Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 179 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Kde nakupovat?
PříspěvekNapsal: pát 01.01.2021 22:43 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 20.12.2020
Příspěvky: 52
Bydliště: Varnsdorf
Ahoj.

Prosím Vás kde nakupujete modely letadel? Tady na této stránce:

https://www.banggood.com/cs/Upgraded-Ed ... FgQAvD_BwE

Je tady spousta letadel za poloviční cenu ale nějak se mi to nezdá. Nakupoval jste někdo tady na těch stránkách. Jaké máte s tím zkušenosti?


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Kde nakupovat?
PříspěvekNapsal: pát 01.01.2021 22:56 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 5.11.2013
Příspěvky: 188
Bydliště: Veltruby u Kolína
Banggood je bezpečná platforma. A co mají evropské sklady, tak je dodání velmi rychle a bez dalších nákladů jakou jsou cla a DPH. Za poslední dva měsíce mám z Banggoodu dva benzínové motory Rcgf a stavebnici fokkeru za poloviční cenu než stávala v ČR. Vše šlo z českého skladu a do týdne bylo doma.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kde nakupovat?
PříspěvekNapsal: pát 01.01.2021 22:59 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 13.5.2012
Příspěvky: 194
Bydliště: Praha
Banggood bez problému, vše co jsem objednal vždy došlo, ale modely tam nekupuji, tak nemůžu referovat v jaké jsou kvality.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kde nakupovat?
PříspěvekNapsal: pát 01.01.2021 23:06 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 23.11.2016
Příspěvky: 319
Bydliště: Český Těšín
Obrázky: 2
poslední dodávky za půl roku neodeslány a ze strany Banggoodu stronovány s vrácením platby na paypal
paradoxem je, ze po celou dobu mají u zboží informaci, že je skladem k objednání, ale neposílají stále odkládají a pak po měsící a půl až dva to stornují.

Předloni mi odmítli reklamaci karosérie auta, která přišla v bublinkaté obálce přelomená na dvě poloviny ..... nabídli 1/3 ceny a nic víc.

Takže tento obchod u mne skončil. Zlatý aliexpress


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s Banggood.com
PříspěvekNapsal: pát 01.01.2021 23:30 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 19.11.2015
Příspěvky: 180
Bydliště: Praha 9
Banggood bez problémů, a z Evropy i rychle. Jednou napsali že je to out of stock (z evropského), ale do dvou týdnů to bylo taky v Čechách.
Jenomže pak to končí na poště (té české bohužel), kam si musím sám chodit, nedoručují, nedají vědět. Přijdu na poštu, a tam mi to dají - takže je nutné sledovat stav delivery a zajít si pro to. Aspoň naše pobočka tady doručuje jen občas a jen něco.
Za to ale Banggood nemůže, ten funguje dobře.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s Banggood.com
PříspěvekNapsal: úte 16.03.2021 13:33 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 20.12.2020
Příspěvky: 52
Bydliště: Varnsdorf
Přesunul jsem dotaz.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s Banggood.com
PříspěvekNapsal: ned 16.05.2021 5:36 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 4.8.2015
Příspěvky: 415
Bydliště: Královéhradecko
Obrázky: 24
Nevíte, proč je na Banggoodu zboží citelně levnější, když zvolím odeslání z USA, než odeslání z CN? Konkrétně mě to teď udivuje u komponentů na elektrokola.
Díky


Naposledy upravil leon_cz dne pon 17.05.2021 5:10, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s Banggood.com
PříspěvekNapsal: ned 16.05.2021 21:25 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 19.11.2015
Příspěvky: 180
Bydliště: Praha 9
leon_cz píše:
Nevíte, proč je na Banggoodu zboží někdy až o 40% levnější, když zvolím odeslání z USA, než odeslání z CN? Konkrétně mě to teď udivuje u komponentů na elektrokola.
Díky

Většinou cena dopravy z CN je zdarma nebo malá, a doprava z USA je drahá, dohromady to vyjde nastejno... nebo i lépe z CN, tak jsem to měl u několika drobností. A to včetně EU skladů - ale zae to bývá většinou rychlejší než z CN. Ale už jsem narazil na to, že místo z Polska to stejně šlo z Číny...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s Banggood.com
PříspěvekNapsal: pon 17.05.2021 5:03 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 4.8.2015
Příspěvky: 415
Bydliště: Královéhradecko
Obrázky: 24
https://www.banggood.com/cs/36V-250W-Electric-Bike-Conversion-Scooter-Motor-Controller-Kit-For-22-28inch-Ordinary-Bike-p-1362369.html?utm_source=googleshopping&utm_medium=cpc_organic&gmcCountry=CZ&utm_content=minha&utm_campaign=minha-cz-cs-pc&currency=CZK&cur_warehouse=CN&createTmp=1&utm_source=googleshopping&utm_medium=cpc_bgs&utm_content=sxxx&utm_campaign=ssc-cz-cs-all-newcustom-ncv80-1118&ad_id=397552396234&gclid=CjwKCAjwv_iEBhASEiwARoemvKJsdGUhl4MD0B86wL4gizOq3CR12Xg0sYdOZpL_vCwMfFepxNEBHxoCuHYQAvD_BwE

Z Číny - Cena: 2,357.52kč + poštovný: 339.82kč = Celkem: 2697,34kč
Z USA - Cena: 1,630.25kč + poštovný: 401.39kč = Celkem: 2031,64kč
Nevím, proč to je z USA o tolik levnější. Právě u těch komponentů pro elektrokola jsem si toho začal víc všímat.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s Banggood.com
PříspěvekNapsal: čtv 16.09.2021 5:59 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 20.5.2021
Příspěvky: 147
Bydliště: Brno
Dne 8.9.2021 jsem objednal nabíječku a 15.92021 zvonil u dveří kurýr z GLS s balíčkem.
Jen mě trochu vyděsilo, když jsem zjistil, že krabička s nabíječkou je zabalená pouze v igelitu a ne jak jsem zvyklý z našich e-shopů - stylem zboží v polstrované krabici (nemyslím měkké zboží).
Naštěstí bylo vše v pořádku, ani krabička nebyla, k mému údivu, poškozená, takže za mě spokojenost.


Naposledy upravil Linj dne úte 21.09.2021 19:00, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s Banggood.com
PříspěvekNapsal: úte 21.09.2021 15:18 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 17.1.2017
Příspěvky: 1339
Bydliště: Brno
V neděli mi shořel regulátor v Quasarovi, tak jsem si klikl mimo jiné na Banggood a tam měli u jednoho regulátoru napsané Warehouse: CZ. Tak jsem to zkusil, a dnes odpoledne (tak po 40 hodinách od objednání) mi přistál balíček v ruce. Dovezla to GLS.

Ale teda pak jsem objednával servo, tam byl skad CN, a tam v očekávaném dodání svítí 10.-15. říjen. Tak uvidíme.

_________________
Sky Surfer; HK Paraglide; DYI: samokřídlo Ita, elektrovětroň Kaze, delta Quasar3D; FlySky i6


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s Banggood.com
PříspěvekNapsal: úte 21.09.2021 19:23 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.2.2006
Příspěvky: 1205
Bydliště: Praha, Sobín
Obrázky: 3
Objednával jsem z čajny tátovi rádio Eachine TX16, v prvním zářiovém týdnu bylo za krásných 3800, a dnes doručeno.

_________________
Símův axiom: Každý signál se zlepší, připojíme - li anténu


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s Banggood.com
PříspěvekNapsal: čtv 30.09.2021 10:57 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 17.1.2017
Příspěvky: 1339
Bydliště: Brno
Tak servo došlo dneska. Přes Zásilkovnu (naštěstí tu nejbližší adrese, na kterou to bylo původně objednáno).

_________________
Sky Surfer; HK Paraglide; DYI: samokřídlo Ita, elektrovětroň Kaze, delta Quasar3D; FlySky i6


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s Banggood.com
PříspěvekNapsal: pát 08.10.2021 6:07 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 20.5.2021
Příspěvky: 147
Bydliště: Brno
27.9. jsem objednal balanční desky k nabíječce z čínského skladu, 7.10. jsem vyzvedl v Zásilkovně, doplatky žádné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s Banggood.com
PříspěvekNapsal: ned 26.12.2021 17:15 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.12.2003
Příspěvky: 740
Jsem VIP5 na Banggood, nechal jsem jim tam už dost peněz, zkušenosti jsou bohužel smíšené, kulantně řečeno. Největší problém je v tom, že běžně lžou. A z toho pak plyne delší řádka problémů.

1. Lžou o skladových zásobách. Píšou, že je to skladem, ale ono to skladem není. Když něco není skladem, nebudu to objednávat a platit, že ...
2. Když to zaplatím po této lži, tak čekám nějakou dobu, než jim napíšu, proč ta zásilka fyzicky neodešla, náseduje několik opakovaných lživých slibů na chatu vždy se zpožděním odpovídajícím slibu, že to bude typicky do týdne, tohle trvá i déle než měsíc po zaplacení.
3. Mají absolutní bordel v tom, co mají fakticky ve skladu, najednou vidím u položky, že je skladem, tak otevíram chat a ptám se, kdy to jako hodlají odeslat a na druhé straně se ozve, že to skladem nemají, naprosto v pohodě, po mém upozornění za 10 minut píše, že to skladem je, a individum na druhé straně to kvituje, tvl, co k tomu dodat?
4. Píšu jim, že chci refundovat a zrušit objednávku, na to mi napíše, že okamžitě odesílají. A opravdu, v jejich systému se objevilo sledovací číslo a za pár minut odesláno. Chyba lávky.
5. Ani po třech týdnech není číslo dohledatelné v trackovacích systémech, prostě to neodeslali a opět lhali. Navíc to mělo být EU Priority Line, což je Zásilkovna nebo GLS a sledovací číslo odpovídalo Holandské poště a následně nefunkční České poště, takže to neskončí jinak, než dalším nehorazným zpožděním a neschopností organizace jménem Čeká pošta
6. Píšu okamžitě zrušit, odepsali, že to nejde, protože je zásilka odeslaná. Po 14 dnech se objevil první záznam, že byla zásilka předána do přepravy.
7. Následně ze změnil datum shipmentu, který Banggood uvádí ve svém systému, posunul se o těch asi 14 dnů. Tvl, co to je ...
8. Posunují to proto, aby jim vycházela větší rezerva pro deklarovanou dobu dodání, normální prasárna ...
8. Tohle je vylhané oddálení o necelé 2 měsíce od okamžiku zaplacení ...

Výsledek je asi takový, že objednávku za asi 400 USD ze začátku listopadu doteď nemám. Zalhali v podstatě úplně ve všem a naprosto mile a bezúhonně, kdo měl s nimi možnost komunikovat, dobře ví. A přitom spousta jiných objednávek mi chodila bez problému do 14 dní, max. tří týdnů.

Pevně jsem se rozhodl, že to byla moje poslední objednávka.
A jen doplním, mezi tím jsem reklamoval jeden nefunkční ELRS modul. Napsal mi, že záruka na RC zařízení je pouze 30 dní a na baterie pak jen 14 dní. Odkaz tady:
https://www.banggood.com/index.php?com= ... &catid=211
To už jen jako taková perla, kdo z Vás to věděl?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 179 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz