Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Z-37 Čmelák Kor-Model
PříspěvekNapsal: sob 01.04.2017 9:30 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 15.12.2011
Příspěvky: 197
Bydliště: Unhošť
Obavam se, ze s tou kvalitou se hluboce mylis.... ale to je na posouzeni kazdeho z nas.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Z-37 Čmelák Kor-Model
PříspěvekNapsal: čtv 13.04.2017 19:53 
Mazák
Mazák

Registrován: 2.2.2012
Příspěvky: 1248
Tak kluci už nám dali do prodeje i Turbo Čmeldu,vypadá jako opravdový,asi ho budu nutně potřebovat,ten jejich malý čmelda kterého mám už na všechny ty pozemky nestačí.... :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Z-37 Čmelák Kor-Model
PříspěvekNapsal: stř 10.05.2017 7:45 
Mazák
Mazák

Registrován: 2.2.2012
Příspěvky: 1248
Nějak nám to tu skomírá,nemáte,kluci,některého z těch jejich větších čmeldů?Rozhoduji se,jestli mám koupit Z-37 nebo "turbočmeldu".Žádné video výrobce zatím neukázal,jak nám čmeláci lítají taky nikdo nepíše,tak je těžké zatím něco koupit! :(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Z-37 Čmelák Kor-Model
PříspěvekNapsal: čtv 11.05.2017 20:54 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 15.12.2011
Příspěvky: 197
Bydliště: Unhošť
Ahoj,
Ja mam klasickeho cmelaka. Mam rozepsanou recenzi pro RC revue, kterou pisu po dohode s Kor-modelem. Bohuzel diky neprizni pocasi jsem se dostal k poradnemu zaletu az minulou nedeli. Protoze by moje postrehy mely vyjit v casopise, tak je zde zatim nepisu, aby mohlo vubec neco vyjit :-) Kazdopadne ho muzu doporucit...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Z-37 Čmelák Kor-Model
PříspěvekNapsal: pát 12.05.2017 6:47 
Mazák
Mazák

Registrován: 2.2.2012
Příspěvky: 1248
Mám už jejich malého čmeldu,tak si budu kupovat "Turbočmeldu".oba dva vypadají i krásně maketově.Ne vždy mám možnost startovat z upraveného terénu tak jsem se chtěl zeptat jak zvládá starty z vyšší trávy .popř.mírně nerovného terénu?A ještě by jsi mohl nenápadně "naprášit" tu jejich připravovanou novinku,určitě víš co nám kluci chystají!!!! :D :D :D Dík!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Z-37 Čmelák Kor-Model
PříspěvekNapsal: ned 21.05.2017 11:08 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 15.12.2011
Příspěvky: 197
Bydliště: Unhošť
Starty z vyssi travy bez problemu, to letadlo je vysoke jako kr.va :-) Je to zemedelsky stroj. O te novince vim, videl jsem ji ale nemuzu to prece vypustit....:-) To musi kluci sami. Kazdopadne je to zase krasne!!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Z-37 Čmelák Kor-Model
PříspěvekNapsal: ned 28.05.2017 19:55 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 15.12.2011
Příspěvky: 197
Bydliště: Unhošť
Ahoj,
Davam do placu video meho cmelaka, ktere vzniklo jako druhotny produkt, primarni byly fotky. Tudiz zadne velke predvadeni, pouze pozovani kolem fotografa v ruznych konfiguracich. Navic za dosti silneho vetru. Ale veru, leta nadherne :-).



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Michal


Naposledy upravil michaltucek dne pon 29.05.2017 14:39, celkově upraveno 3

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Z-37 Čmelák Kor-Model
PříspěvekNapsal: pon 29.05.2017 9:38 
Mazák
Mazák

Registrován: 2.2.2012
Příspěvky: 1248
Lítá fakt krásně,ty starty jsou perfektní,kluci od Kor-modelu nám vyrábí hezké modely.Zatím mám pro syna objednaného Vivata,později chci koupit Turbočmeldu.Prosímtě,jakou jsi použil barvu-výrobce+odstín a kolik jí mám koupit.Děkuji! :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Z-37 Čmelák Kor-Model
PříspěvekNapsal: pon 29.05.2017 10:05 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 15.12.2011
Příspěvky: 197
Bydliště: Unhošť
Hele, barva je Balakryl, ale ta zluta byla az moc zluta, takze je michana jeste s hnedou. Kluci na facebooku jinak nekomu psali primo odstin RAL, ktery pouzivaji. Na meho cmeldu padlo barvy asi 3dcl, takze hodne malo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Z-37 Čmelák Kor-Model
PříspěvekNapsal: pát 03.11.2017 16:07 
Mazák
Mazák

Registrován: 2.2.2012
Příspěvky: 1248
Tak jak to kluci máte s dárky na Vánoce?U nás Ježíšek chodí dříve a dnes mi doma "nečekaně" :D přistál velký čmelák od Kor-model.A protože mám velkou zahradu a nechce se mi na jaro ručně přihnojovat,v krabici je i funkční rozmetadlo.Je to už opradu pořádný kus epp,ale kvalita všech výřezů je opravdu vynikající,vše do sebe krásně zapadá,žádné otřepy.Kluci od Kor-modelu si dávají opravdu záležet.Ještě dokoupit elktroniku a můžu se dát do lepení.Chtěl bych mu udělat i nějakou paneláž,ať je maketovost co nejpřesnější a chtěl jsem se zeptat,co bude na epp nabarvené Balakrylem to nejlepší.Prodává se popisovač paneláže,ale ten doporučují jen na modely s potahem,tak nevím,jestli bude vhodný.Tady jsem se dočetl,že vhodné jsou lihové fixy,ale už je to pár let,co to někdo doporučil.Takže mám dotaz,s čím máte na popisování epp modelů ty nejlepší zkušenosti,jsou to pořád lihové fixy?Děkuji!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Z-37 Čmelák Kor-Model
PříspěvekNapsal: sob 04.11.2017 9:35 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.6.2008
Příspěvky: 2560
Bydliště: Hlohovec, Člen RCMK Trnava
ahoj ano tie fixi su v pohode, daju sa kupit rozne hrubky.

_________________
... čo purex spojil, človek nerozdeľuj...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Z-37 Čmelák Kor-Model
PříspěvekNapsal: sob 04.11.2017 12:03 
Mazák
Mazák

Registrován: 2.2.2012
Příspěvky: 1248
Děkuji "majore",ty jsi mi dokázal vždy dobře poradit už v mých začátcích před pár lety.Čmeldu chci mít co nejvíce maketového,chci si dát záležet.Moc hezkého ho mají kluci z "DDR" na FB Kor-modelu.Tak nějak si toho svého "fekálního bombardéra"představuji.Pospíchat nijak nemusím,přihnojuje se až na jaro! :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Z-37 Čmelák Kor-Model
PříspěvekNapsal: čtv 09.11.2017 23:17 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.12.2003
Příspěvky: 910
Bydliště: stud. zbys.
ja delal 29 z epp a panelaž jsem delal fixem na popis cd je do cerna , centrofic je do fialova a stadler ,,blbe psal,, na zaspineni spar atd tužka a tluste trojuhelnikove pastelky kohinor trosku fixnout lakem
kdys seti patina nelibi jde pastelka vyfoukat a mužes znovu
na ruzne zaspineni osoupani jeste použivam barvicky na plastikace a na spaliny od vyfuky tuž a prs


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Z-37 Čmelák Kor-Model
PříspěvekNapsal: čtv 29.03.2018 15:04 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 15.12.2011
Příspěvky: 197
Bydliště: Unhošť
Ahoj,
chtel bych jen upozornit, ze v dubnovem cisle RC Revue vysel clanek s podrobnym testem tohoto modelu. Tak pokud to nekoho bude zajimat, hura do toho ;-).

Michal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Z-37 Čmelák Kor-Model
PříspěvekNapsal: čtv 29.03.2018 20:00 
Mazák
Mazák

Registrován: 28.4.2017
Příspěvky: 1030
Bydliště: Napajedla
Budu rád, pokud dojde příští týden.
Ale určitě si rád počtu ;-)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: martin z a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz