Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 762 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon 10.08.2015 14:01 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.2.2010
Příspěvky: 652
Bydliště: Jindřichův Hradec
Zřejmě posílání tekutin (některých) je problém. Stalo se mi to i u nás. Objednal jsem různý součástky a přidal sprej a nešlo objednávku odeslat. Po vymazání malého spreje na kontakty objednávka odešla. Od Lindingera taktéž problém.

_________________
ASW22E Baudys,Moswey3,PIKE Sup.,Vision50Ely-q,Seawind carbon,XB-8 ,MPX Roy Pro 16,


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: pon 10.08.2015 17:34 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 19.5.2007
Příspěvky: 463
Bydliště: Žďár nad Sázavou
corsair píše:
...

Zásilka byla uložena na dočasný sklad k odbavení z rozhodnutí Celního úřadu. Podle informací, které mám k dispozici, jsou všechny zásilky zaslané z HobbyKingu, bez rozdílu hodnoty, uloženy k odbavení.
...


Toto platilo z jara minulého roku. Jak je to nyní s objednávkami z Global warehouse? Velmi dlouho jsem od tam nic nebral, takže nejsem jaksi "v obraze". Samozřejmě nepočítám zboží nad limit pro výpočet CLO poplatků. Jde mi jen o zboží do limitu. Stále to Celní úřad zadržuje, nebo už je po "bouři"?

EDIT.
Tak ještě jednou - dotaz platí pro objednávky z GLOBAL WAREHOUSE, t.j. z Číny, t.j. mimo Evropskou unii.. Už nevím, jak jinak to mám zvýraznit .... :wink:


Naposledy upravil petrovo dne pon 10.08.2015 19:39, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 10.08.2015 19:03 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.2.2005
Příspěvky: 20822
Bydliště: Rakovník, CZ
Obrázky: 0
petrovo píše:
.... Stále to Celní úřad zadržuje, nebo už je po "bouři"?

Nevšiml jsem si že by mi někdo zásilky z EU skladu zadržoval... :?:

_________________
jyrry.webnode.cz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 10.08.2015 19:14 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 17.5.2015
Příspěvky: 533
Bydliště: Ostrava-Poruba
Obrázky: 0
EU je v klidu, bohuzel ne vse je na EU skladu - ted mi uz vic jak tyden visi zasilka na odbaveni... uz jsme dneska volal v jakem je to stavu protoze po papirech co jsem obratem poslal nikdo uz nic nechtel... pani mi rekla ze v sobotu proustili, ale jeste odpoledne viselo, ze se ceka na dolozeni... jinak tvrdili ze 25 USD je limit.. pritom tusim ze to bylo 25EUR nebo 33 USD... no v tehle zemi by potrebovali clo uplne na vse a hlavne monopol pro kamarady..

_________________
Taranis X9D Plus
Foto RC.CERNIK-NET.COM/CS/Gallery.html
Videa RC.CERNIK-NET.COM/CS/VideoGallery.html


Naposledy upravil master_raa dne pon 10.08.2015 20:00, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 10.08.2015 19:21 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 17.5.2015
Příspěvky: 533
Bydliště: Ostrava-Poruba
Obrázky: 0
Zazraky se deji. Zasilka de dale, takze snad za par dni mam u sebe. Kazdopadne od 29.7. do 10.8. blok celniku. Tento rok jsem kupoval veci z ciny - DHL zavolala, overila je telefonicky, clo vyreseno obratem, za 2 dny dovezene... Rekl bych, ze tady ma nekdo na HK pifku. Prece jen ceny pred dovozem z ciny byly pamatuju 6x vyssi, takze nekdo prisel o tucne provize...

_________________
Taranis X9D Plus
Foto RC.CERNIK-NET.COM/CS/Gallery.html
Videa RC.CERNIK-NET.COM/CS/VideoGallery.html


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 10.08.2015 19:28 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.12.2008
Příspěvky: 1714
Bydliště: Lysice,Brno.
Obrázky: 12
jyrry píše:
Nevšiml jsem si že by mi někdo zásilky z EU skladu zadržoval... :?:

To bude tím teplem. :wink: :mrgreen: Dotaz byl na Global Warehouse.Po dlouhé době jsem tam něco objednal pod limitem.Vše prošlo bez problemů.Žádné výpalné.Adresa odesílatele byla dost nezvyklá.Přesně ji tady psát nebudu. 8) Takže zatim ok.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pon 10.08.2015 20:14 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.2.2010
Příspěvky: 652
Bydliště: Jindřichův Hradec
Já to měl podobně a i doklad na úrovni hry "Malý ekonom" a uvedená cena ještě zajímavější-téměř zdarma.

_________________
ASW22E Baudys,Moswey3,PIKE Sup.,Vision50Ely-q,Seawind carbon,XB-8 ,MPX Roy Pro 16,


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 10.08.2015 20:24 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 2.9.2014
Příspěvky: 56
Pánové a není nikde jinej shop na baterky nez HK a za dobrý prachy ?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 10.08.2015 20:58 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.2.2005
Příspěvky: 20822
Bydliště: Rakovník, CZ
Obrázky: 0
blembondo píše:
... To bude tím teplem. :wink: :mrgreen: Dotaz byl na Global Warehouse. ...

A joooo... :oops:
Ale i tak - co se týká HK skladu, mám ke dnešku 591 vyřízených objednávek (celkově, HK i EU) a nestalo se mi že by mi zadrželi zásilku pod 22EUR, dřív vůbec žádnou.
Možná kapička štěstí za to že jsem udanou cenu nadmíru okatě neojebával :mrgreen:

_________________
jyrry.webnode.cz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 11.08.2015 0:04 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 19.5.2007
Příspěvky: 463
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Drondys píše:
Zatím se nic nemění. Občas nějaká zásilka z Hobbykingu projde díky chybě některého z pracovníků České pošty, ale jinak pořád dál ve větší míře odchytávají zásilky z Hobbykingu včetně malých zásilek s hodnotou pod 22 Euro a pokud není stanoveno DPH tak následně účtují výpalné 96 Kč.

Takže pokud ty drobnosti nejsou v EU skladě Hobbykingu a těch případných 96 Kč navíc nezvedne náklady natolik, že by to pro tebe bylo nepřijatelné pak je to jedno a můžeš objednávat z centrálního skladu Hobbykingu v Hongkongu.


Jen pro ilustraci, jaká byla situace na jaře 2014. Proto se ptám, má-li někdo zkušenost, zda akce Celní zprávy již definitivně skončila, nebo tu a tam ještě zásilky do 22Euro celníci zadrží. Opět zdůrazňuji, že se jedná o zásilky z Číny!

jyrry - každému přeji, aby jeho obchody probíhaly regulerně a k jeho plné spokojenosti, avšak víme oba své - oba jsme situaci zmíněného nekompromisního "zabavovacího" jara minulého roku sledovali v tomto vláknu. Mě také nezadrželi celníci nic, to ovšem neznamená, že se tak nedělo. Já pro jistotu po první zmínce o tom zlořádu pokračoval dál jen s poloprázdným holanským skladem - tudíž se zárukou bezcelní Evropské zóny a každý další dle své chuti.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 24.08.2015 19:51 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.7.2009
Příspěvky: 775
Bydliště: Hodonín
Ahojte,

tak jsem chtěl z euroskladu HK 2 lipolky v ceně 18 Euro a už mě to házelo pouze "Tracking" zásilku, tedy za dalších 8 Euro. Dřív jsem u malých objednávek dával "no tracking" a bylo to za cca za euro a něco. Už to zrušili? Máte o tom povědomí?
Díky.
Pavel


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 24.08.2015 20:41 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 17.5.2015
Příspěvky: 533
Bydliště: Ostrava-Poruba
Obrázky: 0
kocispavel píše:
Ahojte,

tak jsem chtěl z euroskladu HK 2 lipolky v ceně 18 Euro a už mě to házelo pouze "Tracking" zásilku, tedy za dalších 8 Euro. Dřív jsem u malých objednávek dával "no tracking" a bylo to za cca za euro a něco. Už to zrušili? Máte o tom povědomí?
Díky.
Pavel


Moje zkusenost:
Cina sklad - neposlou vice jak 1-2 lipol. Jinak ted nejnizsi postovne $3.99 a maji reklamu nad $150 postovne zdrama.
EU sklad - nejznizsi postovne kolem $9 tusim a to uz minimalne rok. Nikdy mi to nenabidlo levnejsi ani pri totalni blbosti za $1 (zkousel jsem jestli to treba neni kvuli objednanym lipol).

Dalsi na co jsem narazil tak EU sklad se delil na nemecky a holansky. Holansky minimalni postovne kolem $9 a nemecky tusim ze $15 nebo dokoce $20. Ale to jsem resil na prelomu roku kdy jsem naposledy kupoval baterky.

EU sklad je super na baterie a nektere motory, ale bohuzel ma omezeny sortiment a hlavne vecne vyprodano-rezervace. Takze pred rokem jsem cekal asi 1.5 mesice protoze nez dosla 1 polozka, tak dalsi se vyprodala

Ja jsem treba ted musel kupovat FrSky a veci k mobiusu v cine protoze je EU proste nema.

_________________
Taranis X9D Plus
Foto RC.CERNIK-NET.COM/CS/Gallery.html
Videa RC.CERNIK-NET.COM/CS/VideoGallery.html


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 24.08.2015 20:46 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.10.2013
Příspěvky: 902
Bydliště: Ostrava - Poruba
Obrázky: 7
2s 500mah li-polka mi šla normálně poslat za dolar a něco vždy :)
Větší kapacita už mi asi taky naskakovalo větší poštovné

_________________
Youtube http://www.youtube.com/user/RcAirOSTRAVA/videos
Galerie http://rcairostrava.zonerama.com/


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: úte 25.08.2015 11:17 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.3.2007
Příspěvky: 5413
Bydliště: Praha
Obrázky: 5
Blog: Zobrazit blog (3)
Bude to asi podle váhy.
Potřeboval jsem buzzer na baterky a pošty byla myslím za 3$, přišlo to v obálce.
Když jsem bral víc zboží bez LiPol, jako nějakou vyvažovačku vrtule a drobnosti, tak to šlo hned za 10$ A v krabičce.
Jinak menší baterie se vyplatí kupovat v Čr.
Potřeboval jsem 3s1300mA 35C
Kdybych jich vzal 6 z HK, tak v pohodě.
Ale pod toto množství se mi to vyplatilo z Čr.
Navíc baterie prodejce před odesláním kontroloval.
Takže přišly všechny vybalancované.
Mám na nich zatím cca 15 letů, takže těžko soudit.
Zatím drží tvrdost. Ale při zatížení padá 3.článek o pár mV.
Takže žádnej zázrak to nebude, ale to ty z HK taky nejsou.
Tak uvidím. Každopádně větší kapacity na nijak extrémní odběry se z HK stále vyplatí.

_________________
Nikdy nikomu nevěř, pak budeš věřit všem stejně....


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: úte 25.08.2015 17:41 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 19.5.2007
Příspěvky: 463
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Z EU skladu jsem tuhle bral nějaké prkotiny (motor, serva, vrtule, bandasku lepidla) za nějakých 30US$ a dal jsem si no tracking za 2.45 US$. No tracking si z Holandska troufnu zvolit, i když taková zásilka mi dojde o týden déle, než trasovaná. Je tam ale poměrně výrazná sleva na poštovném, takže proč ne ....


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 762 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz