Switch to full style
Letadla s motorem, kde se předpokládá trvalý běh motoru po celou dobu letu. Spalovací i elektro.
Odeslat odpověď

Re: F4U Corsair - alfamodel.cz

čtv 09.02.2017 17:17

Ahoj, modely od Alfa Model jsou v naší rodinné letce oblíbené.
Provozujeme Spitfira, Messerschmitt Bf-109f, F4F Wildcat, P-51D Mustang, P-47 Thunderbolt, Boeing P-26, F-16C, A-4 Skyhawk a Albatros DV.
Co se týká osazení vrtulových stíhaček tak ve všech máme doporučený AXI 2208/34 vrtule APC 9/6SF a regulátory min 18A, lipol 3S1350mAh. Větší není potřeba, to už by bylo na úkor dobré hmotnosti. Doba letu se pohybuje přes 10 min, což bohaté stačí. Serva postačí HS-55 ale u některých máme na křidélka HS-81. Letové vlastnosti úžasné i minimálka na tak malí model je hodně nízká. Vše je však o té hmotnosti, mi s nimi zalétáme na běžném fotbalovém hřišti kde je ještě okolo spousta překážek. Určitě ti ale doporučím pro první starty větší prostranství a někoho kdo ti to hodí. Start je pro začátečníka totiž, nejtěžší vzhledem k tomu že se jedná převážně o dolnoplošníky které se normálním způsobem blbě hází.

Re: F4U Corsair - alfamodel.cz

sob 11.02.2017 21:23

Tohoto Corsaira jsem měl v původní tmavě modré variantě.
Osazení motorem od Čemecha - netuším jakým, ale mám ho doma v krabici i s regulátorem.
Baterie byla 3S a létalo to skvostně dokud mě něco nezarušilo a šel nekontrolovaně do země. Létal ale skvostně.
Možná si ho zas koupím :)

Re: F4U Corsair - alfamodel.cz

ned 12.02.2017 14:47

Tak dnes zamluveno regulator EMAX BLHeli Series 30A ESC, k tomu objednáno konektory Amass XT30, teď už jen objednat servy Emax ES9051 Digital Mini Servo který momentálně není skladem.
Odeslat odpověď