Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 69 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Bellanca Phoenix model
PříspěvekNapsal: čtv 01.02.2007 13:10 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 17.10.2005
Příspěvky: 238
Bydliště: Pezinok
Niečo už o tomto ére bolo popísané, ale spýtam sa na letové vlastnosti. Doteraz som lietal električky. Môže byť Bellanca ako prvé cvičné éro?


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 01.02.2007 13:37 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 31.8.2005
Příspěvky: 2403
Bydliště: letiště Točná, Praha
Hele já myslim že jo měl jsem stejný dilema při koupi jestli koupit tu bellancu nebo Canary, ale nakonec jsem koupil Canary je bytelnější a jinak mrkni na http://tocna.jetady.net/ jsem v sekci fotky jsou někdy na podzim i bellanci tak to okoukni

_________________
kanál: 40 Mhz-81, 54, 53 a 2.4 Ghz Jeti DUPLEX
Modeláři Točná


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 01.02.2007 13:40 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 31.8.2005
Příspěvky: 2403
Bydliště: letiště Točná, Praha
Obrázek

_________________
kanál: 40 Mhz-81, 54, 53 a 2.4 Ghz Jeti DUPLEX
Modeláři Točná


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 01.02.2007 13:51 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 31.8.2005
Příspěvky: 2403
Bydliště: letiště Točná, Praha
tak fotky jsou tady odkaz

_________________
kanál: 40 Mhz-81, 54, 53 a 2.4 Ghz Jeti DUPLEX
Modeláři Točná


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 01.02.2007 13:59 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 8.1.2007
Příspěvky: 292
Bydliště: Praha 6, Dedina
Muzu ji vrele doporucit i jako prvni ero. Lita pomerne svizne, ale je schopna i male rychlosti, pri kterych jsem nezaznamenal zadne zaludnosti. Snese i trosku "tvrdsi pristani". Ve vzduchu je bombasticky videt. Za silnejsiho vetru se s ni clovek akorat malicko pere, ale nic velkeho :lol: Doporucuji pripadne vystuzit predni zaves kridla, puvodni se vymackaval od koliku. Dale vymenit vsechny kola. Na travu se mi zdaji mala a na beton jesou neco jako mechova. Hlinikovy podvozek jsem striknul na bilo a to ji zvedlo naladu :D

_________________
Arrow 3D - ASP S91AGee Bee Sportster - Saito FA6A6M5 ZERO - Saito FA65Pirat (Combat) - ASP 25A


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 01.02.2007 14:35 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 17.10.2005
Příspěvky: 238
Bydliště: Pezinok
Na fotkách to vyzerá veľmi dobre, nemá dorobené klapky? S "botičkami" pristane aj na tráve? Ide mi o to, že máme letisko, ale len trávu. Akú má minimálku a nemá snahu v zátačke pád po krídle?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 01.02.2007 14:57 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 8.1.2007
Příspěvky: 292
Bydliště: Praha 6, Dedina
Osobne litam na betone, ale na fotkach vypada, ze kratce strizena trava jim nedela problem. Nedokazu vsak posoudit, zda jsou to botky origosky :wink:
Zkouzel jsem s ni litat hodne pomalu, az jsem si rikal, uz upadne a neupadla. Proste do nechteneho padu po kridle na pomale rychlosti jsem ji jeste nedostal. Solo klapky nema, ale daji se pouzit kridylka po naprogramovani Tx.

_________________
Arrow 3D - ASP S91AGee Bee Sportster - Saito FA6A6M5 ZERO - Saito FA65Pirat (Combat) - ASP 25A


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 01.02.2007 17:55 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 17.10.2005
Příspěvky: 238
Bydliště: Pezinok
Vďaka za info. Potešili ste ma.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 01.02.2007 18:09 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.1.2007
Příspěvky: 9140
Bydliště: Praha 8, ČR
Obrázky: 9
Ahoy Jano5
Bellanca je pěkná a slušně udělaná. Všichni ti jí chválili. Mně osobně se také líbí, ale nemám jí. Má jí kamarád, tak se k tomu dovolím taky vyjádřit. Počítej s motorem při horní hranici - hmotnost papírová 2,9kg na 6,5ccm a podle dovozce má zvládnout i zákl. akrobacii! Kolegovi to vyšlo něco málo přes 3 kg (asi 3,1 -3,2) a to tam nic nepřidával a 6,5 brno to chodilo, ale do akrobata (byť cvičného) dost daleko. Jinak konstrukce slušná (šla by udělat i lehčí), robustnost dobrá a jestli máš už něco nalétáno, tak bys jí měl zvládnout. Kola, pokud nechceš maketu, určitě vyměň za větší a bez bačkor. Letu zdar.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 01.02.2007 18:38 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 17.10.2005
Příspěvky: 238
Bydliště: Pezinok
Nalietané mám, ale s Twin StaromII. Našiel som video: http://www.flying-rc-models.com/index_s ... age489.htm . Letí celkom slušne, žadna stíhačka. Keď budem majiteľ tohoto éra, najprv ho zverím skúsenému kolegovi až potom prídem na radu. Ešte raz vám ďakujem za rady. Jano


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 01.02.2007 20:52 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.11.2006
Příspěvky: 2105
Bydliště: Ďáblice
Obrázky: 8
Já jsem ten kolega DAFa a mohu potvrdit co psal. Jen doplním. Toto éro byl vlastně můj první model a to se opravdu nedalo. Vzlétl mi s tím až zkušený kamarád a to s tím 6,5 ccm MVVS, ale opravdu tento motor byl na to málo. Dnes v tom mám ASP 8,5 ccm a to je jiná. Letadlo je celkem pohodové, ale chce to již nějakou zkušenost.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 01.02.2007 22:37 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 8.11.2006
Příspěvky: 363
Bellancu jsem měl jako první éro řízené kolem všech os a naprostá spokojenost.Díky dvěma servům v křídle si můžeš namixovat vztlakový klapky,pak to má fakt nízkou minimálku.Lítal jsem z asfaltu,a ty mecháče ze stavebnice jsem dost brzo obrousil..Jako motor tam bylo ASP 7,5,připadalo mi to tak akorát..Ty krásný bačkory jsem zrasil díky nouzáku do trávy, ale bez nich vypadá taky stylově.Je to prostě pohodový éro, sem tam si s ním můžeš hodit akrobačku,ale F3A to zrovna nejni..Pokud s ní máš kde lítat(což byl můj problém), tak neváhej..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Belanca
PříspěvekNapsal: sob 03.02.2007 12:02 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 25.7.2006
Příspěvky: 73
Bydliště: Praha
Já jí měl a lítala super, je pravda že to nebylo moje první éro ale na naučení s křidýlky ůplnej luxus. Kort když sou křidýlka i jako vztlakovky :D

_________________
Lítám si pro radost


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 06.02.2007 13:38 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 6.2.2007
Příspěvky: 33
Bydliště: Praha východ
To mnov:

Také uvažuji o koupi Decathlona s motorem ASP 8,5, ale bojím se, aby se tam vešel ten dlouhej tlumič. Nemusel si kvůli němu vyřezávat motorovou přepážku nebo nemáš náhodou nějaké fotky? Předem díky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 06.02.2007 18:39 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 8.1.2007
Příspěvky: 292
Bydliště: Praha 6, Dedina
Pro tlumic je pripraven tunel ze spodu trupu, tak motorovou prepazku nebudes muset rezat. Vse je pripraveno. Ja tam mam tlumic O.S.MAX P-BOX, delka cca 125mm. Je tam jeste dalsich 40mm volneho mista do konce tunelu.

_________________
Arrow 3D - ASP S91AGee Bee Sportster - Saito FA6A6M5 ZERO - Saito FA65Pirat (Combat) - ASP 25A


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 69 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz