Switch to full style
Pokud nějakou modelářskou akci pořádáte, nebo na ni chcete jen upozornit, jste zde na správné adrese.

Pravidla fóra

Všechny akce přidávejte i do kalendáře akcí na rcmania.cz
Odeslat odpověď

Akce 1000 slet 26.5. Praha - zalétavání, soutěž, FPV, slevy

pát 18.05.2018 12:43

Přátelé, trochu si sypu popel na hlavu, že jsme to netlačili trochu víc a rychleji - zimu jsme tak trochu prospali, sice ne na vavřínech ale jinou neodkladnou činností, ale stejně. Mea culpa. Nicméně snad není všem dnům konec - mezitím jsem na YT kanál Akce 1000 vložil několik dalších videí - jednak svůj mírně odlišný způsob stavby (hlavně tedy jsem mohl použít studio ve firmě Rotorama, kde kamera tak nějak lépe kouká člověku na ruce), za druhé jsem tam ukázal jak model snadno změnit v FPV dron. Chápu že se někomu může v dnešní době při vyslovení slova "dron" otevírat kudla v kapse, na druhou stranu si myslím, že každé lákadlo je dobré a že to někdo může mít jako ten poslední argument proč se do toho pustit.

Dále chci udělat první setkání, a sice v sobotu 26.5. na modelářském letišti v Šestajovicích (kousek od pražských Horních Počernic). Cca od 10 hodin dopoledne. Sebou budeme mít různé náhradní díly, páječku, pomůžeme zalétat modely, nastavit rádio, opravit šrámy atd. Zřejmě bude i nějaká jednoduchá soutěž pro začátečníky typu "přistaň do vymezeného prostoru". A bude taky demonstrace FPV létání a určitě i nějaké ceny a možnost si leccos koupit za snížené "polní" ceny.

Letiště je zde: https://mapy.cz/s/2EE62

Poznámka: je soukromé a kromě této akce tam prosím nechoďte, správce tam chodí často a je velice nerudný :)

detaily k akci zde: viewtopic.php?f=16&t=82361&start=105#p1411674Set kompletně se vším co je potřeba: https://www.rc-factory.cz/letadla/kompl ... acatecniky
Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
a další..
Odeslat odpověď