Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Hobbyking podvádí!
PříspěvekNapsal: sob 07.08.2021 20:50 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.2016
Příspěvky: 355
Zlodějské HK mi před chvílí opět napsalo že, jsem se jim už 48h neozval. Naposledy jsem jim odepsal na jejich požadavek zavření sporu, že to prostě nezavřu protože a protože..... a zase je to tady!
Je tohle vůbec možný, že u takovýhle kokotů vůbec někdo nakupuje s úspěchem? HK=hodně kryplů

_________________
Jeti DC-16
F4U Corsair (Saito FG-60R3), Swift 2, VSB-66 Orlice 4,35m, Sopwith Pup 1,35m, Mustang P51


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Hobbyking podvádí!
PříspěvekNapsal: sob 07.08.2021 20:57 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 26.7.2020
Příspěvky: 1099
Bydliště: Žilina, let.Hôrky-Brezovec , SK
Obrázky: 7
Ja som mal viac stastia , uz som tam kupoval velakrat a nikdy ziadny problem.
Neviem preco tebe robia taketo problemy , uz som aj velakrat pocul ze reklamacia vybavena okamzite po zaslazi foto ci videodokumentacie , stylom "posielame nove , to pokazene zahod".

_________________
Radiomaster TX16s / FrSky Horus X12s / Spektrum Dx8 G2 + pár lietadielok....


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hobbyking podvádí!
PříspěvekNapsal: sob 07.08.2021 21:13 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.2016
Příspěvky: 355
Miro_V píše:
Ja som mal viac stastia , uz som tam kupoval velakrat a nikdy ziadny problem.
Neviem preco tebe robia taketo problemy , uz som aj velakrat pocul ze reklamacia vybavena okamzite po zaslazi foto ci videodokumentacie , stylom "posielame nove , to pokazene zahod".


Prostě to ztratili oni nebo dopravce a nepřiznají to. Ve sledování stojí že byla přijata data k zásilce a dál nic. Ale už možná vím proč pro ně nejsem zajímavý, za 5 let mám 5 objednávek. Myšlenka že by aspoň poslali znova nové aby udrželi zákazníka... :lol: Asi kapitalistický manýry komunistický země.

_________________
Jeti DC-16
F4U Corsair (Saito FG-60R3), Swift 2, VSB-66 Orlice 4,35m, Sopwith Pup 1,35m, Mustang P51


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hobbyking podvádí!
PříspěvekNapsal: ned 08.08.2021 6:15 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 26.7.2020
Příspěvky: 1099
Bydliště: Žilina, let.Hôrky-Brezovec , SK
Obrázky: 7
Pokial dopravca len prijal data k zasielke tak to HK este fyzicky neposlal.
Casto sa stava ze v nejakom E-shope maju bordel - tovar maju na strankach "na sklade" ale neskoro alebo vobec ho system neodpisuje zo skladu (mam jeden taky obchod blizko - system to odpisuje az pri rucnej aktualizacii , co moze byt len napr.2x za den , niekedy ani to nie - ako si spomenu... A tak sa tovar preda napr.20 zakaznikom a v sklade maju fyzicky len 4 kusy.
Moze to byt aj tvoj pripad - teraz sa len snazia zamaskovat svoju chybu ci neschopnost - nepriznaju to narovinu.
Asi bude jednoduchsie trvat na spore ze tovar este nebol ani poslany a ziadat zpet peniaze nez cakat s neistym vysledkom kedy ten tovar naskladnia. Teda ak je to tento pripad , problem moze byt aj inde.
Snad sa ti to podari vyriesit k tvojej spokojnosti. A ak budes uspesny tak by som si schvalne hned nieco objednal , nie je dovod vynechavat jeden z mala obchodov ktori maju slusny vyber (a exkluzivity ktore inde nemaju).
f4u píše:
...
Ale už možná vím proč pro ně nejsem zajímavý, za 5 let mám 5 objednávek. Myšlenka že by aspoň poslali znova nové aby udrželi zákazníka... :lol: Asi kapitalistický manýry komunistický země.

Takyto obchod ma mozno tisice zakaznikov denne , z celeho sveta , nemyslim ze im na jednom az tak zalezi :) ALE malo by , to je znak dobreho obchodu mat zaujem o kazdeho , aj toho najslabsieho zakaznika....

PS: Hlavne neuzatvaraj spor , lebo tym by si oznacil ze je to vyriesene a ze je to OK. A tym by si sa zbavil jedinej paky co na nich mas. V tom vlakne co tu Kuba postoval je nieco o tom ze ked sa to nehybe treba otvorit Dispute (nie uzatvorit spor).
Pre istotu si tie vlakna prestuduj , je tam vela zaujimavych skusenosti a moze ti to pomoct.

_________________
Radiomaster TX16s / FrSky Horus X12s / Spektrum Dx8 G2 + pár lietadielok....


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hobbyking podvádí!
PříspěvekNapsal: ned 08.08.2021 17:59 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.9.2005
Příspěvky: 2388
Bydliště: Doma
Nic nezavirat!! To ze te ted budou lzive obvinovat ze ses jim neozval je taktika. Me tenkrat dokoce prepli cely case do stavu resolved jako ze uz v pohodě, sami od sebe, prestoze nic resolved nebylo. Ale co si pindaji v jejich systemu je jejich vec, dulezity je ten dispute na paypal, kde rozporujes zes neobrdzel od prodejce slibene plneni takze at jim paypal nedava penize. Odpoved je ze ne ty jim ale oni tobe se meli ozvat s resenim podle posledni dohody. Maji to cerne nw bilem v te komunikaci. Mels jim poslat to co sem ti napsal.
Neustupuj a nezavirej dispute! Proste jim dej cas na reseni ale micek musi byt vzdy na jejich strane. Po nejake dobe to prestane paypal bavit a jelikoz hk nema zadny dukaz ze chyba by byla na tvoji strane a nemuze se vymlouvat ze ty na neco nereagujes proste jim ty penize neda a vrati ti je. Komunikuj hlavne i s paypalem, informuj je, hlidej si dobu po kterou je platny dispute na paypalu. Aby paypal mel i informace od tebe, ne jen vylhane od hobbykingu. Trumfy mas v rukou ty, ne oni. V tom vlakne co jsem ti poslal je i navod jak psat s paypalem.

Ps pote co jsem s nima pred temi 9 lety zametl tak od te doby mnoho jinych nakupu a v pohode. Neni to tak ze se dostanes na nejakou cernou listinu.

Jsou to proste cinani. Ta mentalita je trochu arabska, cizozemcum a bezvercum nejen ze je dobovoleno lhat, ale spise i takova forma sportu, co nejvic je ojebat. Musis tu hru hrat s nima, pouzivat jejch zbrane, obratit to peoti nim, az pote co je prechytracis nebo s nima vyjebes pak teprve te budou brat za rovnocenneho partnera a dustojneho soupere se kterym se jim nevyplati hrat spinavu hru. A i potom to stejne zase obcas zkousi.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hobbyking podvádí!
PříspěvekNapsal: ned 08.08.2021 21:18 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 19.11.2015
Příspěvky: 185
Bydliště: Praha 9
No nevím, několik dost objednávek na Ali, několik na HK, a vždy bez problémů a vše došlo - jen jednou dispute na Ali, a to bylo placeno přímo z karty, ale nakonec to v termínu došlo - problém v poště. Nikdo nemá důvod si v těch mnoha a mnoha objednávkách vymýšlet a podvádět, jednoduchost procesu je nad nějaký dolar nad "čecháčkem"... Ale jestli nedošlo, otevřít dispute a čekat než to dořeší. Nic neuzavírat, dokud není bezchybné zboží v ruce. A pozor - fotky občas zboží zkreslují, popis je potřeba číst velmi pečlivě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hobbyking podvádí!
PříspěvekNapsal: pon 09.08.2021 18:12 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.2016
Příspěvky: 355
Nechystám se zavírat, netřeba to opakovat, spíš mě sejří jak to doblba opakují, že to kvůli tomu nejde řešit. Dneska odepsali že prej kdyby to začali řešit a nějakou blbou náhodou mi to přišlo po vrácení peněz paypalem už nemusím zaplatit nebo co :lol:
Z toho mi vyplývá jediný, oni nic neposlali. :idea:

_________________
Jeti DC-16
F4U Corsair (Saito FG-60R3), Swift 2, VSB-66 Orlice 4,35m, Sopwith Pup 1,35m, Mustang P51


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hobbyking podvádí!
PříspěvekNapsal: úte 24.08.2021 14:50 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.2016
Příspěvky: 355
Dostal jsem zprávu, že se jim to vrátilo do skladu. Prý z neznámého důvodu :idea:
A teď nabízejí refund nebo znovu objednat. Tak jsou ti ťamani vůbec normální? Jako kdyby tady šlo jenom o nějaký poje... balíček a důvěra obchodu bylo něco naprosto nedůležitýho. Proč se snaží zachraňovat něco co už je rozbitý?

_________________
Jeti DC-16
F4U Corsair (Saito FG-60R3), Swift 2, VSB-66 Orlice 4,35m, Sopwith Pup 1,35m, Mustang P51


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hobbyking podvádí!
PříspěvekNapsal: úte 24.08.2021 16:45 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.9.2005
Příspěvky: 2388
Bydliště: Doma
oni za to muzou, ale taky nemusi mit odpovednost. Mohl to za ne posrat jejich smluvni delivery partner. V tech starych vlaknech kde jsem je udolal ja za to mohl Singpost. To je stejne, jako kdybys ty neco nekomu poslal a ztratila ti to posta. tvuj problem, nikoliv prijemce. Stejne tak ti muze byt ukradene, jestli se to ztratilo kvuli bordelu uvnitr HK skladu nebo to zkonil jejich smluvni prepravni partner. Kupoval si to u HK vcetne prepravy a byla jejich starost jak to udelaji.
Druha vec je chovani HK pri problemech - to je proste standardni chovani, to se neda nic delat.
Pravdepodobne zesrali celni deklaraci nebo neco takoveho, kdyz v tom byly baterky.

takze jestli refund nebo poslat znovu - zalezi ciste na tobe, jestli to zbozi chces nebo nechces, ted, za tehle podminek a ceny. Kdyz si to nechas poslat znovu, urcite se ti nebudou nejak mstit za to zes je koupal kvuli dispute, ze by ti poslali treba cihlu nebo tak. to je blbost. Ale stejne tak necekej, ze by te zasilce venovali nejakou zvysenou pozornost protoze uz jednou to udelali spatne.. proste to poslou znova. Jeste si taky muzes nechat vratit prachy na HK ucet v ramci nejakych bodu a koupit si to znova za tyto body - ale to si musis spocitat jestli se to vyplati nebo ne.

Jediny co ti mohu poradit - pokud se rozhodnes pro to, aby ti to poslali znova, at ti to udelaji jako novou objednavku, nove zaplacenou - aby ti bezel u paypalu znova cely cyklus pocitani dni pro dispute. Kdyby nahodou se to znova ztratilo, abys nemel uz po lhute pro otevreni dispute protoze by to pocitali porad jako jeden deal..


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hobbyking podvádí!
PříspěvekNapsal: úte 24.08.2021 18:12 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.11.2005
Příspěvky: 7119
Bydliště: Vsetín
f4u píše:
Dostal jsem zprávu, že se jim to vrátilo do skladu. Prý z neznámého důvodu :idea:
A teď nabízejí refund nebo znovu objednat. Tak jsou ti ťamani vůbec normální? Jako kdyby tady šlo jenom o nějaký poje... balíček a důvěra obchodu bylo něco naprosto nedůležitýho. Proč se snaží zachraňovat něco co už je rozbitý?


Mě se jednou stalo něco podobného, došli mi dva balíčky najednou, dovezla to tuším DHLka, nebyl jsem doma, tak to dali na parcel shop, poslali sms, tedy dvě, pro každý balíček jeden, já si ovšem nevšiml že přišly dvě a automaticky jsem vyzvedl jen balíček z poslední SMS, když jsem se nějaký čas poté domáhal druhého balíčku, bylo mi řečeno že jsem si jej nevyzvedl a odeslali jej zpět, bohužel jsem to zjistil až v okamžiku kdy to bylo v německu na cestě zpět do EU skladu. Tak jsem musel počkat až to dojde do skladu, tam to přebalili a poslali znova.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz