Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Staufenbiel Cheetah R 1,7m
PříspěvekNapsal: úte 03.09.2019 7:38 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 24.10.2018
Příspěvky: 30
Zdravím,
nelítá s ním někdo? postřehy,doporučení?
chystám se teprve na zálet,aby vyšlo doporučené těžiště musel jsem dovažovat cca 70g,tak uvažuji o výměně motoru
asi Hyperion HS3026 880Kv (200g)
Díky Ivan


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Staufenbiel Cheetah R 1,7m
PříspěvekNapsal: úte 03.09.2019 14:36 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 5.8.2018
Příspěvky: 2
Zdravím,
tento model byl můj oblíbený, bohužel po výbuchu regulátoru DYMOND - orginál dodáván s letadlem, ukončil svou kariéru. Nicméně k věci, čeští prodejci ( možná i výrobce abych nikomu nekřivdil ) mají chybku v potřebném příslušenství, píšou: potřebná baterie 3s Lipo 2200 mAh, a jelikož mi také vycházelo cca 100 g mrtvé hmoty začal jsem pátrat a v originále na dovážení tam měla být 3s LiFe 2200 mAh, nakonec jsem koupil 3s Lipo 2700 mAh, vyhodil překližkový držák baterie nacpal ji tam, bylo to naknap, systém bez možnosti výměny na letišti, při průměru 30 min při klidném létání a při větru i více, jsem neměl potřebu ji měnit a nabíjel přímo v letadle. Jinak model skvělý těžiště odpovídá návodu. Motor bych neměnil spíše bych šel do té větší baterky, i přes její nevýhody...
Letu zdar.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Staufenbiel Cheetah R 1,7m
PříspěvekNapsal: stř 04.09.2019 10:44 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 24.10.2018
Příspěvky: 30
Ahoj brett72,měl jsi výchylky nastaveny dle doporučení?pro přistání křidélka 20mm nahoru?
co se týká pevnosti,dá se s tím divočit bez obav?Nějaké záludnosti ,o kterých by bylo dobré předem vědět ?

Díky Ivan


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Staufenbiel Cheetah R 1,7m
PříspěvekNapsal: čtv 05.09.2019 19:36 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 5.8.2018
Příspěvky: 2
Ahoj Ivane,
výchylky jsem měl nastaveny podle výrobce, brzdu též i když jsem ji nevyužíval, protože model více opadával ale moc nebrzdil. Jinak na vyblbnutí (divočinu) ten model určitě je, i když po tím si každý může představit něco jiného.

Brett


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz