Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 626 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 42  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát 06.09.2019 13:39 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 25.11.2008
Příspěvky: 1465
Bydliště: Dobruška
Mina píše:
Díky to fofr. Jaká je výhoda uhlíku, váha?

Hlavně délková stálost v různých teplotách.

_________________
Snažím se stavět letadla tak, aby i po havárii jsem se nemusel stydět za to, jak vypadají vevnitř.


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: pon 09.09.2019 8:32 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2004
Příspěvky: 5848
Bydliště: Týn nad Vltavou
Obrázky: 5
Blog: Zobrazit blog (1)
Milan Nes píše:
TGY-D56MG

koukám backorder leda :(


ty si nekupuj, ty mám myslím já a jsou mizerný jaxvině. fakt, pokud máš trochu soudnosti a zrochu zvýčkanosti a nechceš každou chvíli ladit end pointy klapek a subtrimy křidýlek, nedělej to :D

_________________
Vertigo 2m, Extra 330SC, Supertrino F3P (54g)+Lantsov 15", RCFactory Extra 330LT, JETI DS16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pon 09.09.2019 9:04 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 21.6.2008
Příspěvky: 6022
Bydliště: Praha ČR
HonzaS píše:
ty si nekupuj, ty mám myslím já a jsou mizerný jaxvině. fakt, pokud máš trochu soudnosti a zrochu zvýčkanosti a nechceš každou chvíli ladit end pointy klapek a subtrimy křidýlek, nedělej to :D


Honzo, já je v Djangu mám na motýlu a křidélkách a středy se ani nehnou... Neumím posoudit, zda to je náhoda (lepší série), ale zkrátka to chodí. Netvrdím, že je vyloženě doporučuji, dnes bych asi uvažoval víc ty mnou odkázané Corony či připlatit si za KST, ale na druhé straně je odsoudit nemohu, zkušeenost mám jinou. Ono to asi bude klasické kolísání kvality mezi sériemi :-(


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 09.09.2019 9:25 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2004
Příspěvky: 5848
Bydliště: Týn nad Vltavou
Obrázky: 5
Blog: Zobrazit blog (1)
Jo tak já je mám z víc serií, protože už jsem nějaký měnil (třeba jsem v servu s kovovými převody nestrhnul to zákeřný plastový kolečko, ale jedno z těch kovových :D ). To samé kolega, ten ho má v epp na křidélkách. Servo mu přišlo už mrtvé. Nevím no, do dalšího éra jsem zvolil na tvé doporučení Bluebirdy a experimentálne Hacker Ditex ecoline. Zálet v neděli, tak uvidíme :-)

_________________
Vertigo 2m, Extra 330SC, Supertrino F3P (54g)+Lantsov 15", RCFactory Extra 330LT, JETI DS16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pon 09.09.2019 12:17 
Mazák
Mazák

Registrován: 15.2.2016
Příspěvky: 501
Bydliště: Frýdek-Místek
HonzaS píše:

ty si nekupuj, ty mám myslím já a jsou mizerný jaxvině. fakt, pokud máš trochu soudnosti a zrochu zvýčkanosti a nechceš každou chvíli ladit end pointy klapek a subtrimy křidýlek, nedělej to :D


Ne že bych chtěl obhajovat serva z HK, ale já mám v Djangu (v obou) na klapky KST x08. V prvním Djangu z roku 2018 jsou naprosto dokonalá a jak jsem to jednou doma nastavil, tak už dva roky drží. V letošním Djangu se stejnými servy, jen kupovanými o rok později, ladím střed klapek i několikrát za den. A to mám tolik soudnosti a zhýčkanosti, že jsem za ty svině vyvalil dva litry. :lol:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 09.09.2019 14:55 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2004
Příspěvky: 5848
Bydliště: Týn nad Vltavou
Obrázky: 5
Blog: Zobrazit blog (1)
cha, to naštve co? :lol:

a teď vážně, proč je nereklamuješ? většinou stačí video s 15cm pákou položenou proti pravítku, prostě ukázat že servo nedrží střed a je to. teda, nefunguje to moc dobře u hobbykingu :lol: ale seriózní výrobci většinou nemají problém uznat chybu,

_________________
Vertigo 2m, Extra 330SC, Supertrino F3P (54g)+Lantsov 15", RCFactory Extra 330LT, JETI DS16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pon 09.09.2019 15:00 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 21.6.2008
Příspěvky: 6022
Bydliště: Praha ČR
HonzaS píše:
a teď vážně, proč je nereklamuješ? většinou stačí video s 15cm pákou položenou proti pravítku, prostě ukázat že servo nedrží střed a je to. teda, nefunguje to moc dobře u hobbykingu :lol: ale seriózní výrobci většinou nemají problém uznat chybu,


Tohle celkem funguje pro reklamaci v případě, že se servo nevrací do středu (vada potenciometru atd.) a liší se v každém cyklu, bylo to u jedné série BlueBird 105 a tam se reklamovalo hodně, jiné série byly OK.
Dost ale pochybuji o úspěchu reklamace teplotního driftu atd, kdy se servo musí "rovnat" před létáním, ale pak chodí v daném létání při stejné teplotě celkem dobře.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 09.09.2019 16:09 
Mazák
Mazák

Registrován: 15.2.2016
Příspěvky: 501
Bydliště: Frýdek-Místek
HonzaS píše:
cha, to naštve co? :lol:

a teď vážně, proč je nereklamuješ? většinou stačí video s 15cm pákou položenou proti pravítku, prostě ukázat že servo nedrží střed a je to. teda, nefunguje to moc dobře u hobbykingu :lol: ale seriózní výrobci většinou nemají problém uznat chybu,


No paradoxně s reklamací na Hobbykingu (baterky) mám super zkušenost.

A proč nereklamuju tyhle serva? Hlavně asi proto, že je mám v křídle vlepené. Když si na jednu misku vah položím seřízení (a už v tom mám cvik, můžu to dělat skoro poslepu :lol: ) a na druhou vyřezání serv z křídla a odeslání k reklamaci s nejsitým výsledkem, tak je rozhodnuto. :)

Mi ani tak nevadí ten teplotní drift. Mi spíše vadí, že to dělá "špičkové" servo za nemalý peníz. Ale co už, na funkci (rostlináře) to vliv nemá . . . :lol:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 14.09.2019 7:24 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 26.9.2011
Příspěvky: 632
Bydliště: Holešov
Obrázky: 8


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

_________________
YT: Lubos72cz | czlusa.rajce.idnes.cz


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: stř 23.10.2019 19:13 
Mazák
Mazák

Registrován: 15.2.2016
Příspěvky: 501
Bydliště: Frýdek-Místek
Ne každý pokrok je úplně ku prospěchu věci. :) Mám dvě Djanga, jedno dva roky staré s překližkovou motorovu přepážkou (ještě jsem ji oboustranně olaminoval) a jedno rok staré s novou moderní přepážkou vyrobenou 3D tiskem.

Stará překližková přepážka drží i po dvou soutěžních sezónách naprosto luxusně, bakelitová to vzdala po jedné sezóně. :lol: A nemám pocit, že bych s tím třískal o zem nějak zásadně odlišně. No nic, jdu vyškrabávat zbytky umělé hmoty z trupu a hledat nějaký kus dřeva na novou.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 23.10.2019 19:35 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 25.7.2006
Příspěvky: 1054
Bydliště: Česká Lípa
S "bakelitovíma" jsem měl fat docela problémy :? .
Dneska sice stále tisklé, ale výrazně odladěné, jak do pevnosti, tak do teplot a zatím dobrý.
Klidně pošlu novou, abys mohl porovnat zase po sezóně :-D .

_________________
DJANGO - výrobce, ION, ASW 28, LF 109, ..., T14SG
www.vpmodel.cz


Naposledy upravil Papir dne stř 23.10.2019 19:46, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 23.10.2019 19:44 
Mazák
Mazák

Registrován: 15.2.2016
Příspěvky: 501
Bydliště: Frýdek-Místek
To zní skoro jako nabídka, co se neodmítá. :lol:

Sice jsem se na letišti zařekl, že tištěnou už nechci, ale jak známo, jen blbec nemění své názory. A jestli je to nová, optimalizovaná, tak proč ne. Kdyžtak si někdy napíšu mailem.

A děkuji!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 23.10.2019 19:49 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 25.7.2006
Příspěvky: 1054
Bydliště: Česká Lípa
BoBik_CZ píše:
To zní skoro jako nabídka, co se neodmítá. :lol:

Sice jsem se na letišti zařekl, že tištěnou už nechci, ale jak známo, jen blbec nemění své názory. A jestli je to nová, optimalizovaná, tak proč ne. Kdyžtak si někdy napíšu mailem.

A děkuji!


Jasně, není problém, písni, pošlu.
Ostatně platí pro každého komu původní nevydržela, pošlu novou. Maximílně si naběhnu podruhé :-)

_________________
DJANGO - výrobce, ION, ASW 28, LF 109, ..., T14SG
www.vpmodel.cz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 17.03.2020 7:28 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 25.4.2014
Příspěvky: 147
Bydliště: Slatiňany
Připraveno do termiky 2020...děkuji panu výrobci....!!!!


Přílohy:
Django ll.JPG
Django ll.JPG
[ 109.22 KiB | Zobrazeno 2992 krát ]

Django.JPG
Django.JPG
[ 191.28 KiB | Zobrazeno 2992 krát ]

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 17.03.2020 8:40 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.2004
Příspěvky: 814
Bydliště: Turnov
Obrázky: 0
nádhera mám objednaný stejný kousek a už se těším - jaký tam máš serva?

_________________
Vladislav Plichta
www.clouseau.eu
místopředseda
KLeM ČR


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 626 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 42  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz