Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Pomoc při hledání letadla.
PříspěvekNapsal: ned 14.06.2015 10:14 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 25.10.2013
Příspěvky: 249
Bydliště: Ostrava
Obrázky: 54
Díky všem za podporu!
Udělal jsem ještě jeden přelet s letadlem, kdy kamery byla otočená dolů a lítal jsem nízko i výše, 30min záznamu, ale obávám se, že koptéra propadla při spadnutí až dolů, nic jsem nenašel, tedy dám info, jak to dopadlo po sklizni.
Ještě jednou velké poděkování Xenomorfovi za zapůjčení kamery na čestné slovo, pokud budeš potřebovat kamaráde s čímkoliv pomoci a bude to v mých možnostech, rád pomůžu.
Honza

_________________
Turnigy T9x, 6ch Belt CP, quad MW328P, hexacopter AIO V2, RC létající sáňky, Slowflyer, Big twin ero


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Pomoc při hledání letadla.
PříspěvekNapsal: čtv 06.08.2015 22:19 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 25.10.2013
Příspěvky: 249
Bydliště: Ostrava
Obrázky: 54
Tak vše nakonec dopadlo dobře, i když to tak nevypadalo.
Byl jsem domluvený s Jirkou, že dá vědět, jak se bude sekat a naneštěstí připadl termín přímo na naší dovolenou.
Tu jsme teda nerušili, smířil jsem se s tím, že nebudu u sečení a jestli se to má najít, tak se to najde a pak už mi jen přišla sms do Chorvatska, že pole posečeno, ale koptera nenalezena.
Jak jsme přijeli zpět, nedalo mi to a po týdnu od sečení jsem vzal psa a šel to projít pro klid duše.
Řepka se seče cca 30cm od země a pokud se neobjevilo vůbec nic v kombajnu, tak jsem doufal, že propadla až na zem a po 40min hledání v kolejích od kombajnu jsem měl při té vší smůle štěstí a narazil jsem na ni, což mi připadalo jako zázrak.
Byla přímo ve stopě od kombajnu, musel přes ní přejet, ale kromě rámu, vrtulí a možná jednoho motoru, vše ostatní přežilo dva měsíce v řepce... :) . Hned jsem doma vyzkoušel video přenos i s OSD a kromě toho, že to bylo trošku zrezlé, tak šlape bez problémů, tak jsem nakonec rád, že to dopadlo takhle.
Taky baterka byla kaput, byla stále zapojená, ale to nevadí, měla už něco za sebou a pípák jsme neslyšeli zřejmě proto, že koptéra ležela snad o 100m dále, než jsme ji hledali a předpokládali místo dopadu.
Kdo chce mrknout, tak video přímo při nalezení koptery, či to co z ní zbylo.


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

_________________
Turnigy T9x, 6ch Belt CP, quad MW328P, hexacopter AIO V2, RC létající sáňky, Slowflyer, Big twin ero


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz