Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon 27.06.2016 14:43 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 4.3.2013
Příspěvky: 129
Bydliště: Hostivice, Athény
Obrázky: 13
Po řadě pozitivních komentářů k Lindingerovi jsem se rozhoupal k nákupu u sousedů. Vše probíhalo OK, ale pak jsem od nic dostal mail, kde je chyba, když jejich smluvní dopravce - Rakouská pošta - jim opakovaně nahlásila neúspěšný pokus o doručení zásilky. Hned jsem mazal k nám na poštu, ale tam o zásilce z AT ani stopy. Nezažil jste někdo něco podobného? Éro už je týden pryč z Rakouska, ale nikdo netuší kde. Tracking nám zatím moc nepomohl. :|
Není smluvním partnerem AT pošty v ČR někdo jiný než Česká pošta? Kdo vám doručil vaše éra? Díky za tipy.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
PříspěvekNapsal: pon 27.06.2016 15:17 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 26.5.2009
Příspěvky: 55
Ahoj, stalo se me totez, detektivnim patranim po internetu skrz ruzne trackovaci sluzby jsem zjistil ze to u nas rozvazi Intime. Potom co sem to tam nasel v Intime systemu uz to svitilo cele cervene a skoro to poslali zpet. Hlavni problem je ze Lindinger zda se nepridavata telefon coz je pro Intime problem, protoze pokud te jednou nezastihnou tak to spadne do nejakeho stavu kdyz to uz znovu nezkouseji. Moje rada je tedy zavolat na Intime a tam ti snad ero dohledaji :-)

http://www.intime.cz/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 27.06.2016 17:26 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 4.3.2013
Příspěvky: 129
Bydliště: Hostivice, Athény
Obrázky: 13
... ty jsi Sherlock! Bylo to tam :mrgreen: Už se zařizuje dodání.... Mockrát díky, tvoje zkušenost mi pomohla.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pon 27.06.2016 17:50 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.4.2011
Příspěvky: 6500
Bydliště: ČR
Obrázky: 0
To je taky nápad, posílat to jakousi erotickou službou :roll: .

_________________
Člověk je tak složitá bytost, že o tom lidstvo nemá ponětí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 27.06.2016 19:48 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.1.2012
Příspěvky: 641
Bydliště: Prešov,SR
Obrázky: 51
Mne sa stalo to iste a zasielku poslali spat. Lindiger kurierovi nedal telefon a mna doma nenasli tak to poslali naspat. Nakoniec sa to ale podarilo cestou spat otocit. Boli ale velmi ochotni a snazili sa napravit nedostatok. Aspon u nas kurier ked niekoho doma nenajde a nema telefon napise ze ho napr. 12,30, 12,31 a 12,32hod.adresata nenasiel a sup zasielku spat. Alebo zasielku odmietne odniest na ine miesto hoci to ma minutu cesty


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: úte 28.06.2016 0:06 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 17.1.2015
Příspěvky: 966
Bydliště: Brno - Venkov (severo-západ)
Me ero od Lidingera privezlo DPD. Taky jsem to necekal.

_________________
ASW-17, Sea Beaver, Piper PA-18 Super Cub
JETI DS-16


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 28.06.2016 10:32 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 4.3.2013
Příspěvky: 129
Bydliště: Hostivice, Athény
Obrázky: 13
Konec dobrý všechno dobré. V zákaznickém středisku Intime.cz zboží okamžitě našli a nebyl vůbec žádný problém přesměrovat ho do práce namísto domů. Domluva snadná, rychlá.... ale bez toho, že jsem se sám ozval, by mě éro asi nikdy nenašlo. Jenže to není chyba CZ kurýrů. U Lindingerů byli taky velmi ochotní, ale oni předávali zboží AT poště a dál už netušili, koho ta pošta má v CZ jako smluvního partnera pro konkrétní oblast. Proto jsem jim do AT napsal, aby mezi dodací údaje napříště uváděli i telefon zákazníka, jinak ty vratky budou řešit donekonečna.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: úte 28.06.2016 16:14 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.4.2011
Příspěvky: 6500
Bydliště: ČR
Obrázky: 0
satcen píše:
... bez toho, že jsem se sám ozval, by mě éro asi nikdy nenašlo. Jenže to není chyba CZ kurýrů.


Vy doma nemáte dopisní schránku? :o Proč nenechali lístek, že doručovali a telefon na domluvu?

_________________
Člověk je tak složitá bytost, že o tom lidstvo nemá ponětí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 04.07.2016 15:04 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2006
Příspěvky: 1409
Bydliště: Litoměřice, ČR
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (6)
Také bych měl dotaz. U objednávky u Lindingera mám status dokončená a tak bych chtěl vědět, když objednávku posílají, zda přijemce informují na e-mail uvedený v objednávce, už zásilku poslali. Teď nevím , zda to u nich ještě leží dokončené ve skladu a nebo zda to už někde neputuje.
Dík.

_________________
Jeti DC-24,DS-12,VBar,PsychoHammer,CrossAlps2.8,Sir Edmund Race,Samba 2.6,Ultra 3.5,Logo700,Logo 200


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 04.07.2016 16:10 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2006
Příspěvky: 1409
Bydliště: Litoměřice, ČR
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (6)
Poznatek takový, napsal jsem do Rakouska Lindingerovi, kde mi bylo obratem sděleno, že mi byla zásilka dnes doručena. Poslali sledování jako přilohu. Nikde jsem se však nedověděl, že ji bude v čechách distribuovat Intime. Nedalo mi to a na Intime jsem se spojil pomocí chatu a za chvilku jsem měl tel číslo na doručovatelku, které jsem zavolal a ta mi sdělila, že na zvonek zvonila, ale nikdo neotvíral. Kdo by také otvíral když jsem byl v práci . Na zásilce nebyl uveden žádný telefon na který měla zavolat. Dobře to dopadlo dnes kolem 18 hod. mi balík přiveze :D
Kdybych si to na RC manii nepřečetl, tak bych ani nevěděl , že nejaký kurýr Intime existuje.

_________________
Jeti DC-24,DS-12,VBar,PsychoHammer,CrossAlps2.8,Sir Edmund Race,Samba 2.6,Ultra 3.5,Logo700,Logo 200


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 04.07.2016 16:12 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2006
Příspěvky: 1409
Bydliště: Litoměřice, ČR
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (6)
Na to hlavní bych zapomněl , když Lindinger zásilku odeslal, tak mi žádný e-mail neposlal :( 150 euro je asi malý kšeft :)

_________________
Jeti DC-24,DS-12,VBar,PsychoHammer,CrossAlps2.8,Sir Edmund Race,Samba 2.6,Ultra 3.5,Logo700,Logo 200


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 11.07.2016 13:38 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 22.6.2008
Příspěvky: 6037
Bydliště: Praha ČR
dub píše:
Na to hlavní bych zapomněl , když Lindinger zásilku odeslal, tak mi žádný e-mail neposlal :( 150 euro je asi malý kšeft :)


Nemáš to ve spamu? Od Lindingera nakupuji docela často a email se stavem "versend", tedy odesláno, jsem dostal úplně vždy (včetně malých objednávek cca 100EUR).


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 11.07.2016 13:58 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2006
Příspěvky: 1409
Bydliště: Litoměřice, ČR
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (6)
Ve spamu to nebylo , tak jsem se díval. Nevadí ženský si uložily telefon k mojí adrese a kdyby ještě něco bylo, tak budou vědět kam mají zavolat.
Taky mi to bylo divný, že taková firma nedá ani vědět. Třeba se tam vloudil nějaký informační šum :lol: :lol: :lol: . V mém případě bych se ani nedivil :D, objednával jsem si prkotiny, které nebyly ani skladem a muselo se na ně čekat. Balíček přišel skoro měsíc po zaplacení. Kdybych vzal jen lipolky co byly skladem, tak by to asi bylo v pohodě.

_________________
Jeti DC-24,DS-12,VBar,PsychoHammer,CrossAlps2.8,Sir Edmund Race,Samba 2.6,Ultra 3.5,Logo700,Logo 200


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 11.07.2016 15:12 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.9.2014
Příspěvky: 516
Bydliště: Plzeňsko
Vypadá, že Lindinger a teď nechápu proč, nedodává k žádné odeslané zásilce jakékoliv info krom adresy. Sám jsem objednával 17.6. za necelých 50€ co skladem mělo být k 20.6., avšak byl 2x změněn termín naskladnění, takže se to trochu protáhlo. V pátek dorazil email odesláno s tím, že doručení proběhne během 1-2 týdnů, max. 4. Dle rad zde uvedených jsem dnes zavolal na IN TIME, kde se zeptali jen na jméno a adresu, už měli info, že jim to odpoledne přiletí a zítra budou doručovat, doplnil jsem tedy jen tel. a email. V každým případě samodohledávání je docela drsnej způsob jak nákup znepříjemnit.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 11.07.2016 15:22 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2006
Příspěvky: 1409
Bydliště: Litoměřice, ČR
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (6)
Plně souhlasím, ještě že to tam není zrovna nejlevnější, a člověk tam neobjednává každý měsíc, tak se to občas dohledat dá. V osobních datech po přihlášení jsem si v kolonkách jak se vypisuje adresa pro dodání pod jméno doplnil telefon a ono to vzalo, tak uvidíme příště. Co potěšilo, že k objednanému zboží zadarmo přiložily skoro 300 stránkový katalog na rok 2016/2017 :D

_________________
Jeti DC-24,DS-12,VBar,PsychoHammer,CrossAlps2.8,Sir Edmund Race,Samba 2.6,Ultra 3.5,Logo700,Logo 200


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz