Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Dmychadlo na větroně
PříspěvekNapsal: čtv 22.08.2019 12:39 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 26.12.2006
Příspěvky: 762
Můj názor je že dmychadlo na větroni nemá co dělat. Vetroň je větroněm od toho aby klouzal. Na 6m Foxovi dejme tomu, ale i tak e to hovadina. Na větroni, klidně i 8m to je jenom o pomalu a hlučně nahoru a za obrovskou cenu jednak drahého reglu, motoru, baterek a velmi nízké účinnosti. Např. na 1:2 JS1 Radima Horkého s tím nastoupá do 500m tak 1x, podruhé už ne. Celé je to nesmysl, důvod proč to tam dát je zvuk, být jiný a pak nemát mechanické problémy s klapákem. A it ak jenom v případě že to EDF je zatahovatelné. Jinak je to úplně blbost. Zkus si představit větroň s roztočenou vrtulí bez brzdy a zkus s tím tak létat. Je to jako hodit kotvu, prostě to vů§bec neletí. A pokud tam chceš dát navíc jenom 3s, tak jak to chceš házet? Leda z vozíku ... za mě to je celé blbost. Dej sklopku do čumáku a máš to. levnější, účinnější, reálně použitelné i pro klouzání i pro odhod. A pokud bude vlečná, sundáš vrtuli a létáš bez toho. Jenom nasadíš kužel bez děr pro listy a nikdo ani nepozná že máš tam elektro. Za mě asi nejlepší řešení pro někoho kdo řeší aby to vypadalo jako větroň.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Dmychadlo na větroně
PříspěvekNapsal: čtv 22.08.2019 16:41 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 8.8.2017
Příspěvky: 996
Bydliště: JABLONECKO
Samozřejmě Dzordziku že máš pravdu ,moje reakce byla na to ,že tazatel má k větroni pylon hotový a hlavně demontovatelný takže já se přikláním k určité univerzálnosti nic víc.Je jasné že vrtule je vrtule a jak píšeš tak možná že až se tazatel seznámí s cenou EDF + REGL tak od toho upustí ale já jsem asi z toho samého těsta a zkouším namodit na éra pohon ve všech variantách hlavně aby to bylo rychle demontovatelné bez nutnosti řezání a lepení.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz