Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned 01.05.2016 18:09 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 25.7.2012
Příspěvky: 447
Obrázky: 0
Poštovný z číny je levnější než z Prahy, protože ho čínská vláda svým prodejcům dotuje, aby svět zaplavila čínským zbožím, a je levnější, protože v číně nedodržujou jakýkoliv ekologický normy a neplatí tam DPH. Pak sem s velkou slávou přijede jejich generální tajemník KSČ, jak že tady budou mohutně investovat (naše bývalý peníze), nechápu, že se tady tomu pořád divíte. Jestli ono to taky nebude tím, že když všichni všechno objednávaj z ebay, nevyplatí se tomu místnímu železářství tenhle sortiment mít.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
PříspěvekNapsal: ned 01.05.2016 19:07 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 28.9.2011
Příspěvky: 191
Bydliště: Domažlice
jyrry píše:
Nebo ty polyamidový M3 zápustný s Philips křížem, co jsem dával odkaz?...

Tyhle? https://www.lindinger.at/at/?sViewport=detail&sArticle=31578


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 01.05.2016 19:25 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.2.2005
Příspěvky: 20822
Bydliště: Rakovník, CZ
Obrázky: 0
czpredseda píše:
... když všichni všechno objednávaj z ebay, nevyplatí se tomu místnímu železářství tenhle sortiment mít.

Akorát že u mně to funguje tak že se tam zeptám a když nemají, pak objednám z Číny. A když to je už po desátý, tak se už ani neptám. Takže ono je to tak nějak... :mrgreen:

_________________
jyrry.webnode.cz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 01.05.2016 19:52 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.6.2009
Příspěvky: 543
Bydliště: tanvald
Zajímavý šrouby mají tady už jsem tam dlouho nic nekupoval ale třeba se někomu šikne a ne jen na éra :)
Www.pro-bolt.com

_________________
Mistik 125- 2x ,panic biplane, F4u,p40
DX7


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: ned 01.05.2016 20:02 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 17.3.2013
Příspěvky: 214
Bydliště: Praha 5
Mám jeden špek, dneska jsem ztratil kužel s levým M4 závitem. Je to dost atypický, všude jsem našel je M5. Bohužel ten motor nemá výměnej unašeč ale ten M4 závit je přímo na rotoru. Jedinný co mi zbývá je obyčejná M4 matice s levým závitem. Samojistící matice s levým závitem se snad ani nedělají, ale to je možná logické. Nepotkali jste to někde?


Naposledy upravil mclei dne ned 01.05.2016 20:11, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: ned 01.05.2016 20:03 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 5.1.2007
Příspěvky: 333
Bydliště: Rýmařov
Nakupuji na akrosu nebo zde :wink:
http://www.killich.cz/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 01.05.2016 22:05 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 21.6.2008
Příspěvky: 6021
Bydliště: Praha ČR
Díky za náměty, nějak si to přeberu.

K těm nákupům v zahraničí - je bohužel smutným faktem, že nabídka v ČR má mezery. Zmíněné M2 atd by ještě šly, počínaje už mnou zmíněným MPJ a další náměty byly v diskusi (děkuji), ale třeba ty polyamidové zápustné fakt netuším, kde v ČR koupit a občas jiná cesta než z Číny není. Ono je podobných případů daleko víc, nedávno třeba v mém případě na Ebay došlo u pár věcí z oblasti součástek - trochu specifičtější USB konektor či pigtail jsem prostě v ČR nebyl schopen sehnat. To pak vůbec není primární otázka ceny, bylo by pro mě dalek jednodušší to prostě popadnout třeba v GME, ale když to nikdo nemá, tak to zkrátka přes tu půlku zeměkoule musí :-(


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 01.05.2016 22:13 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 21.6.2008
Příspěvky: 6021
Bydliště: Praha ČR
Frenkí píše:


To budou asi ty, co jsem v prvním příspěvku zmiňoval, že jsem kdysi měl, bohužel ale má lindinger jen dlouhé. Pro mě bude ideální odkaz co dával jyrry - potřebuji více konkrétních délek - prostě to samé co mají na výběr běžně i v EU skladu Hobbykingu viz http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... Bolts.html , jen s jiným typem hlavy.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 02.05.2016 9:20 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.9.2011
Příspěvky: 909
Bydliště: Havířov
Obrázky: 8
Já beru ve Feroně, tím, že je mám fakticky pod nosem.

Nejen spojovací materiál mají (oproti hobymarketům) za babku, bohužel jej nemají přes e-shop, takže jedině osobně na některou jejich maloprodejnu, pokud ji máš poblíž.

_________________
Nahoru to padat nebude a dole to najdem.....


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: čtv 13.04.2017 4:10 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.2.2005
Příspěvky: 20822
Bydliště: Rakovník, CZ
Obrázky: 0
Celkem široký výběr spojovacího materiálu ...

P.S. Berte to prosím jako námět na e-shop, ne jako popud k informaci že po cestě z práce máte Feronu (Akros, Vrabec+Vrabec, Fabory, Metalcom, Pematex atd.) nebo jiné železářství kde to všechno běžně mají, případně že Pelikán nebo Lindinger to mají taky, s poštovným za hubičku :mrgreen:

_________________
jyrry.webnode.cz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 12.01.2018 5:38 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.2.2005
Příspěvky: 20822
Bydliště: Rakovník, CZ
Obrázky: 0
8O Tohle všechno potřebuju mít doma :mrgreen:

jyrry píše:
P.S. Berte to prosím jako námět na e-shop, ne jako popud k informaci že po cestě z práce máte Feronu (Akros, Vrabec+Vrabec, Fabory, Metalcom, Pematex atd.) nebo jiné železářství kde to všechno běžně mají, případně že Pelikán nebo Lindinger to mají taky, s poštovným za hubičku :mrgreen:

_________________
jyrry.webnode.cz


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz