Switch to full style
Byli jste na nějaké akci a chcete ji zhodnotit nebo se podělit o dojmy? Tady můžete.
Odeslat odpověď

35. Velká cena Mělníka

pon 04.06.2012 12:02

Tak jak kdo byl??? Názory ????

Můj názor : jao počasí se povedlo ale to bylo tak všechno .....celkem málo diváků, předražený stanování (a to jakože fakt hotel už by mě možná vyšel levněji ), o lidech co tam měly postavený občerstvovací stan ani nemluvim radši, lepší a kvalitnější bylo navštívit KFC v Praze, no a v neděli žádný doprovodný program to mě zklamalo nejvíce, nebýt party z kterou tam jezdíme každý rok asi bych to tam tři dny nevydržel

Re: 35. Velká cena Mělníka

pon 04.06.2012 12:05

evoluce, co jineho... co bys chtel od blesiho trhu s adrenalinovou, hlucnou a potencialne nebezpecnou kulisou v povzdali ....
:-)

Re: 35. Velká cena Mělníka

pon 04.06.2012 12:45

Byl jsem v pátek, v neděli.

SUPER AKCE. Na čínské přeprodejce jsem nekoukal. V doprovodném programu jsem pro déšť neletěl.

Sledovat výkony špiček v pylonovém létání v semifinále a finále je nádhera. Ve finále stále celé depo a na konci tleskalo.

Re: 35. Velká cena Mělníka

pon 04.06.2012 13:13

Bohužel jsem nemohl ani na kukačku, trend poslední doby je jasný, plno lidí je vlastně nespokojeno a přestalo velkou cenu navštěvovat, protože velká cena nebyla modeláři navštěvována kvůli velké ceně F3D ale jako největší bazar a prodejní akce u Nás za min. dob. pylony byly doplněk aby něco vrčelo, ktomu jsme již dlouhá léta ve špičce. Jenže změnila se modelařina, změnily se lidé, internet a do toho čína. objednáte od telky z gauče. Nikam nemusíte, asi i méně času.. plno faktorů. Skalních fanoušků co dokáží vydržet a kochat se lety na asi nejprestižnější modelářské akci v Nás je čím dál tím méně. A protože je málo lidí je omezené i občerstvení atd..atd..

Re: 35. Velká cena Mělníka

úte 05.06.2012 8:28

Zde jsou výsledky..
Přílohy
web_qualification.gif
web_semifinal.gif
web_final_detail.gif
web_final.gif

Re: 35. Velká cena Mělníka

úte 05.06.2012 13:15

v tom posledním depu jsme stály s nima :-) drobet víc jsem se v pítek v noci zkamarádily :-) :-) :-)

Re: 35. Velká cena Mělníka

pon 11.06.2012 5:54

Fotky z Velké ceny Mělníka jsou tady:
http://honza-f3k.rajce.idnes.cz/

Re: 35. Velká cena Mělníka

stř 29.09.2021 17:51

Zdravím, dají se někde dohledat výsledky od začátku pylonů v Mělníce? díky Jos
Odeslat odpověď