Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Cruisefiere
PříspěvekNapsal: ned 10.02.2019 11:46 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 3.10.2003
Příspěvky: 305
Myslel jsem na servu, tam máš náhon LDS. Moje zkušenost z F5B. Používal jsem od MPjet duralové vidličky. V nich je už z principu vůle aby se to mohlo hýbat. Pak jsem si dělal svoje mosazné páky s tím, že jsem si to vystružil a čekal, že to bude lepší. A bylo, ale stejně s vůlí. Pak mi borci řekli, že se na to mám vysrat, dát páku z kuprexitu. Neveřil jsem tomu ani málo. Jenže překvapení, tak vůle je tam lepší než na mosazi nebo hliníku. Dost jsem na to čuměl. Pokud se tam udělá vůle. tak vezmeš ten nejřidší vteřiňák, dáš tam mikrokapičku a zase létáš. U LDS budeš muset vyndat čep, dát tam tu mikrokapičku (případně vystružit) a letíš dál. I pokud by jsi to musel měnit celé, tak to odfrézuješ, zalepíš celé nové a letíš. Jak jsem psal, to není na řešení jednou pro vždy.
S těmi krytkami jsem to popisoval už výše. Slepá krytka bude prostě všude. Motýl i křídlo. Jak se ní naloží dále je dle varianty.
Hloubka křídla je 250, tlušťka nic moc (jako to mají prostě všichni), takže serva klasicky co se vejde do F3B. 15mm servo na vnější křidélko nedáš. Na vnitřní klapku asi ano, ale páka bude celá čumět ven. Takže klasika 10-12mm serva. Já budu používat 10mm KST.


Nahoru
 Profil  
 
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz