Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: A1 Tom elektrifikace
PříspěvekNapsal: sob 19.03.2016 9:17 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 10.5.2003
Příspěvky: 1030
Bydliště: Praha 5 Lužiny
Obrázky: 0
Začal jsem stavět retro A1 Tom Igra, mám takový dotaz bude stačit Xmotor XM1812MA-42 na opravdové pohodové létání motor mám v šuplíku a má průměr 18mm akorát se bojím zda bude stačit nemáte někdo Toma v elektrice?? nebo jaký opravdu malý motor .A ještě dělat ovládání jenom spodní směrovky zdá se mě malá nebo raději ovládat horní směrovku?Letovku počítám kolem 200g dík za rady.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: A1 Tom elektrifikace
PříspěvekNapsal: sob 19.03.2016 11:28 
Mazák
Mazák

Registrován: 4.7.2012
Příspěvky: 2651
Bydliště: Havířov
Obrázky: 0
Jsi hodně šikovný, ale co jsem se díval na RCalbum, tak dobrý úlet. Jsou tam dva, jeden klasika kluzák, druhý s elektromotorem. Majitel tam má Speed 320, ten nevím jak vypadá, ale zdá se mi, že to jsou ty ploché. Ten Tom má trup hodně úzký.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: A1 Tom elektrifikace
PříspěvekNapsal: ned 20.03.2016 19:30 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 10.5.2003
Příspěvky: 1030
Bydliště: Praha 5 Lužiny
Obrázky: 0
Díky za radu Rc album jsem koukal stejně jako stejda Google nic nenašel .tak jsem tam nakonec dal 7 g Dualsky a motor nezklamal dneska jsem byl zalétat Toma a ač byl opět vítr tak 3 až 4 m/s tak docela letěl v pohodě je sice trocha tupější na směrovku kterou jsem udělal horní ale docela pohoda už se těším na sluneční počasí .model je trocha zvláštní má el motor ale po sundání vrtule se nasadí špička a už se startuje z gumicuku jako kdysi. jinak kompletní letovka 220g včetně 2čl 800mA kvůli dovážení a motor má na vodorovný let spotřebu 1,5 A což bude bez problémů na hodinové lety ,stavěn je klasicky z balsy a potah starý poctivý modelspan a stavěn dle originálního plánku nějak mě ty retro modely začaly více bavit moc lidí jej nemá a létají stále dobře takže plánky jsou tak určitě bude další bud Amigi 2 nebo Hifly ale to až později .Snad bude už jenom pěkné počasí na létání .


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz


Přílohy:
1.jpg
1.jpg
[ 71.19 KiB | Zobrazeno 1150 krát ]

Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: A1 Tom elektrifikace
PříspěvekNapsal: ned 20.03.2016 19:30 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 10.5.2003
Příspěvky: 1030
Bydliště: Praha 5 Lužiny
Obrázky: 0
Díky za radu Rc album jsem koukal stejně jako stejda Google nic nenašel .tak jsem tam nakonec dal 7 g Dualsky a motor nezklamal dneska jsem byl zalétat Toma a ač byl opět vítr tak 3 až 4 m/s tak docela letěl v pohodě je sice trocha tupější na směrovku kterou jsem udělal horní ale docela pohoda už se těším na sluneční počasí .model je trocha zvláštní má el motor ale po sundání vrtule se nasadí špička a už se startuje z gumicuku jako kdysi. jinak kompletní letovka 220g včetně 2čl 800mA kvůli dovážení a motor má na vodorovný let spotřebu 1,5 A což bude bez problémů na hodinové lety ,stavěn je klasicky z balsy a potah starý poctivý modelspan a stavěn dle originálního plánku nějak mě ty retro modely začaly více bavit moc lidí jej nemá a létají stále dobře takže plánky jsou tak určitě bude další bud Amigi 2 nebo Hifly ale to až později .Snad bude už jenom pěkné počasí na létání .


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz
Záhada je to tu dvakrát.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: A1 Tom elektrifikace
PříspěvekNapsal: ned 20.03.2016 20:58 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.1.2007
Příspěvky: 746
Bydliště: Sereď
Obrázky: 5
Pekný Tom. S Tomom som súťažil ako žiak.
A samozrejme pekný mačiak.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: A1 Tom elektrifikace
PříspěvekNapsal: ned 20.03.2016 21:18 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 10.5.2003
Příspěvky: 1030
Bydliště: Praha 5 Lužiny
Obrázky: 0
Dík máš pěkného Sapera 13 super retro model.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz