Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 842 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 53, 54, 55, 56, 57
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Proxima II
PříspěvekNapsal: pon 20.06.2016 23:17 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 16.4.2012
Příspěvky: 41
Bydliště: Frystak
michalv píše:
... Hele ty serva je to na tobě, já jsem je tam vážně měl a byla to hrůza. .... Jinak POZOR na malou rychlost, to Proxima ráda trestá!


Proxima II porizena cca 2013/11 i se servy u Reicharda, od te doby leta. Flutter (zatim) neznam... momentalne na radiu sviti neco pres 315 hodin... serva puvodni. 4x HS82, 1x HS65 , 1x HS81. Vule tam je, ne nejak hrozna a nezvetsuje se (nebo si pomalu zvykam :-/ ). Prepakovani s rozumem, urcite nevyvratim klapku do praveho uhlu... neni potreba.

S malo rychlosti souhlasim. Na pretazeni jde zpusobne po kridle, ale porad snesitelne... a dava docela dlouho najevo, k cemu se chysta.... staci nervat za vyskovku a na par metrech uz je zase riditelna... nestezuju si. :-)

Ty fujtaby mam v f3j, chodi hezky... ale to je kompozit, ikdyz bazarovy. Tam mi pomer ceny serva/letadla prisel takovy vic "normalni" :-)


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Proxima II
PříspěvekNapsal: ned 04.09.2016 13:59 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 29.11.2006
Příspěvky: 284
Bydliště: Plzen
Toto Vlakno je hodne dlouhe, tak sorry za mozne opakovani:-)
Myslite si, ze se do cumaku vejde motor 4240??
Mooc dik.

_________________
Pletuchy
s Horusem


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 842 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 53, 54, 55, 56, 57

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz