Switch to full style

Pravidla fóra

Než položíte dotaz, jaký vysílač koupit, tak pročtěte zde již napsané, ať se témata neopakují.
Do názvu tématu uveďte, které vysílače zvažujete.
Myslete na to, že výběr vysílače je otázkou osobních preferencí!!!
Odeslat odpověď

Výběr vysílače - trochu povídání kolem

čtv 17.05.2018 5:21

Kdo si myslíte že by jste mohli chtít jiné rádio než PÍÍÍÍP (CENSORED) , pište prosím sem.
8)

Re: Výběr vysílače jiného než FrSky

čtv 17.05.2018 9:23

Co je tohle za otázku?
Co tě k ní vedlo?

Nechci se hádat to píšu už předem...

Re: Výběr vysílače jiného než FrSky

čtv 17.05.2018 9:42

Wormsnake píše:Co je tohle za otázku?
Co tě k ní vedlo?

Nechci se hádat to píšu už předem...

S jistotou tohle viewtopic.php?f=128&t=53020&start=645 a dosti protlačovaná "reklama".

Re: Výběr vysílače jiného než FrSky

čtv 17.05.2018 11:13

Wormsnake píše:Co je tohle za otázku?...

Já se snad na něco ptám? 8O

Re: Výběr vysílače jiného než FrSky

čtv 17.05.2018 11:30

Ta otázka je v kontextu přeci jasná:
Jakou mi doporučíte vysílačku a předem už jsem tak dobře informovaný a vím dost na to, že nechci FrSky.

Pak je odpověď jasná JETI. :D


Trošku tu frustraci chápu a sám bych si přál, aby i jiní prodejci podporovali svůj produkt na RCMANIA.cz tak jak je zde podporovaná FrSky. A mohu říci, že jsem to zkoušel, ale není zájem.
Proč tu Trivox neradí s Graupnerem? Proč Pelikán s Hitecem? Proč tu neradí Astra s Futabou a JR? Atd...

Re: Výběr vysílače jiného než FrSky

čtv 17.05.2018 12:01

Já sice nové rádio nechci, ale poradil bych těm co chtějí, že po uvolnění DS-12 do prodeje, nebude lepší volby než JETI (i cenově).
Jen ty malé telemetrické regulátory, kdyby začali dělat a přijímače s variem :)
A samozřejmě pro standardního leteckého modeláře ( klapkové větroně apod.). :)

Re: Výběr vysílače jiného než FrSky

čtv 17.05.2018 12:11

Tak já to s vámi zkusím :mrgreen:
Mám rádio Gr. HoTT 12 kanálů a hodilo by se mi o pár kanálů více.
Přijímačů Gr. HoTT mám více než provozuschopných letadel (4 na ven a 2 do haly) a měnit (prodávat pod cenou) je nechci.
Létat brtuloidy neplánuji, snad až v příštím životě.
Jsem ortodoxní palcák, mód pravověrný 1.
Co by jste mi doporučili?

Re: Výběr vysílače jiného než FrSky

čtv 17.05.2018 12:22

jyrry píše:Tak já to s vámi zkusím :mrgreen:
Mám rádio Gr. HoTT 12 kanálů a hodilo by se mi o pár kanálů více.
Přijímačů Gr. HoTT mám více než provozuschopných letadel (4 na ven a 2 do haly) a měnit (prodávat pod cenou) je nechci.
Létat brtuloidy neplánuji, snad až v příštím životě.
Jsem ortodoxní palcák, mód pravověrný 1.
Co by jste mi doporučili?

Nevím, jestli to dobře chápu, ale podle zadání je jen jedna možnost - MZ-32. :)

Re: Výběr vysílače jiného než FrSky

čtv 17.05.2018 12:27

No, nechtěl bych v současné době být začátečník (ať úplný či mírně až středně pokročilý), pořádně nevědět co chci a zkusit si nechat poradit :?

Re: Výběr vysílače jiného než FrSky

čtv 17.05.2018 12:41

jyrry píše:No, nechtěl bych v současné době být začátečník (ať úplný či mírně až středně pokročilý), pořádně nevědět co chci a zkusit si nechat poradit :?

Můj případ je:
1. Optic + Corona + přijímače 5000Kč
2. Mx16s + MZK + přijímače 10000Kč
3. MZ-24+ přijímače + esc apod. 20000Kč

Kdybych dal na rady (které taky teď dávám), tak mám Futabu FASST od začátku a ušetřil bych minimálně 10000Kč.

P.S. Tehdy ještě nebylo JETI DS-14/16

Re: Výběr vysílače jiného než FrSky

čtv 17.05.2018 12:54

TomasC píše:Proč tu Trivox neradí s Graupnerem? Proč Pelikán s Hitecem? Proč tu neradí Astra s Futabou a JR? Atd...

Odpověď už tady byla. Píšu z mobilu a nechce se mi ji hledat. Takže jen volně parafrázuji -Ty jmenované rádia jsou tak bezchybné a na obsluhu úžasné, že to není třeba.

Re: Výběr vysílače jiného než FrSky

čtv 17.05.2018 12:57

Mna by zaujimalo poreco si hned v nadpise vylucil Frsky a a nasledne v teme aj ostatne znacky.
Odpoved na tvoj popis a otazku je jasna kup si vysielacku ktora ma viac ako 12ch ked ti to je malo.

Re: Výběr vysílače jiného než FrSky

čtv 17.05.2018 13:00

ja jsem exot ale musim rict ze FrSky (pult, X9E) mam a pouzivam. Akorat ze jen na coptery. Na letadlech se me nepovedlo to seridit tak abych se citil "spravne" a to ani pri rizeni blbeho epp Skysurfera (neco jako Beta). Takze jsem si ho nechal na coptery (tam to opravdu nema funkcne konkurenci) a poridil DC-16. Ta uz mela ten spravnej feel jak jsme byl zvyklej z Graupneri MC-22s

Re: Výběr vysílače jiného než FrSky

čtv 17.05.2018 13:24

Amper zaujimave tiez mam Frsky X9E a lietam lietadla a pride mi celkom v pohode.Co sa ti nepodarilo nastavit ci vyladit aby si mohol lietat na nej aj lietadla?

Re: Výběr vysílače jiného než FrSky

čtv 17.05.2018 13:28

Tipuji, že úchop. Jsem zvyknutý na pult. S palci sice dokážu řídit, ale není to pro mě "pohodlné".
Odeslat odpověď