Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 83 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Model Hobby 2017
PříspěvekNapsal: sob 21.10.2017 19:02 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.2.2005
Příspěvky: 20813
Bydliště: Rakovník, CZ
Obrázky: 0
Tak jsem si tam prece jen zalital, list do Olfy koupil, pizzu sezrali, darky synovci a vnuckam koupili...
Tvurci mechanik 3D tiskaren jeste porad neobjevili kouzlo trojuhelniku... pan na sloupu s pryzobumerangem byl stejne neunavny jako loni... trochu nam tam chybely kaktusy a sukulenty... v hale her je pro modelare dvojice Al kufriku, kdyz se teda vyhodi vnitrnosti (poker)...

_________________
jyrry.webnode.cz


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Model Hobby 2017
PříspěvekNapsal: sob 21.10.2017 19:04 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.1.2007
Příspěvky: 9092
Bydliště: Praha 8, ČR
Obrázky: 9
Tak to jsem si ani nevšiml. Taky musí mít takové vybavení. Neznáš tu historku, jak si jeden takový stěžuje v hospodě u piva, že musí nařezat dřevo na zimu, ale berou ho záda. Kolega u stolu mu říká, hele Franto v klidu jdi domů, akorát se nelekni, už jsem volal tu stejnou partu, která na jaře zryla zahrádku a tvrdili, že tam prej máš zakopanou nějakou mrtvolu.
P.S. S hokim jsme se minuli u Hiesböka, s jyrrym u letové plochy. S kým jsem se tam dnes ještě minul? Byl jsem tam zhruba od půl desáté do půl jedné.

_________________
Hitec Aurora 9X


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Model Hobby 2017
PříspěvekNapsal: sob 21.10.2017 22:34 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 18.1.2014
Příspěvky: 64
Bydliště: Brno
Obrázky: 24
Kuba78 píše:

ty jo, policejni bagr? tak to je vostra zalezitost :-)


To je tak, když Tě soused udá, že jsi na zahrádce zahrabal mrtvolku, a policajti Ti ji přijedou překopat :lol:


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Model Hobby 2017
PříspěvekNapsal: sob 21.10.2017 22:42 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 18.1.2014
Příspěvky: 64
Bydliště: Brno
Obrázky: 24
Za mne, jen ty stánky s občerstvením byly v původní variantě lepší. Myslím, že i u těch se výběr nějak "scvrknul", a je jim tam dovnitř vidět méně. Na nádraží při odjezdu jsem se trochu zpravil několika hambáči.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Model Hobby 2017
PříspěvekNapsal: ned 22.10.2017 8:17 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.11.2008
Příspěvky: 2374
Bydliště: Někde na okraji Mléčné dráhy, kousíček za Alfa Centauri. A tam někde je Lounsko
Obrázky: 0
Celeron píše:
No přeci za to můžeš tím, že si vše kupuješ na HobbyKingu a jinejch rákosáků. :mrgreen:
Jirka

Opak je pravdou a jsem na tom stejně, ne-li lépe, jak píše DAF pod tebou. Troufnu si napsat, že já nakupuji z 98% (99%?) u našich. Kameru, co jsem si nechal poslat z Číny, navíc ještě od syna známého, kterou zde nikdo neprodává, ani počítat nebudu. Dva oranžové přijímače a 4 baterky Turnigy nano, které stejně odešli drříve jak baterky od Pelikána, které jsem navíc koupil od zdejšího "dovozce" z Chiny :wink:
Takže, já jsem takovej vzor kupujícího, co podporuje naše, a kvůli kterému MH určitě není, tam kde je :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
Co neubrzdíš neukecáš.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Model Hobby 2017
PříspěvekNapsal: ned 22.10.2017 8:22 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.11.2008
Příspěvky: 2374
Bydliště: Někde na okraji Mléčné dráhy, kousíček za Alfa Centauri. A tam někde je Lounsko
Obrázky: 0
rc-letani píše:
Na nádraží při odjezdu jsem se trochu zpravil několika hambáči.


To si nemůžeš dát tláču s cibulí, nebo rohlík s Gothajem? Takhle podporovat tu emerickou chamrať :lol:

_________________
Co neubrzdíš neukecáš.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Model Hobby 2017
PříspěvekNapsal: ned 22.10.2017 9:49 
Mazák
Mazák

Registrován: 10.4.2007
Příspěvky: 4251
Bydliště: Pardubice
DAF píše:
P.S. S hokim jsme se minuli u Hiesböka, s jyrrym u letové plochy. S kým jsem se tam dnes ještě minul? Byl jsem tam zhruba od půl desáté do půl jedné.

Je to moje chyba, mohlo mne napadnout si mailem vyměnit čísla mobilů. Já tam byl 12:00-13:30hod. Pak gáblík a hurá na metro. To je až takový škaredý vlak, co kvůli tomu musí jezdit pod zemí.
Nejvíce jsem právě pokecal s mladým Hiesbokem a pak s kluky od KORu. Čmelda by mi měl přijít do měsíce, prej nečekali takový zájem. Jo a slíbili výstavní cenu :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Model Hobby 2017
PříspěvekNapsal: ned 22.10.2017 11:14 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.1.2007
Příspěvky: 9092
Bydliště: Praha 8, ČR
Obrázky: 9
Není to tvoje chyba, mohl jsem si o něj říct taky. Kdysi tady byla akce na pořízení "placek" s motivem RC Mánie a nickem. Mám jí ještě doma. Nachystal jsem si jí, odešel z domu a... a v autobuse těsně před vystoupením u výstaviště jsem si vzpomněl, že krásně leží doma na stole 8) . Potkal jsem tam dva kluky od sebe z kroužku a jeden z nich se dokonce zúčastnil vlaštovkového mistrovství, dokonce se zapojil i jeho otec :wink: . Po pravdě, říkal jsem si, že se také budu dívat po ksichtech, jestli neuvidím někoho známého, ale vůbec na to nedošlo. Čučel jsem přes lidi do stánků a hledal nějaké zajímavosti. Mimochodem, KOR tam měl pěkné věci.

_________________
Hitec Aurora 9X


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Model Hobby 2017
PříspěvekNapsal: ned 22.10.2017 16:50 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2011
Příspěvky: 1722
Bydliště: uhlířská lhota 74
Hoki píše:
Je to moje chyba, mohlo mne napadnout si mailem vyměnit čísla mobilů. Já tam byl 12:00-13:30hod. Pak gáblík a hurá na metro. To je až takový škaredý vlak, co kvůli tomu musí jezdit pod zemí.
Nejvíce jsem právě pokecal s mladým Hiesbokem a pak s kluky od KORu. Čmelda by mi měl přijít do měsíce, prej nečekali takový zájem. Jo a slíbili výstavní cenu :wink:


škaredej vláček........ to snad přepošlu mému příteli co ho designoval jako celou tu trasu metra....Patrik Kotas co pro něj
dělám modely 14 let, bude mít radost nad takovým označením....... :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Model Hobby 2017
PříspěvekNapsal: ned 22.10.2017 18:34 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 26.1.2011
Příspěvky: 266
Bydliště: Praha 3
Jiz tri roky jsem tam nebyl a koukam ze jsem dobre udelal...

_________________
Nyní: DJI Spark
Dříve: Blade McpX - Phoenix v.3, Dx6i - Toro 600, Toro 900, Blade mQX


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Model Hobby 2017
PříspěvekNapsal: ned 22.10.2017 19:14 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 5.9.2008
Příspěvky: 316
Rád bych tímto poděkoval všem kteteří navštívili náš stánek na letošním MH.
Rady, nápady,připomínky, diskuze užil jsem si to.
ještě jednou moc dˇ
Rudolf Hiesbök


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Model Hobby 2017
PříspěvekNapsal: ned 22.10.2017 20:23 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 14.10.2017
Příspěvky: 54
Bydliště: Frydek Mistek
Taky jsme tam byli a to fakt naposled! Pominu-li 2 x 180kc plus 150kc parkovne v prachu a bordelu, tak nejvetsi naval byl v For Games, mnoho spocenych neskutecne obloustlych adolescentu, kteri by potrebovali predevsim telocvicnu a holice. Jak muze nekdo doma trpet takovy obezni ksicht nechapu, (hold ja jsem na kolo)... s vytahanyma hadrama na sobe no hruza, ty rodiny jsou zvracene.. Jinak cim meli ty plochy zaplnit? Tak dali spoustu mista predvadeckam. Skopcaci tam byli uplnesami a ty velka RC auta to je taky furt dokola.. Nejake rozestavene stroje Vaska Janka a tot vse. Ze to toho Davida Kyjovskeho tam muze bavit se taky docela divim.. Cus..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Model Hobby 2017
PříspěvekNapsal: ned 22.10.2017 21:09 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2011
Příspěvky: 1722
Bydliště: uhlířská lhota 74
Hiesbok píše:
Rád bych tímto poděkoval všem kteteří navštívili náš stánek na letošním MH.
Rady, nápady,připomínky, diskuze užil jsem si to.
ještě jednou moc dˇ
Rudolf Hiesbök

no asi budu muset dorazit na další MH..... protože můj dotaz z před dvou let stále není zodpovězen ..... týkal se vypálení součástek na lodní pohon........a byl odeslán přímo na mail Vaší firmy........ :wink:
P.S.
má firma je:
www.modelarstvihajek.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Model Hobby 2017
PříspěvekNapsal: pon 23.10.2017 9:00 
Mazák
Mazák

Registrován: 10.4.2007
Příspěvky: 4251
Bydliště: Pardubice
Hiesbok píše:
Rád bych tímto poděkoval všem kteteří navštívili náš stánek na letošním MH.
Rady, nápady,připomínky, diskuze užil jsem si to.
ještě jednou moc dˇ
Rudolf Hiesbök

Jojo, až teda koupím menší baterky než mé 1300mAh, tak se ozvu. Ale asi přímo Vám, ten Easy se mi líbí a na chatu bude fajn :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Model Hobby 2017
PříspěvekNapsal: pon 23.10.2017 9:06 
Mazák
Mazák

Registrován: 10.4.2007
Příspěvky: 4251
Bydliště: Pardubice
ufon13 píše:
škaredej vláček........ to snad přepošlu mému příteli co ho designoval jako celou tu trasu metra....Patrik Kotas co pro něj dělám modely 14 let, bude mít radost nad takovým označením....... :lol:

Tak si to přečti znova - o trati nepadlo oni písmenko. :lol: :lol: :lol:
Já jako letitý železniční modelář uznávám krásu jakékoliv tratě, neb každá má to své .... :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 83 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  


Následující akce

Pozvaný

Akce vložena od

Víkend s MoNaKem 2024 - sraz lodních modelářů
31 kvě, 2024 00:00 Do 02 čer, 2024 00:00
Všichni ladous
   JETI: Asi JETI meeting
21 srp, 2027 Do 21 srp, 2027
Všichni TomasC

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz