Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte 04.11.2014 22:22 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 1.9.2010
Příspěvky: 176
Bydliště: Vysočina ČR
Obrázky: 2
Jejda chlapci, já se po delší době dostal k netu až teď v noci před spaním (zítra na tom nebudu kvůli zaměstnání o nic líp) a koukám, jak se to tu pohnulo a na konci dokonce nabídka na pomoc. to je paráda!

To ok-glider: abych mohl křídlo napasovat na trup, přesně bych ti mohl dodat rozměry křídla v místě dosedu křídla na trup a celkové rozpětí. Kořenový profil křídla bych snad nějak modeláží dokázal překreslit 1:1 na papír a pak naskenovat. Charakteristický půdorysný tvar křídla spita je snad někde na netu stažitelný (nevím, jak bych to přesně rozměřoval).

To StanleyT28: no tyhle věci bohužel právě neumím

To doubravka: letadlo je díky deformačnímu způsobu výroby na koncích úplně placaté bez profilu, ale taky má originální Hackerovo křídlo nešťastně umístěné z výroby šachty pro zatahovací podvozek v takovém místě, že jsou kola po vysunutí hodně vzadu blízko těžiště, takže má letadlo při přistávání snahy přepadávat na čumák. Už jsem dodělal vztlakové klapky a dodal odpružený podvozek, ale pořád to není ono. Od konstrukčního křídla si slibuju lepší letové vlastnosti a možnost posunout si podvozek krapet dopředu pro bezpečnější přistávání.

_________________
Cellpro10, C60, iCharger106b; Graupner MZ-24 Hott; Jeti DS-16
www.letadelka.com


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
PříspěvekNapsal: úte 04.11.2014 22:27 
Mazák
Mazák

Registrován: 27.9.2012
Příspěvky: 1251
:lol:
Jak budeš mít čas,tak to nakresli a pošli,ale nejdřív musím nakreslit EXTRU 330,tak tě poprosím o trpělivost.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 04.11.2014 22:33 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 1.9.2010
Příspěvky: 176
Bydliště: Vysočina ČR
Obrázky: 2
No to by bylo super! Neboj, budu trpělivý, venku už se toho teď taky moc nenalítá, takže budu rád za tvou pomoc kdykoliv to jen bude pro tebe možné. O víkendu se na to dostanu a snad se mi podaří i vše správně překreslit. Ještě jednou moc děkuju dopředu :!:

_________________
Cellpro10, C60, iCharger106b; Graupner MZ-24 Hott; Jeti DS-16
www.letadelka.com


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: stř 05.11.2014 7:47 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.1.2012
Příspěvky: 1406
Bydliště: Rakovník
Obrázky: 9
MiSe píše:

To doubravka: letadlo je díky deformačnímu způsobu výroby na koncích úplně placaté bez profilu, ale taky má originální Hackerovo křídlo nešťastně umístěné z výroby šachty pro zatahovací podvozek v takovém místě, že jsou kola po vysunutí hodně vzadu blízko těžiště, takže má letadlo při přistávání snahy přepadávat na čumák. Už jsem dodělal vztlakové klapky a dodal odpružený podvozek, ale pořád to není ono. Od konstrukčního křídla si slibuju lepší letové vlastnosti a možnost posunout si podvozek krapet dopředu pro bezpečnější přistávání.


jooo,tak s tim musim souhlasit...
nezkousel jsi ten podvozek vic naklopit dopredu? nej jen ohnout nohu,ale cely mechanizmezeček naklopit,staci malo a je to znat..

_________________
lítat neumim,ale o to víc mě to baví. :-)


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: stř 05.11.2014 7:53 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 1.9.2010
Příspěvky: 176
Bydliště: Vysočina ČR
Obrázky: 2
Zkoušel, ale od rakovnického znalce spitfirů by kolo po vysunutí podvozku mělo být při pohledu shora vidět cca 1/3 před náběžkou křídla. Tam já to ale nejsem schopen dostat i při největším možném naklopení mechanismu. Já jsem kolem při stávajícím umístění podvozkových šachet stále pod křídlem.

_________________
Cellpro10, C60, iCharger106b; Graupner MZ-24 Hott; Jeti DS-16
www.letadelka.com


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz