Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát 08.07.2016 9:01 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.5.2012
Příspěvky: 1687
Bydliště: Kroměříž
Obrázky: 38
Bandolik píše:
...Takže poučení pro ostatní- bez GPS vždy nastavit přistání...

Tak tohle si nikdo (kdo má jednotku s GPS) nenastaví. I přesto, že DoplX to chce taky. Občas někdo točí nad vodou a nepřístupnými místy a nebude riskovat, že mu to tam sedne. To u 250 koptér na blbnutí je situace jiná. Tam máme nastavený failsafe jednoduše - vypnutí motorů a aktivace pípáku. A to i přesto, že jednotka podporuje i mimo pádu koptéry i dosednutí na zem, jenže to může být špatně v případě, že má koptéra velkou rychlost, nebo by ji mohl unést vítr jinam.
Že tu 450 nenajdete, se dalo čekat. To by byla opravdu obrovská náhoda. Život jde dál, dotyčný (pokud ho to neodradilo) si koupí jinou a jede se dál.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
PříspěvekNapsal: pát 08.07.2016 9:54 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 28.3.2016
Příspěvky: 40
Bydliště: Ostrava
Asi jsem to špatně napsal :-) myslel jsem když tam GPS normálně máš a z nějakého důvodu ( tady v tom případě závada) GPS nebude fungovat tak změnit nastavení z návratu domu na jinou možnost protože bez GPS by normálně zůstala viset na místě ale když tak zafoukalo tak není nic co by ji řeklo že krom roviny má držet i pozici a to byl ten problém nebyl signál ona zůstala viset a držela rovinu a vítr ji nesl kam se mu líbilo. Tohle jsem měl na mysli když tam GPS nikdy nebyla tak je situace jiní přesně jak popisuješ.
Ale neodradilo jen je smutný tohle byla dost hrubá chyba ale tak chybami se člověk učí takže jak píšeš život jde dál.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz