RCmania.cz - web pro modeláře a modely
http://rcmania.cz/

Manušické buřtování 2018
http://rcmania.cz/viewtopic.php?f=12&t=84196
Stránka 1 z 1

Autor:  Papir [ úte 10.07.2018 16:49 ]
Předmět příspěvku:  Manušické buřtování 2018

Přátelé a kamarádi,
Opět tu máme naši oblíbenou tradici a chystáme se na našem letišti uspořádat společensko-leteckou akci Manušické buřtování. Tento rok je to trošku výroční 5. ročník. Zároveň je to velké, 20. výročí našeho spolku, pojďme to oslavit :-) .
Jako vždy jde o neformální setkání nejen nás pilotů, ale i našich dětí, přátel, kamarádů, manželek, prostě dle vkusu každého z nás. V plánu jsou opět buřtíky, grilovačka, luxusní bramboráčky, něco sladkého mezi zuby, popíjení točeného pivečka a nealko bude jako vždy také k dispozici. Mezi tím vším samozřejmě budeme létat se vším, co nám přijde zrovna pod ruku.
Zveme Vás tímto dne 4.8.2018 na naše letiště.

Připraven bude opět všehoschopný pilot nové elektrovlečné, která si hravě poradí i s 10-ti kilovým letadlem. Skalní příznivci se začnou scházet kolem 9:00 – 10:00 hod., a když počasí dovolí, vydržíme jako vždy do pozdního večera u ohýnku a buřtíků. Ostatní přijďte dle nálady, času, povolenek manželek (milenek) atp., rádi uvidíme každého. Opět budete potřebovat jen dobrou náladu, židličku a čas.

Akci zrušíme pouze v případě vyhlídky celodenního deště nebo vééélkého větru. Obojí už máme ostatně za sebou a bylo nám i tak dobře. O případných změnách budete včas informování mailem, ale i na našem facebooku zde:
https://www.facebook.com/Spolek-p%C5%99 ... f=settings
Zároveň je to jediná stránka, kde můžete sledovat dění na našem letišti a případné akcičky, polétání v průběhu celého roku.
Za všechny hezký den přeje

Papíra comp.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/