Pravidla fóra


Než položíte dotaz, jaký vysílač koupit, tak pročtěte zde již napsané, ať se témata neopakují.
Do názvu tématu uveďte, které vysílače zvažujete.
Myslete na to, že výběr vysílače je otázkou osobních preferencí!!!



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Taranis plus X9
PříspěvekNapsal: sob 26.11.2016 9:00 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 26.11.2016
Příspěvky: 1
Dobrý den potřebuji víc než 6 kanálú určitě méně než 10 byl mi doporučen Taranis Plus prosím má s ním někdo negativní zkušenosti ? Mám hodně přijímačů Orange tak chci dát do vysílače druhý modul ale nevím jestli nemám koupit nebo přezbrojit na jinou značku nechci hlavně mít nějaké potíže typu dosah, zamrzávání a tak . Preferuji jenom palcové vysílače.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Taranis plus X9
PříspěvekNapsal: sob 26.11.2016 10:03 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 12.1.2013
Příspěvky: 1444
Bydliště: Pardubice
Doporučuji začít hledat a číst, vše už zde bylo zodpovězeno..... Začít můžeš zde viewtopic.php?f=38&t=76927 ... Na svou otázku tam určitě najdeš odpověď.. Osobně na Taranis neřeknu špatného slova, mám ho z dob kdy se nedal v Čechách koupit. Za tu dobu jen létám a nic dalšího neřeším.. Řídím s tím hoodně drahé hračky a plně mu věřím.. Co může být nevýhoda je trochu náročnější nastavení, ale to je daň za neomezené možnosti rádia, osobně tvrdím že nemá konkurenci, ale to je otázka názoru, a zamrznutí může nastat leda tak v mrazáku :lol: :mrgreen: ....

_________________
Goblin 500 Spirit@MiniProtos Spirit@Oxy3 Spirit@Taranis + Xlite RC@ www.arcitimer.com


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Taranis plus X9
PříspěvekNapsal: sob 26.11.2016 10:26 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2015
Příspěvky: 1421
Bydliště: Šternberk, ČR
Taranis bezi na OpenTX softweru.

OpenTX softwere ma svou filozofii se kterou kdyz se clovek zzije, tak mu dava takove moznosti programovani a telelmerie ktere skutecne nemuze zadne jine radio nabydbout.

https://www.youtube.com/watch?v=vB08yw71sMI&t=337s



Koukni na to video! Stoji to za to, videa od RiMra stoji za to zkouknout.

_________________
NazaM F550-Rozebraná, RCT800-Padená rozbitá
Vektor XXL, EasyGlider,Taranis
HB-D8T Brushless


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Taranis plus X9
PříspěvekNapsal: sob 26.11.2016 12:22 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2009
Příspěvky: 754
Ještě je výhoda, že pokud máš přijímače orange, tak OpenTX umí komunikovat se Spektrum modulem jeho přenosovým protokolem, ne přes PPM, takže umí i ModelMatch, bindování z menu atd. Je k tomu potřeba jenom modul z nějaké DX4-DX6 a trochu bastlení. Na webu jsou návody.

_________________
https://fokker1.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Taranis plus X9
PříspěvekNapsal: ned 27.11.2016 19:12 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.5.2008
Příspěvky: 1427
Bydliště: Hradec Králové
Obrázky: 0
Arcicorsa píše:
Doporučuji začít hledat a číst, vše už zde bylo zodpovězeno..... Začít můžeš zde http://rcmania.cz/viewtopic.php?f=38&t=76927 ... Na svou otázku tam určitě najdeš odpověď.. Osobně na Taranis neřeknu špatného slova, mám ho z dob kdy se nedal v Čechách koupit. Za tu dobu jen létám a nic dalšího neřeším.. Řídím s tím hoodně drahé hračky a plně mu věřím.. Co může být nevýhoda je trochu náročnější nastavení, ale to je daň za neomezené možnosti rádia, osobně tvrdím že nemá konkurenci, ale to je otázka názoru, a zamrznutí může nastat leda tak v mrazáku :lol: :mrgreen: ....


Otázkou je, co považuješ za "hoodně drahé hračky"... :wink:
Zatím jsem nevyděl nikoho, kdo by tímto technickým "zázrakem" páčkoval opravdu hoodně dráhé hračky, které jsou podle mne od 50 tis. výše, ale chápu, že pro někoho může být drahá hračka už např. vrťas za 5-10 tis. :mrgreen:

O tom, že nemá konkurenci nemůže být řeči. Za poslední dva roky jsem se byl podívat na mnoha akcích jak po Evropě, tak za velkou louží a neviděl bych, že by někdo tímhle řídil opravdu drahé hračky... :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Taranis plus X9
PříspěvekNapsal: pon 28.11.2016 13:51 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 16.8.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha 8
Poměr cena/výkon je u Taranise bezkonkurenční. Ostatní značky za jeho cenu prodávají nesrovnatelně méně vybavená a kvalitou horší rádia. Funkčnost telemetrie, zapojování čidel za sebe do řady bez použití dalších rozvodných desek, cena čidel, přijímačů, náhradních dílů, to všechno mluví pro Taranis. Pro mě to byla jasná volba. V neposlední řadě podpora RC Studia, RiMra. Open Tx se dá poměrně rychle zažít.

Nesrovnával bych Taranise s rádii za 30 tisíc, to není úplně fér, Octavii taky nejde srovnávat s Audi A8.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Taranis plus X9
PříspěvekNapsal: pon 28.11.2016 14:32 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2015
Příspěvky: 1421
Bydliště: Šternberk, ČR
Taranis ma sve mouchy, treba ted se trapim s dosahem, ale jinak to co nabyzi ve sve cenove hladine zdaleka zdaleka bezkonkurencni.
Taranis je spis pro lidi co chteji za velmi rozumnou cenu prijatelnou kvalitu s mraky funkci a hlavne taranis umi mixy doslova cehokoliv kamkoliv.

Bylo by asi mozne aby taranis uridil jednoduche na zaklade udaju z dostupnych cidel i sam bez pilota.
Berte prosim z nadsazkou ale daleko od pravdy to neni... :D

_________________
NazaM F550-Rozebraná, RCT800-Padená rozbitá
Vektor XXL, EasyGlider,Taranis
HB-D8T Brushless


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz