Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv 21.06.2018 15:43 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2003
Příspěvky: 1259
Bydliště: Teplice v Čechách
skybreaker píše:
Podle mě je vstupní zadání blbost. Malý lehký model bude nestabilní, tudíž záběry na dvě věci.
Kamera s takovým např. 1.4m FunCubem při výšce úměrné velikosti snímaného objektu je lepší volba.
Divím se, že to nikoho nenapadlo ))


Napadlo 8) Hned na začátku jsem to napsal. Ale moje nároky na kvalitu výstupu se neshodují s nároky tazatele. :) Takový je život, každý jsme jiný.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
PříspěvekNapsal: čtv 21.06.2018 17:17 
Mazák
Mazák

Registrován: 2.2.2012
Příspěvky: 1248
Blbost je lítat s Funcubem nad barákem.Než jsem začal stavět barák,měl jsem minikamerku na miniletadle a dnes se na foto i video moc rádi díváme jak se vše změnilo.Samozřejmě se bude lítat za bezvětří ,lítat bude hlavně syn a jak jsem psal,taky si chce zalítat s malým letadlem kolem hlavy.Navíc s lehounkým letadlem nic nehrozí.Na "velké" natáčení samozřejmě máme větší éra.Těch ultramicro ér vyrábí HH spoustu a lítá se s tím na zahradě bez problémů.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 21.06.2018 17:37 
Mazák
Mazák

Registrován: 8.7.2015
Příspěvky: 1776
Bydliště: Orlova v noci , Karviná ve dne
Na videa se divam sekundy na fotky hodiny.Udelat z nekvalitniho videa fotku nejde to si mohu tu scenerii nakreslit. Udelat z kvalitniho videa fotku lze. To letadlo z odkazu je sice maketove, ale vsimni si, ze jej nabizeji se stabilizacnimi systemy. Pochybuji ze video z neho bude stat za to. Ale nechám se rad prekvapit a rad se omluvim. Kazdopadne preji prijeny let a koukatene video.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 21.06.2018 17:56 
Mazák
Mazák

Registrován: 2.2.2012
Příspěvky: 1248
Kdybych s těmito malými éry nelítal a nenatáčel,tak sem ten dotaz nedám.Sloužila nám,nebo teda hlavně synovi k tomu malá bellanca od Hackera,nebo tak i Fieseler Storch za 99Kč.Bohužel,už jsou rozbitá,proto chci synovi pořídit podobně malé a pomalé éro na lítání kolem hlavy a natáčení .Nepotřebujeme žádné profi videa,zatím jsme si vystačili s tím co máme.Kluka to zatím i v tomto absolutně amatérském podání zatím moc baví,a to je hlavní.Nejvíc ho bavílo lítání s malinkým albatrosem od Alfamodel kolem hlavy s pilotem s vlající šálou.Bohužel,i ten už je rozbitý.Já uznávám,že na pořádné natáčení je lepší větší model a pořádná kamera, a věřím že i to časem přijde. :D


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz