Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 170 ]  Přejít na stránku 1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned 24.02.2019 13:44 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.11.2008
Příspěvky: 9866
Bydliště: Benátecká Vrutice, ČR
Podle čísla vstupenky bych to neposuzoval. Já jí kupoval v pátek před 9 hodinou a měl jsem číslo přes 930 (přesně už nevím). :D Ale je pravda, že už v 10h tam byla spousta lidí. Mě se to osobně líbilo, pokecal jsem se spoustou známých, ale jde i o to jestli byli spokojení i vystavovatelé a jestli to budou chtít za rok zopakovat a možná ve větším počtu.


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: ned 24.02.2019 23:36 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 31.3.2010
Příspěvky: 686
Bydliště: Ostrava
Já jsem byl dost překvapen diametrální odlišnosti přístupu vystavovatelů k této akci. Na jedné straně hrabošárna (jak zde již bylo zmíněno a oprávněně), na straně druhé profesionální prezentace modelářských potřeb a modelů samotných. Jsem rád, že převažoval druhý extrém a děkuji vystavovatelům z této části spektra za povznášející zážitky a prezentované produkty.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 25.02.2019 0:16 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.1.2009
Příspěvky: 2651
Bydliště: Praha 4 -Krč, ČR
Oba extrémy mají své zájemce a uplatnění, já jako důchodce jsem spíš využil a zajímal se o tu hrabárnu.. Byl jsem tam spíš na čumendu, nakonec jsem koupil 2 házedla pro vnuka.

_________________
Lítám blbě, ale rád http://www.kocour111.rajce.idnes.cz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 25.02.2019 0:44 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 17.12.2008
Příspěvky: 3954
Bydliště: Bohumileč 15
Obrázky: 0
Padli dotaqzy, kde jsem se vcase vystavy toulal.... je to jednoduche .

Nekdy clovek udela rozhodnuti , kere jiz nechce a nekdy i nelze zrusit. Proste se technicko-organizacne nezadarilo.Stane se.

Dnes jsem jiz vyhazel nalozene veci z autaku ( stanek, stoly, zidle , poletuchy) vzal lopatu a hrabe a sel trohu uhrabat letiste a vyvetrat kebuli. Zitrkem pocinaje, pokracuji dal v plnem pracovnim nasazeni.

Ps. vsem , kerym jsem svou neucasti zkazil radost se moc, moc omlouvam. Slabou naplasti budiz , ze avizovane modely jsou nadale k mani. :)

veka1


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 25.02.2019 9:33 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2018
Příspěvky: 604
Bydliště: Trvalé
Obrázky: 0
Výstavu hodnotím neutrálně. Čekal jsem trochu víc (po superlativech zde přečtených :) ), ale špatné to nebylo. Jeti vysílač jsem si osahal a nakonec jsem si koupil paradoxně jen tři knížky, které s modelařinou ani s letectvím nemají nic společného.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 25.02.2019 10:05 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.1.2007
Příspěvky: 9139
Bydliště: Praha 8, ČR
Obrázky: 9
Tak se (s Peterem) poznamenal pokecáme jindy, život nekončí.
Miloši, je to o úhlu pohledu, navíc tohle byl v podstatě nultý ročník. Akce se zrodila někdy ke konci loňského roku. Pokud bude mít pořadatel (na základě kladných reakcí by zájem mít mohl) zájem na organizaci dalšího ročníku, mohla by akce být obsáhlejší, s více prodejci a výrobci, a možná i delší.

_________________
Hitec Aurora 9X


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 25.02.2019 10:40 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.1.2009
Příspěvky: 649
No , asi takhle, je úspěch, že se s něčím takovým začalo a pokud to mělo být pro lidi co umějí nastavit 20.kanal od jeti, tak to bylo asi dostačují, pokud ne a chcete příští rok znovu, tak lépe a mnohem lépe…

Že je tam nějaká výstava co se týče modelů asi nejvíce „prezentovali“(nechtěně?), přistávající vyhlídkové lety do/ze Kbel a kdybych nezahlíd dodávku od pecky asi bych to otočil. Žádná cedule, co by byla vidět alespoň od zastávky Letňany, žádné poletuchy před stanem, žádný řev motorků, ať už na autíčkách nebo letadýlkách. A uvnitř, největší stánek s balzou, věcmi za 0 nebo 20kč a 3 nebo možná více stánky s 3d tiskem, no dobrý, ale pokud si tu často stěžujete, jak je modelařina vymírající tak tímto asi těžko někoho nalákáte. Nic se tam nehýbalo, nic nepoletovalo, žádná dráha s autíčkama, ani vláčky atd. atd. (BORING). Jednoduše pro drobotinu zajímavého 10%. Rozumím, že tam nechcete plišáky a hello kitty, ale tohle je celkem druhý extrém, a dělat setkání jen pro ty co se znají a rádi si pokecají že se dlouho neviděli, to se můžete scházet někde po letištích..

Pokud to bude zase příští rok a bude to ve stejném duchu, tak já už tam nezabloudím a nebudu asi sám…


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 25.02.2019 11:13 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.1.2007
Příspěvky: 9139
Bydliště: Praha 8, ČR
Obrázky: 9
Otázka reklamy této akce se tu už řešila. Tady na mánii byla poměrně silná, v časopise RC modely také něco bylo. Příští rok, bude-li, to snad bude už lepší. Nestudoval jsem historii této akce, ale dělá to na mě dojem, že to je reakce na upadající Model Hobby veletrh a kritiku modelářů, když tam začínají převládat místo modelů hračky, navíc mnoho stánků je neprodejní výstavka, mnohdy i tematicky od modelů vzdálená. Polož si otázku, proč z MHV odešel Wasserfták a tady měl stánek jak sviňa, a podobně i u dalších prodejců a výrobců. Funkční ukázky modelů, bez rozdílu kategorie, to nezachrání. Jsou příjemné a pěkné, ale... Pamatuju doby, kdy se na MHV nedalo pro davy projít uličkou, byly tam kvanta stánků a od nich odcházeli modeláři s krabicemi zboží, že to ani nedokázali pobrat. Sám jsem tam nechal vždy nějakou tisícovku, v posledních letech už ale nikoliv. MHV má v názvu veletrh, člověk by předpokládal, že tam tedy něco utrží, což se v posledních letech moc neděje.

_________________
Hitec Aurora 9X


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 25.02.2019 11:41 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 25.4.2003
Příspěvky: 10795
Bydliště: Praha Hloubětín ČR
Obrázky: 266
Blog: Zobrazit blog (3)
Na výstavě nasbíralo velmi mnoho informací a zkušeností. Byl jsem u jednání s elitním klubem lodních modelářů, kde se už řešila hloubka bazénu.

Myslím, že se v příštím roce máme na co těšit.

A jsem si jist, že se výstava nemusela oslovit každého. Jako naprosto cokoliv jiného, snad kromě duhy na obloze. Ta se líbí každému. :D :D


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Model Hobby 2018
PříspěvekNapsal: pon 25.02.2019 12:29 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 3.1.2007
Příspěvky: 1126
Bydliště: ŽATEC
Obrázky: 0
Modely-prodejní výstava pro modeláře 22-23.2 2019. No já tam byl také, zaplatil 2x80 dukátů, vstoupil jsem a za 20 minut bylo hotovo. A nakonec jsem skončil v OC Letňany u Pecky. A nikdo tam do mne nestrkal a nefuněl mi za krk. :lol:

_________________
Nemusíš vše vědět, ale musíš vědět, kde na vše najdeš odpověď.


Naposledy upravil ZIPP dne pon 25.02.2019 19:16, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 25.02.2019 12:51 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.1.2007
Příspěvky: 9139
Bydliště: Praha 8, ČR
Obrázky: 9
Proč to pozitivně vidím snad jen já? Všichni nadávají na MHV a kdyz se najde někdo,kdo zorganizuje něco jiného, nadávají vsichni svorně znovu

_________________
Hitec Aurora 9X


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Model Hobby 2018
PříspěvekNapsal: pon 25.02.2019 13:22 
Mazák
Mazák

Registrován: 15.8.2011
Příspěvky: 1591
Bydliště: Náchod-nedaleko
ZIPP píše:
No já tam byl také, zaplatil 2x80 dukátů, vstoupil jsem a za 20 minut bylo hotovo. A nakonec jsem skončil v OC Letňany u Pecky. A nikdo tam do mne nestrkal a nefuněl mi za krk. :lol:


Tohle nechápu! Já tam byl od půl 11 a o půl 2 jsem musel! odjíždět protože jsem měl vyzvedávat na domluvený čas manželku.... Vydržel bych určitě déle a příští rok, pokud se bude akce opakovat a doufám že ano, pojedu zas a vyclenim si víc času. Mám to cca 140km autem....

_________________
Létám jak umím, ale hlavně pro radost z toho co dělám...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 25.02.2019 13:39 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 25.4.2003
Příspěvky: 10795
Bydliště: Praha Hloubětín ČR
Obrázky: 266
Blog: Zobrazit blog (3)
DAF píše:
Proč to pozitivně vidím snad jen já?


Nevidíš to tak sám. Hlavně to myslím pozitivně vidí vystavovatelé. Za Svaz modelářů a RCMania.cz jsem si už stánek rezervovali a náš záznam nebyl zdaleka první.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 25.02.2019 14:20 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.1.2007
Příspěvky: 9139
Bydliště: Praha 8, ČR
Obrázky: 9
Máš pravdu, jsou zde i pozitivní ohlasy. Nehodlám dělat nějaký výzkum, zda to jsou stále titíž, ale neustále jsou slyšet kritické hlasy na MHV. Teď, když se objeví nová akce, která by měla hlasy kritiků vyslyšet, zase je kritika. MHV běží už skoro 30 let, z mnoha důvodů to dospělo tam, kde to nyní je. Ta víkendová akce byla první, navíc zřejmě dost rychle organizovaná, a aniž by vůbec dostala šanci ukázat svůj potenciál, už jsou další kritiky. V obdobných případech rád navrhuju kritikům, aby "spáchali" vlastní akci a ukázali, jak se to má správně dělat. Ano, rozsah nebyl velikosti MHV, natož Norimberku, či podobných akcí, ale dnes se sebraly první zkušenosti, zjistily určitě chyby, a lze předpokládat, že příští rok to bude děláno trochu jinak, doufejme lépe. Za sebe mohu kritizovat otevření už v pátek, kdy zaměstnaný člověk by si musel vzít dovolenou, aby tam byl už na otevření a mohl hodit šipku do Wasserftákova výprodeje. Ale i tak jsem toho viděl dost, potkal spoustu známých. Nakonec jsem tam byl asi hodinu a půl. Mimochodem, byli tam i výrobci, které jsem třeba na MHV neviděl (např JK model, neberte, že mu tím chci dělat reklamu).

_________________
Hitec Aurora 9X


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 25.02.2019 14:25 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 8.5.2013
Příspěvky: 557
Bydliště: Praha 8 , ČR
Obrázky: 2
Pavle (DAF) neboj, těch spokojených bylo určitě taky hodně. Jen Ti nespokojení jsou holt vždy víc slyšet a vidět. Samozřejmě, že se to nemuselo líbit každému. Mě např. taky neohromila hrabárna, ale nijak proti ní nebrojím, někdo tam mohl jít jen kvůli tomu.... Každého věc. Celkově výstavu vidím jako ověřovací pokus, nástřel, aby bylo se od čeho odpíchnout. Přece organizátor nevysolí milion za X hal, aby pak zjistil, že ty prachy vyhodil a nikdo nepřišel. Nebylo to dokonalé, ani příště asi ještě nebude, ale myslím, že se to postupně bude dostávat do stavu vyhovujícímu většině prodejců i návštěvníků.
Takže za mě OK, dík organizátorům, příště přijdu zas :-).

_________________
Futaby T14SG, T9CP+Duplex, FC16+FrSky
už jen elektry, LMS Beckov


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 170 ]  Přejít na stránku 1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  


Následující akce

Pozvaný

Akce vložena od

Víkend s MoNaKem 2024 - sraz lodních modelářů
31 kvě, 2024 01:00 Do 02 čer, 2024 01:00
Všichni ladous
   JETI: Asi JETI meeting
21 srp, 2027 Do 21 srp, 2027
Všichni TomasC

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz