Pravidla fóra


Než položíte dotaz, jaký vysílač koupit, tak pročtěte zde již napsané, ať se témata neopakují.
Do názvu tématu uveďte, které vysílače zvažujete.
Myslete na to, že výběr vysílače je otázkou osobních preferencí!!!



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Optic 6 teď?
PříspěvekNapsal: stř 23.08.2017 20:59 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 15.10.2011
Příspěvky: 202
Bydliště: Okres Karviná, Petrovice
Já bych šel 100% do nějakého rádia FrSky....

_________________
T9x v2 + FrSky 2.4GHz, E-Hawk 1500, ASW28, LION, JEAN spalovák 2.5ccm, COLIBRI v 4.5,


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Optic 6 teď?
PříspěvekNapsal: čtv 24.08.2017 5:01 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.5.2008
Příspěvky: 1427
Bydliště: Hradec Králové
Obrázky: 0
MartyTorx píše:
Nemá cenu mi tady zmiňovat čínský krámy, ok, pokud lítat epp za dvojku, možná, ale na dražší modely jen blázen. To je můj pohled. Souhlasím s aviatikem666.


Pokud si chce někdo ten čínský shit kupovat, tak ať si ho kupuje, já to do baráku nechci. Já prostě nebudu řídit letadlo za pár desítek tisíc něčím za 50$ jako je FlySky, nebo FrSky. Nakonec jezdím po akcích hlavně mimo ČR a zatím jsem neviděl, že by ty drahé modely někdo ovládal touto "značkou".


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Optic 6 teď?
PříspěvekNapsal: čtv 24.08.2017 8:51 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.9.2005
Příspěvky: 2388
Bydliště: Doma
nez se to tu zvrhne do diskuse co je a co neni cina a co je a co neni vic cool tak bych mel tri veci:
1) cina je dneska v podstate skoro vse. i soucastky v radiich ktere jsou made in EU (jeti, multiplex). a system je silny jen tolik, nakolik je silny jeho nejslabsi clanek. Diskuse ze cina je fuj a cokoliv jineho je nejlepsi je mimo misu, takto generalizovat se neda
2) jeste bych zakladateli vlakna doporucil jednu vec - udelej si tabulku, spocitej si celkove naklady - tedy radio + pripadne kolik stoji nove baterie do nej + nabijecka na nej + kolik potrebujes prijimacu a jakych. A pak muzes podle celkove ceny porovnvat systemy. Mozna bys byl prekvapen, ale i pri mensim poctu letadel prijimace hrave prevysi cenu radia.. a lock na urcity system kdyz mas nakoupeno spoustu prijimacu znamena, ze pak budes muset zustat u toho konkretniho systemu i v budoucnu, jinak to bude inancne bolet. Pokud potrebujes 10-12 prijimacu je to uz citelne.
3) at zvolis co zvolis, nedelej kompromisy - kup si to co ti bude vyhovovat, nekupuj radio o kterem predem vis ze ma nejakou vec ktera te bude treba stvat nebo ti vadit - i kdyby to melo byt "ono to nema tuto polozku, vim ze ji mozna casem pouziju, ale holt s tim budu muset zit.." pokud je to neco na co pak budes narazet casto, bude te to stvat, budes si rikat "proc sem si tenkrat nepriplatil par stovek".

toz good luck.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Optic 6 teď?
PříspěvekNapsal: čtv 24.08.2017 9:55 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 15.10.2011
Příspěvky: 202
Bydliště: Okres Karviná, Petrovice
aviatik666 píše:

Pokud si chce někdo ten čínský shit kupovat, tak ať si ho kupuje, já to do baráku nechci. Já prostě nebudu řídit letadlo za pár desítek tisíc něčím za 50$ jako je FlySky, nebo FrSky. Nakonec jezdím po akcích hlavně mimo ČR a zatím jsem neviděl, že by ty drahé modely někdo ovládal touto "značkou".


No jo, ale on chce optica a do té ceny si myslím, že FrSky je teda o dost lepší, než optic.... nezmíňoval se tu o žádném GRAUPNERU za 15 k.... (navíc existují i FrSky za více jak 10k)

_________________
T9x v2 + FrSky 2.4GHz, E-Hawk 1500, ASW28, LION, JEAN spalovák 2.5ccm, COLIBRI v 4.5,


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Optic 6 teď?
PříspěvekNapsal: čtv 24.08.2017 12:31 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 18.3.2010
Příspěvky: 2878
Bydliště: Zavar, SK
ASW28 píše:
... No jo, ale on chce optica a do té ceny si myslím, že FrSky je teda o dost lepší, než optic...

No, ak som správne pochopil posledné rozhodnutie MartyTorx, tak chce ísť do Flash 7 a FrSky nechce. Ergo týmto smerom je zbytočná ďalšia debata.
Úprimne: nech si vyberie čokoľvek v tejto cene, pokiaľ nenatrafí akurát na špatný kus, určite mu to dobre poslúži. Prajem pekné lietanie.

_________________
X9D & T16Pro & TX16S & nejaké lietadlá, heli a koptéry www.rcmodelytt.sk


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz