal jsem tam náhradní polystyrénové díly k letadlu WLToys Sky King F659, a to ve 2 zásilkách. Všechny díly přišly zmuchlané dohromady, obalené igelitem a omotané lepící páskou, takže:
- hlavní křídla jsou na vyhození - zmačkané, zprohýbané a zalomené konce křídel v délce cca 5 cm, celé křídlo je zkroucené do vrtule,
- trup je prohnutý a zkroucený, na cca 5 místech promáčknutý od balení a plastových dílů, které k tomu nacpali
- výškovka na jednom místě promáčklá a zohnutý plastový držák pro táhlo serva.
Podotýkám, že to není vina pošty, zjevně to bylo takto prasáckým způsobem znehodnoceno během balení!

Hlavní křídla mi na základě stížnosti vyměnili. Nová zásilka ale došla v podobném stavu jako ta předchozí, takže křídla jsou nepoužitelná.

Po rozsáhlé nervyberoucí korespondenci a zasílání fotek mi vrátili cenu za ta křídla, na stížnost kvůli poškození ostatních dílů (tj. těch, které jsou sice pomačkané, ale ještě opravitelné a použitelné do letadla), nijak nereagují (tj. vůbec neodepíšou).

Vzhledem k tomu, že nejsem jediný zákazník BG s touto zkušeností, asi bych tento obchod nikomu nedoporučil.

Michal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s Banggood.com
PříspěvekNapsal: pát 26.05.2017 12:02 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.1.2010
Příspěvky: 1102
Bydliště: PN - SK
Neskusal si to riesit eskalaciou cez Paypal? Teda ak si platil paypalom...
V pripade potreby vies dolozit, ze nereaguju na otazky, mas tie maily snad niekde zalozene.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s Banggood.com
PříspěvekNapsal: pát 26.05.2017 18:18 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 21.8.2015
Příspěvky: 198
Bydliště: Trutnov
Obrázky: 5
Ano s tímto obchodem jsem měl také problémy - vadná řídící jednotka pro kvadroptéru, jsem -400Kč

Přešel jsem na Aliexpres a podobné obchody, kde prodejce dostane peníze teprve až potvrdíte přijetí zásilky a že je OK.
V žádném případě se ale nesmíte nechat ukecat prodejcem at stáhnete "reklamaci", pak už peníze nikdy neuvidíte.

Loni jsem přišel o 20USD i na Aliexpresu (mojí chybou), podezřelé bylo již to, že obchod tvrdil že je v Číně a sledovací číslo bylo z Turecka - 2 zásilky po 20USD jsem řešil 6 měsíců a dostal jsem zpět jen 50% protože prodejce byl fiktivní a já mu právě u jedné zásilky uvěřil, že ji posílá znovu a stížnost jsem stopnul.

_________________
Trutnov, X9D+
EasyPeasy,RELAX II,Vektor XXL,4ptéra 250ka
Šohaj(stavím)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s Banggood.com
PříspěvekNapsal: pát 26.05.2017 20:16 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 2.8.2008
Příspěvky: 1566
Bydliště: Pelhřimov, ČR
Obrázky: 1
Potvrzuji, že i dnešní balíček s drobnostma ála trysky do 3d tiskárny nebo před pár dny doručená bezdrátová miniklávesnice k pc dorazila v pořádku. Stejně tak před pár týdny váha na 5 kg nebo před týdnem meteostanice. Nákupy na BG můžu ze svý osobní opakovaně dobrý zkušenosti za posledních několik let doporučit. Rozměrově velký a křehký rozbitelný věci to ale nebyly. Nakupuju menší věci v rozmezí několika až cca 20 dolarů, počítám s tím, že to nemusí dojít v ok stavu.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s Banggood.com
PříspěvekNapsal: úte 30.05.2017 14:14 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.2.2012
Příspěvky: 763
Bydliště: Most
Obecně mám s nákupy na BG jen nejlepší zkušenosti. Dodačka z číny je cca 12-15 dní. Kupuji věci do sumy ponejvíc cca 50USD, ale např. i FPV monitor a i různé drobnosti, reklamací jsem řešil za cca 3 roky asi 5. Vždy buď poslali znova jiný výrobek, případně vrátili sumu ve formě "kreditu". Vždy stačil jeden/dva maily a uploadnuté video na Youtube, že to skutečně nechodí/je poškozené. Vždy jsem pro jistotu také vyfotil štítek z balíčku.
Nikdy jsem tam ale neobjednával celé letadlo, nebo rozměrné křehké věci. Je fakt, že i ten FPV monitor přišel v originální krabičce a BG to strčili jen do černýho pytliku.

_________________
Multiplex, DJI, FrSky, RCM Lužice, SLČS, YI 4K+


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s Banggood.com
PříspěvekNapsal: úte 27.06.2017 20:57 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.3.2010
Příspěvky: 686
Bydliště: Ostrava
Hoši měl bych dotaz. Lze v současné době koupit na Banggood.com lipolky? Já jsem to zkoušel u několika typů a pokaždé na mě vyskočila hláška, že to nelze poslat do mé destinace.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s Banggood.com
PříspěvekNapsal: čtv 06.07.2017 5:01 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 16.11.2009
Příspěvky: 543
Bydliště: Blízko D1 exit 66
Chtěl sem si pro tuning malé koptéry objednat baterky 1S 250mAh, ale píše mi to, že nelze zaslat do mé země.
Ještě nedavno sem si je přidával do košíku, abych nezapoměl a mohl sem je přidat bez problémů.
Taktéž sem kdysi kupoval tyhle baterky https://www.banggood.com/5PCS-Eachine-E ... ds=myorder
a u nich mi to momentálně také piše, že nelze poslat do mojí země.

Ona byla v BG nějaká změna ohledně posílání baterek?

_________________
Lítám letadla a malé koptéry, občas přes FPV. Zatím jen bubliny.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s Banggood.com
PříspěvekNapsal: čtv 06.07.2017 5:11 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.2.2005
Příspěvky: 20822
Bydliště: Rakovník, CZ
Obrázky: 0
Nedivil bych se. Na HK to tak je už nějakou dobu a LiPolky posílají jinak než letecky a za brutální poštovné. Spíš se divím se že to tak ještě není na ebay a jiných zámořských krámech...

_________________
jyrry.webnode.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s Banggood.com
PříspěvekNapsal: čtv 06.07.2017 15:16 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.5.2012
Příspěvky: 1687
Bydliště: Kroměříž
Obrázky: 38
dracekvo píše:
Chtěl sem si pro tuning malé koptéry objednat baterky 1S 250mAh, ale píše mi to, že nelze zaslat do mé země.
Ještě nedavno sem si je přidával do košíku, abych nezapoměl a mohl sem je přidat bez problémů.
Taktéž sem kdysi kupoval tyhle baterky https://www.banggood.com/5PCS-Eachine-E ... ds=myorder
a u nich mi to momentálně také piše, že nelze poslat do mojí země.

Ona byla v BG nějaká změna ohledně posílání baterek?


Tak tyto baterky z Tvého odkazu jsem objednával na konci dubna. Protože jsem ale kdesi vyhrabal staré 200 mAh (a i staré fungují dobře) a předělal na E010C konektor na kablík, tak jsem dokoupil nové ty samé https://www.banggood.com/Wholesale-5-x- ... 61723.html Objednáno 15.6. a doručeno tento týden v úterý. Protože už teď nejdou dát do košíku, tak předpokládám, že ta změna musela být nejspíš teď od července. Na jednu stranu štěstí, že jsem to po haluzi stihnul, na druhou stranu smůla, protože kvůli bezproblémové poště jsem Lipolky právě z BG bral...


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 179 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz