Switch to full style
Byli jste na nějaké akci a chcete ji zhodnotit nebo se podělit o dojmy? Tady můžete.
Odeslat odpověď

Flugschau 21.6.2014

pon 23.06.2014 20:35

V sobotu jsme s Cermim jeli jako každý rok juknout na německé kolegy do SRN na modelářský den u Loebau. Jako loni stálo počasí za h..prd. Zataženo, nárazový vítr skoro kolmo na VPD, chvíli i přeháňka. Nicméně naprosto srdečná atmosféra, kupa "našich" kluků modelářskejch i s eroplánama, výborná organizace, slovní komentář ( pochopitelně v němčině ) stánek s modelařinou od Robbe, eine Bratwurst, Bier - mám dokonce pocit, že i jedno pivo v ceně vstupenky - ale nezkusili jsme. Byla kosa a navíc jsme trpěli špatným pocitem - vyjeli jsme na show a nevzali si prachy :oops: ! Ale to by nebyli Němci - chtěli 3éčka za osobu - tedy 6E celkem a Cermi měl jen 5. Nabízeli jsme čechiše króne, ale oni se jen smáli a dali nám dvě vstupenky za 5E!!! a ukázali, kde máme parkovat. Už vidím, jak u nás mi chybí 10Kč ze 100Kč vstupného a oni mne nechají zaparkovat a popřejí dobrou zábavu. Jo a taky tam byla i tombola na čísla lístků, ceny jsme sice neviděli, ale ani jsme se neúčastnili losování. Jeli jsme dřív domů. Možná by stálo za to, aby se někteří naši pořadatelé mrkli za hranice ... Neříkám, že všichni, ale ta srdečná atmosféra mne dostala. U nás dost modelářů s velkejma a krásnejma mašinama chodí malinko s nosem nahoru. Je mi jasný, že Německo je veliký, modelářů asi jako u nás obyvatel celkem, ale máme furt co dohánět. Prosím naše kolegy co tam byli o prominutí, že je nejmenuju ani u fotek, ale nedělal jsem si zápisky a starým foťákem fotil jen co mi baterky dovolily.
Příští rok jedeme zas a s penězma a s baterkama do foťáku :wink: http://audio1.rajce.idnes.cz/Flugschau_Loebau/

Re: Flugschau 21.6.2014

stř 25.06.2014 18:29

Přidal jsem tam ještě pár fotek co mi poslal Cermi :wink:

Re: Flugschau 21.6.2014

pát 27.06.2014 7:25

Hezký Jirko. Mě se nejvíc líbí ten Hurryk.

Re: Flugschau 21.6.2014

pát 27.06.2014 14:12

RiMr píše:Hezký Jirko. Mě se nejvíc líbí ten Hurryk.

Harryk je Michala Novotnyho z liberce a lita s nim paradne.
Odeslat odpověď