Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 53 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Problém se škubáním...
PříspěvekNapsal: sob 06.08.2016 22:28 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 9.7.2015
Příspěvky: 86
Bydliště: Moravskoslezký kraj, Český Těšín
Dávám foto celého káblíku ještě jednou. Ten co jde přímo z réglu jsem měl v přijímači v plynu a ten druhý jsem měl v batt a jak jsem to dal opačně tak bylo všechno stejné serva blbě chodili jenom k tomu nešel motor (ale to je pochopitelné, protože tam není káblík ze signálem). Ještě jsem zapomněl z toho blbého káblíku jdou dva výstupy viz. foto


Přílohy:
image.jpg
image.jpg
[ 128.81 KiB | Zobrazeno 1021 krát ]

image.jpg
image.jpg
[ 150.32 KiB | Zobrazeno 1021 krát ]

image.jpg
image.jpg
[ 94.03 KiB | Zobrazeno 1021 krát ]

Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Problém se škubáním...
PříspěvekNapsal: sob 06.08.2016 23:51 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.5.2003
Příspěvky: 2327
Bydliště: Košice, SK
Myslím, že v tej bužírke nie je nič, len obyčajná spojka servokonektora. Predchádzajúci majiteľ tam mal možno napojené osvetlenie. Takže keď si ho pripojil do prijímača. Prijímač a následne aj servá dostali plné napätie baterky, preto sebou trhali. Je obdivuhodné, že nič z toho nezhorelo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Problém se škubáním...
PříspěvekNapsal: ned 07.08.2016 0:05 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.11.2008
Příspěvky: 9866
Bydliště: Benátecká Vrutice, ČR
macil to asi trefil. Opravdu to vypadá jen na spojku. Bez označení a s normálníma servokonektorama je docela prasárna, kór když to někomu prodává. Minimálně tě na to měl upozornit. Opravdu klika, že nic nevyhořelo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Problém se škubáním...
PříspěvekNapsal: ned 07.08.2016 7:12 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 9.7.2015
Příspěvky: 86
Bydliště: Moravskoslezký kraj, Český Těšín
Podle mě to taky nevěděl , protože mu to dělal někdo jiný to zapojení. Ale jako nový majitel by jsem to měl vědět. Teď už to nevyřeším. Jenom jsem se rozhodnul, že z bazaru už ne kupuju, protože ještě nemám model, kde by bylo zapojíš a letíš. Vždycky je nějaký zádrhel. Radši koupím levnější ale nové. Pro někoho to je blbost, ale radši mít levnější a kdyby se rozbilo tak reklamace. Teď by jsem s tím neudělal nic ani jakby se něco odkuřilo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Problém se škubáním...
PříspěvekNapsal: ned 07.08.2016 8:23 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.5.2008
Příspěvky: 1427
Bydliště: Hradec Králové
Obrázky: 0
Honza27 píše:
Podle mě to taky nevěděl , protože mu to dělal někdo jiný to zapojení. Ale jako nový majitel by jsem to měl vědět. Teď už to nevyřeším. Jenom jsem se rozhodnul, že z bazaru už ne kupuju, protože ještě nemám model, kde by bylo zapojíš a letíš. Vždycky je nějaký zádrhel. Radši koupím levnější ale nové. Pro někoho to je blbost, ale radši mít levnější a kdyby se rozbilo tak reklamace. Teď by jsem s tím neudělal nic ani jakby se něco odkuřilo


Pokud se ho nezeptáš, nebudeš vědět, jestli to věděl, nebo ne. Když už řešíš finance, tak na bazaru není špatné kupovat, ale má to svá pravidla. Vždy trvat na předvedení v letu, vyžadovat seznámení se vším co je v modelu a i potom všem musí být perfektní kontrola elktroinstalace, atd.
Pokud se jednou dostaneš k velkým modelům, tak v některých případech je nákup takového éra na bazaru velmi výhodný, např. Sbach 342... :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Problém se škubáním...
PříspěvekNapsal: ned 07.08.2016 12:30 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 9.7.2015
Příspěvky: 86
Bydliště: Moravskoslezký kraj, Český Těšín
No právě já se v tom nevyznám. To je ten problém. :D (jako v tom nakupování) :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Problém se škubáním...
PříspěvekNapsal: ned 07.08.2016 14:05 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.5.2008
Příspěvky: 1427
Bydliště: Hradec Králové
Obrázky: 0
Podle mne si udělal chybu už při výběru éra, měl si jít do té konstrukční Extry, houbolet sice dobrý, ale Extra je přesnější v létání a hlavně by ti odpadlo neustálé seřizování. Houbolet (materiál) kromě stárnutí pracuje i v závislosti na počasí. Pokud éro seřídíš v 18° a příště půjdeš létat ve 30° bude rozhozené. Největší pecky to dostává např. při převozu v autě.
Samozřejmě že čistokrevní houboletci budou hájit to své, ale zaručuji ti, že jakmile jednou čichneš k "pořádnému éru" tak bublinky budou max. na vyblbnutí... :wink:

Co se nákupu týče, tak určitě máš ve svém okolí nějakého zkušeného kolegu, který ti poradí.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Problém se škubáním...
PříspěvekNapsal: úte 09.08.2016 11:15 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 9.7.2015
Příspěvky: 86
Bydliště: Moravskoslezký kraj, Český Těšín
Tak jasně, že by byla lepší extra, ale mě jde o ty opravy. Ono jak budu starší tak si koupím něco lepšího ted mám před sebou školu, takže by to nebyla nejlepší volba. :D Jinak ještě jednou díky za rady a za snahu :D


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 53 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google Adsense [Bot] a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz