Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 179 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Vaše zkušenosti s Banggood.com
PříspěvekNapsal: úte 27.11.2012 16:42 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 11.3.2011
Příspěvky: 470
Bydliště: novojičínsko, ČR
Ahoj lidi,
29.10.2012 jsem si z tohoto šopu objednal vrtulníček V911, podotýkým, že bylo uvedeno, že je skladem, tentýž den byla přijata platba, následně stav objednávky byl změněn na "processing", další den už u objednávky svítilo, že není skladem, což bylo v rozporu s webem, kde byl stále veden jako zboží skladem. Mávl jsem nad tím rukou, holt číňani...

Po cca týdnu byl náhle stav změněn na "shipped", tak jsem se zaradoval, dokonce bylo k mání jakési tracking number A321654234654....., které říkalo, že zboží bylo odesláno do republiky k odběrateli dne 8.11.2012 (a teď nevím přesně). Ale stále nic nemám, nedošel ani uvědomovací email, o kterém na stránkách píší, že vždy odesílají, dnes dokonce nefungují ani jejich stránky.

Takže, má někdo podobné zkušenosti? Ještě jsem stihnul něco málo pročíst na jejich foru, bylo tam pár dotazů na dlouhou doručovací dobu atd. Už to tak vidím, že počkám do konce 45 dňové lhůty Paypalu a pak asi nastoupí korespondence :-( CharlieCh

_________________
...s větrem o závod.


Naposledy upravil CharlieCh dne úte 27.11.2012 21:26, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s Banggood.com
PříspěvekNapsal: úte 27.11.2012 17:15 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.5.2009
Příspěvky: 1035
Bydliště: Nelahozeves
Naopak, do 45 dnů musíš problém otevřít u PayPalu, po 45 dnech je to nebude zajímat.

_________________
Gaui200,Tarot450ProFBL,MinititanV2,TRex500,Raptor50,TZ-V2 Frenzy,TRex700,FutabaT-10C+nějaký letadla


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s Banggood.com
PříspěvekNapsal: úte 27.11.2012 17:48 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 27.12.2010
Příspěvky: 26
Zdravím, mám od nich asi tři zásilky v pohodě, ale když jsem objednal V911, tak to bylo úplně stejné, cca týden trvalo, než to poslali, i když ho také měli skladem v danou chvíli, kdy jsem ho objednal. Přišel mi potom i s omluvou. Asi toho mají teď hodně...
Jo stranky už jim fungujou :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s Banggood.com
PříspěvekNapsal: úte 27.11.2012 18:25 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
CharlieCh píše:
Ahoj lidi,
29.9.2012 jsem si z tohoto šopu objednal vrtulníček V911, podotýkým, že bylo uvedeno, že je skladem, tentýž den byla přijata platba, následně stav objednávky byl změněn na "processing", další den už u objednávky svítilo, že není skladem, což bylo v rozporu s webem, kde byl stále veden jako zboží skladem. Mávl jsem nad tím rukou, holt číňani...

Po cca týdnu byl náhle stav změněn na "shipped", tak jsem se zaradoval, dokonce bylo k mání jakési tracking number A321654234654....., které říkalo, že zboží bylo odesláno do republiky k odběrateli dne 8.11.2011 (a teď nevím přesně). Ale stále nic nemám, nedošel ani uvědomovací email, o kterém na stránkách píší, že vždy odesílají, dnes dokonce nefungují ani jejich stránky.

Takže, má někdo podobné zkušenosti? Ještě jsem stihnul něco málo pročíst na jejich foru, bylo tam pár dotazů na dlouhou doručovací dobu atd. Už to tak vidím, že počkám do konce 45 dňové lhůty Paypalu a pak asi nastoupí korespondence :-( CharlieCh

Událost na PayPalu pro danou platbu je potřeba otevřít před uplynutím 45 dnů od provedení platby viz tento odkaz na podrobný popis k tomu. Pokud to bylo placeno 29.9.2012 tak už je na otevření události na PayPalu pozdě, protože to už bude 60 dnů.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s Banggood.com
PříspěvekNapsal: úte 27.11.2012 19:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.1.2009
Příspěvky: 814
Bydliště: JM
Ztráta cestou je také možnost. Mě od nich došlo vždy všechno. Dodací doba asi 3 týdny. Vrtulnik mě poslali bez baterky , ale po vyfocení otevřené krabičky bez baterky mi ji s omluvou poslali. Jednou se mi stalo že jedna zásilka předběhla druhou. Je to cena za dopravu zdarma, docpávaji s tím jakýkoliv let do evropy, nelítá to cargem. Vesměs je vše odesláno jako běžná pošta t.j. pytel který se nacpe do letadla v kterém je místo. Napiš jim že ti zatím nic nedošlo a oni to začnou řešit. Komunikace s nimi byla v mém případě velmi dobrá. Jazykově asi ne ale i oni patrně používají překladač Google.

_________________
F 104 je můj sen


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s Banggood.com
PříspěvekNapsal: úte 27.11.2012 19:56 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.8.2006
Příspěvky: 905
CharlieCh píše:
Ahoj lidi,
29.9.2012 jsem si z tohoto šopu objednal vrtulníček V911, podotýkým, že bylo uvedeno, že je skladem, tentýž den byla přijata platba, následně stav objednávky byl změněn na "processing", další den už u objednávky svítilo, že není skladem, což bylo v rozporu s webem, kde byl stále veden jako zboží skladem. Mávl jsem nad tím rukou, holt číňani...

Po cca týdnu byl náhle stav změněn na "shipped", tak jsem se zaradoval, dokonce bylo k mání jakési tracking number A321654234654....., které říkalo, že zboží bylo odesláno do republiky k odběrateli dne 8.11.2011 (a teď nevím přesně). Ale stále nic nemám, nedošel ani uvědomovací email, o kterém na stránkách píší, že vždy odesílají, dnes dokonce nefungují ani jejich stránky.

Takže, má někdo podobné zkušenosti? Ještě jsem stihnul něco málo pročíst na jejich foru, bylo tam pár dotazů na dlouhou doručovací dobu atd. Už to tak vidím, že počkám do konce 45 dňové lhůty Paypalu a pak asi nastoupí korespondence :-( CharlieCh

A proč to řešíš až teď - po roce? Píšeš že to odeslali 8.11.2011.

_________________
Logo 500 VBar, nano CPX


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s Banggood.com
PříspěvekNapsal: úte 27.11.2012 20:10 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
XB8R píše:
A proč to řešíš až teď - po roce? Píšeš že to odeslali 8.11.2011.

CharlieCh na začátku píše, že ta objednávka je z 29.9.2012 z čehož odhaduji, že se u toho druhého datumu buď spletl a mělo tam být 8.11.2012 a nebo to tracking number v eshopu při zápisu do stavu objednávky popletli a omylem tam napsali nějaké staré, které se vztahovalo k úplně jiné zastaralé objednávce z 8.11.2011 třeba i od jiného člověka.

Doporučoval bych CharlieCh, aby zde uvedl celé tracking number, aby bylo možné jej zkontrolovat.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s Banggood.com
PříspěvekNapsal: úte 27.11.2012 20:54 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.8.2006
Příspěvky: 905
Aha, já jsem vycházel z toho data odeslání.

_________________
Logo 500 VBar, nano CPX


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s Banggood.com
PříspěvekNapsal: úte 27.11.2012 21:10 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 11.3.2011
Příspěvky: 470
Bydliště: novojičínsko, ČR
Sorry, pánové, překlepy, nevím, na co jsem myslel, vše opraveno, navíc přikládám skeny, snad z nich vyčtete něco víc než já. Jména Kamila se nelekejte, Paypal je na manželku :mrgreen:
Ano, o limitu Paypal 45 dní vím, jenom jsem se blbě vyjádřil. Charliech


Přílohy:
Výstřižek_2.JPG
Výstřižek_2.JPG
[ 51.75 KiB | Zobrazeno 34206 krát ]

Výstřižek_3.JPG
Výstřižek_3.JPG
[ 75.73 KiB | Zobrazeno 34206 krát ]


_________________
...s větrem o závod.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s Banggood.com
PříspěvekNapsal: stř 28.11.2012 16:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
CharlieCh píše:
Sorry, pánové, překlepy, nevím, na co jsem myslel, vše opraveno, navíc přikládám skeny, snad z nich vyčtete něco víc než já. Jména Kamila se nelekejte, Paypal je na manželku :mrgreen: Ano, o limitu Paypal 45 dní vím, jenom jsem se blbě vyjádřil. Charliech

V tom výpisu je uvedeno, že to 8.11.2012 odešlo z nějakého třídícího centra Flytexpress "...Depart from Flyexpress Sorting Center...", ale není z toho zřejmé zda to už odletělo z Číny nebo ne. V poslední době několika měsíců jsou u zásilek z Činy zejména jdoucích přes China post značné prodlevy kdy jsou zdržovány třeba i měsíc než je vůbec pustí ven mimo Čínu. Není vyloučeno, že i Flytexpress může mít v Číně v současnosti podobné problémy tj. klidně se může stát, že to dorazí na území ČR až někdy v první polovině prosince. Na území ČR to zřejmě bude doručovat DHL nebo UPS.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s Banggood.com
PříspěvekNapsal: ned 02.12.2012 21:44 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.5.2012
Příspěvky: 715
Bydliště: Vyškov, ČR
Dvě zásilky od nich mi dorazily v pořádku, i když objednáváno stejný den doručeno v rozmezí 10dnů, ale beru to jako běžnou praxi.

Co už je horší, nejaký šiknoooký pako na krabici větší než od bot napsalo GIFT- AC ADAPTER $5.
Takže to zůstalo na poště 120 a u zásilky vrtulníček za $17.59 jsem musel dokládat veškeré papíry co se běžně vyžadují a nakonec mě to stálo 96kč výpalné, protože na DPH neměli nárok.
Tím se mi vrtulníček prodražil o cca 27%.

No hlavně, že dorazil a je plně funkční, jsou i horší věci :)

_________________
x9d, x-lite pro a pár poletuch


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s Banggood.com
PříspěvekNapsal: stř 05.12.2012 9:33 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 11.3.2011
Příspěvky: 470
Bydliště: novojičínsko, ČR
Tak je doma, ale byla to doba a stejně číňan něco posral, nabíječka je s jiným konektorem, než je na baterii, aspoň, že do vrtulníčku pasuje :mrgreen: a bez celních náležitostí. CharlieCh

_________________
...s větrem o závod.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s Banggood.com
PříspěvekNapsal: stř 05.12.2012 11:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
CharlieCh píše:
a bez celních náležitostí. CharlieCh

Bez celních záležitostí to určitě nebylo tj. každá zásilka ze zemí mimo EU prochází určitými celními záležitostmi. Nicméně bylo to cenově pod limitem DPH a takové zásilky obvykle projdou bez zdržení i bez poplatků. Jen výjimečně když si občas k podlimitní zásilce vyžádají doklady tak se to zdrží a pokud není stanoveno DPH tak se pak platí jen poplatek 96kč ("výpalné"), ale to jsou opravdu jen výjimky.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s Banggood.com
PříspěvekNapsal: stř 05.12.2012 21:40 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 11.3.2011
Příspěvky: 470
Bydliště: novojičínsko, ČR
Ale no tak, Drondysi, nechytej mně přece za slovíčko, chtěl jsem jenom říci, že si na mně pošta nevybrala ani 96,- Kč za zbytečný proces dokazování ceny zásilky nižší, než je limit (jak mají druhdy ve zvyku). Charliech

_________________
...s větrem o závod.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s Banggood.com
PříspěvekNapsal: čtv 31.07.2014 9:48 
Mazák
Mazák

Registrován: 15.7.2014
Příspěvky: 602
Bydliště: ČR
Taky se podělím, jak to momentálně vypadá s mou objednávkou z banggodu...

22.7.2014 jsem objednal APM, motory a PDB s XT60 konektorem s tím, že vše bylo skladem a platil jsem přes paypal.
Druhý den nebyl PDB s XT60 konektorem skladem, a očekávané naskladnění se prodlužovalo a prodlužovalo. Měli ho však s T-konektorem, tak jsem jim včera napsal mailika, jestli by mi objednávku změnili a poslali. No dnes ráno k mému překvapení odpověď, že to v podstatě není problém, ale k mému druhému překvapení byl najednou na skladě i s XT60 konektorem, ale dobře neřešim a napsal jsem jim, ať nic nemění a pošlou to. Záhy koukám a nejednou neni na skladě APM s předpokládaným naskladněním 12.8...
Takže to mě moc nepotěšili, nevím jestli to měli více jak týden špatně uvedené na webu, nebo jestli prostě svým klientům nerezervují věci, které mají v objednávce, jsou na skladě a zaplatili je.
Doufám, že to tak není, protože to bych taky mohl čekat do nekonečna, asi je nejlepší objednávat kus po kusu a necpat do objednávky víc věcí najednou.

_________________
X650F, Sunnysky, Afro, Graupner 11x5, APM, Pixhawk


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 179 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz