Switch to full style
Nakupujete na internetu, hledáte radu jak zaplatit, co a kde koupit nebo schánice něco v modelářských kamenných prodejnách?
Odeslat odpověď

SCZ modelshop Praha Uhříněves

stř 10.10.2018 14:35

Ahoj, nevíte někdo, jestli pořád funguje modelářská prodejna SCZ modelshop v Uhříněvsi? Webové stránky e-shopu běží (otázka je, jestli e-shop funguje), ale zkoušel jsem volat na uvedené kontakty, to nikdo nebere, zkoušel jsem mail, žádná odpověď... Měli tam zboží, které je jinak "roztroušené" u prodejců po celé ČR - věci od Hořejšího, maketové doplňky od Williams Bros atd.

Re: SCZ modelshop Praha Uhříněves

stř 10.10.2018 17:01

já už před 3 roky se nemohl dovolat, měly po té obrovský výprodej tak myslím, že skončili

Re: SCZ modelshop Praha Uhříněves

stř 10.10.2018 20:32

Tak to já tam nakupoval určitě ještě minuly podzim a pak myslím ještě i letos na jaře.

Re: SCZ modelshop Praha Uhříněves

čtv 11.10.2018 7:02

no holt si budeš muset udělat výlet na druhý konec Prahy

Re: SCZ modelshop Praha Uhříněves

čtv 11.10.2018 9:46

Ale jo, mám tři modelářské prodejny, které jsou pro mne dopravně dokonce líp dosažitelné než SCZ. Ale bohužel -sortiment výrobců/dovozců, který potřebuji, nevedou. Jasně, Litespan se dá objednat přímo v Plzni u Hořejšího, věci od Williamsů třeba v BB model, ale to máš x-krát poštovné, x-krát musíš na poštu... Není to nepřekonatelné, ale člověk je tvor pohodlný :-).

Re: SCZ modelshop Praha Uhříněves

čtv 11.10.2018 10:55

Ahoj, jsem přímo z Uhřiněvsi, ten obchod stále funguje, otevíračka je většinou v odpoledních
hodinách ale přesně nevím jak má otevřeno. Nemůžeš se dovolat, protože už to má jiný majitel,
nicméně zboží mají stále stejné. :D

Re: SCZ modelshop Praha Uhříněves

čtv 11.10.2018 11:11

cidi22: Díky moc za info!

Re: SCZ modelshop Praha Uhříněves

čtv 11.10.2018 14:38

Obchod fakticky funguje, osobně ověřeno. Dostal jsem kontakt a informaci, že prodejce je vlastně ještě na dovolené a jen sem zaskočil. Telefonní číslo souhlasí s údajem z webových stránek, ovšem (dle sdělení) může se stát, že kvůli obsluze zákazníka(ů) ho není možno hned zvednout, proto je prý lepší kontaktovat e-mailem: praha@sczmodel.cz. Mailová adrese je odlišná od té, uvedené na webovkách!
Odeslat odpověď