Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1001 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 67  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon 30.12.2013 22:42 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 30.12.2013
Příspěvky: 12
Super, děkuji za rady projdu a uvidím ;)
Jinak ještě procházím nějaké bazary tak uvidím třeba nakonec vyberu něco z bazaru.


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: pon 30.12.2013 22:45 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.4.2011
Příspěvky: 6500
Bydliště: ČR
Obrázky: 0
Sofin píše:
FJakub: pokud by sis tu copteru zvládl postavit z komponentů, tak by se do limitu 6000,- kč dalo celkem pohodlně dostat, ovšem bez toho točení videa a FPV.


No, pohodlně :roll: . Nezapomeň, že nemá vůbec nic. RC souprava, nabíječka, baterky, možná i nějaké nářadí, pokud bude stavět sám.

_________________
Člověk je tak složitá bytost, že o tom lidstvo nemá ponětí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 30.12.2013 22:52 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 31.10.2006
Příspěvky: 56
Bydliště: Hvozd
JA tu teda resim obdobny dilema.Nemyslim s tim si neco postavit, na to nemam pohuzel cas. Namlsanej HD videama z youtube si koupim nejakou koptreru za 2-3 tis. a pak budu brecet do periny.Bohuzel neco rozumnyho all in one ta Walkera s fpv vyjde na 17 tis. ale nikdo to snad ve vzduchu jeste nevidel.TAk nevim, jestli setrit na neco podobnyho, nebo koukat jenom na videa z youtube. :-) Hodne jsem premyslel i o galaxy visitoru, ale prijde me to jen jako hracka, fakt nevim...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 30.12.2013 22:58 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 25.5.2003
Příspěvky: 2327
Bydliště: Košice, SK
Je tu pár ľudí, čo takéto mlsné HD videá dokážu natočiť a aj ich točia, tak si skús prečítať, koľko do toho museli investovať, kým k tomu dospeli. Väčšinou tu majú aj popis svojich strojov, vrátane celej anabázy stavby, prestavieb a nekonečného ladenia. 8)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 30.12.2013 23:05 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 31.10.2006
Příspěvky: 56
Bydliště: Hvozd
Jasne ja vim. porad ale pravdepodobne marne doufam, ze bych neco takoveho dokazal i s tou Walkerou za 17 klacku.Jasne ja to chapu.Na ty videa je potreba lepsi vybaveni, ale byl jsem pristupnej i mensimu kompromisu. :-) Ne tak ja si uvedomuju, ze to neni prdel todle natocit, na druhou stranu se mi libilo i spoustu zacatecnickejch videji s Phantomem a Go pro a i to bylo parada.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 30.12.2013 23:10 
Mazák
Mazák

Registrován: 26.8.2013
Příspěvky: 594
Bydliště: Jižní Morava, kousek od Strážnice :-)
Obrázky: 6
Malý nástřel coptery co by se do limitu vešla je v přiloženém obrázku. Pokud by se maximum objednalo z Evropského skladu Hobbykingu s využitím buddy kódů tak by se to do limitu vešlo. Netestoval jsem konfiguraci v ecalcu, ale snad by to letělo :D
Příloha:
HK_coptera_6K.png
HK_coptera_6K.png
[ 15.15 KiB | Zobrazeno 15328 krát ]



Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pon 30.12.2013 23:10 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 26.12.2010
Příspěvky: 483
Bydliště: Bratislava
Najprv sa nauciť lietať s niečim co keď rozbijes alebo stratis nebude ta bolieť a bez kamery. A až po takejto škole by som sa posunul na další level, asi by som hneď nemal veľké oči. Proste krok za krokom. Nechcem poučovať ono je to skor taká univerzálna rada, tak snáď to nevezmes osobne. A ak dokážeš postrihat a ozvučit video z all in one rtf koptery za 100€ dobre sa to naučíš a nebudes možno sklamaný.

_________________
Axial SCX10 Dingo/Tamiya TA-02T F150/HobbyZone Champ/EasyStar/QuadCopter
Fotky:bratko.rajce.idnes.cz


Naposledy upravil BrAtKo dne pon 30.12.2013 23:20, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 30.12.2013 23:16 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.4.2011
Příspěvky: 6500
Bydliště: ČR
Obrázky: 0
Na druhou stranu, je možná dobré se zamyslet nad tím, jestli potřebuješ točit tak perfektní HD videa. I na těchto stránkách je dost videí, která jsou natočena z drahých strojů s drahými kamerami, ale málokteré vůbec stojí za dodívání až do konce. Klasika LPL - louka, pole, lán. A co potom s takovým videem? Prodat se to nedá ani náhodou, známým se to nelíbí, tak proč by mi nestačilo něco "míň HD" s tou trochou třesu, ale radši zapracovat na obsahu. Toť můj názor a zkušenost, nikoho nechci zrazovat od tvůrčí umělecké činnosti. :D

_________________
Člověk je tak složitá bytost, že o tom lidstvo nemá ponětí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 30.12.2013 23:20 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 31.10.2006
Příspěvky: 56
Bydliště: Hvozd
Ja osobne spis resim to, jestli si pockat, jestli vydrzim a setrit na nejakou Walkeru, nebo Phantoma, nebo koupit Galaxy visitora. O modelarinu se jiz celkem dlouhou dobu zajimam a obdobne jsem dopadl pri vyberu auta, kdy jsem z rozpoctu 2000 za nejakou cinu vysplhal na 7500 za revo vxl ( + nabijecku, baterky no vsak to znate :-) ). Vitezoslavne jsem se pak tvaril, kdyz kamos asi pred dvema lety koupil svymu synovi nejakyho terenaka v tescu za 1500,(myslim ze se to jmenovalo Nico) nebo tak nejak a pak prisel, ze si se mnou uz muze zajezdit.Kdyz jsme postavili tydle 2 auta vedle sebe, tak to sel asi po 30 sec. odnest synovi domu....
Chapete jak to myslim? Todle je moje dilema.Ale asi setrit, vidte? To zklamani z nekolika roztresenejch zaberu ze vzduchu bych asi nerozdejchal, co ? :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 30.12.2013 23:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 25.5.2003
Příspěvky: 2327
Bydliště: Košice, SK
Sofin píše:
...Pokud by se maximum objednalo z Evropského skladu Hobbykingu s využitím buddy kódů tak by se to do limitu vešlo...

V jednom balíku môže byť len jedna položka s buddy kódom a aj počet kusov z nej je obmedzený.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 30.12.2013 23:27 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 26.12.2010
Příspěvky: 483
Bydliště: Bratislava
@klobasa a co si si nepozrel videá z Visitora 2 ci W100S na nete ? Predsa hneď vidíš ci je ta kvalita postačujúca tvojim nárokom (na takove to domáci zvykani). Podľa mna je dôležité je učiť sa lietať pri tom točiť a najma to dokázať pekne zostrihat. Umenie je dokázať to s niečim čím ostatní pohrdaju.

_________________
Axial SCX10 Dingo/Tamiya TA-02T F150/HobbyZone Champ/EasyStar/QuadCopter
Fotky:bratko.rajce.idnes.cz


Naposledy upravil BrAtKo dne pon 30.12.2013 23:41, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 30.12.2013 23:34 
Mazák
Mazák

Registrován: 26.8.2013
Příspěvky: 594
Bydliště: Jižní Morava, kousek od Strážnice :-)
Obrázky: 6
macil píše:
V jednom balíku môže byť len jedna položka s buddy kódom a aj počet kusov z nej je obmedzený.

To je sice pravda, ale třeba u baterky ten rozdíl v ceně může dělat cenu poštovného, takže potom není problém ty položky objednat jednotlivě. Horší je to omezení na max. 3ks na jeden kód. Takže třeba v jednom balíku se vezmou tři motory na buddy kód a k tomu jeden regulátor za normální cenu, v dalším balíku tři regulátory na buddy kód a jeden motor za normální cenu. Já to tak běžně dělám :-) Baterky určitě kupovat nějaké co jsou skladem v EU warehouse, kvůli poštovnému.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pon 30.12.2013 23:35 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 31.10.2006
Příspěvky: 56
Bydliště: Hvozd
Podobny videa o kterejch mluvis tu sjizdim uz dva mesice.Ale otazkou je kolikrat, jak vypada surovej zaber bez spousty uprav.Jinak jak jsem psal.Tohle by me fakt vyhovovalo, bohuzel v soucasny dobe nemuzu takovy finance pustit a tak dumam, jestli vydrzet, nebo to zkusit s galaxy visitorem.Trochu me lamalo todle : http://rc-modely.heureka.cz/walkera-rc- ... f-devo-f7/
ale bohuzel s tim nejsou zadny zkusenosti a chybi zabery z kamery... :-(


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 30.12.2013 23:37 
Mazák
Mazák

Registrován: 26.8.2013
Příspěvky: 594
Bydliště: Jižní Morava, kousek od Strážnice :-)
Obrázky: 6
klobasa píše:
Podobny videa o kterejch mluvis tu sjizdim uz dva mesice.Ale otazkou je kolikrat, jak vypada surovej zaber bez spousty uprav.Jinak jak jsem psal.Tohle by me fakt vyhovovalo, bohuzel v soucasny dobe nemuzu takovy finance pustit a tak dumam, jestli vydrzet, nebo to zkusit s galaxy visitorem.Trochu me lamalo todle : http://rc-modely.heureka.cz/walkera-rc- ... f-devo-f7/
ale bohuzel s tim nejsou zadny zkusenosti a chybi zabery z kamery... :-(

Galaxy visitor je malinkatá hračka, s tím natočíš slušné video tak maximálně v obýváku ;-)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pon 30.12.2013 23:52 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 26.12.2010
Příspěvky: 483
Bydliště: Bratislava
@sofin ja by som nepodcenoval, to je práve umenie dokázať skvele výsledky s niečim takým. Tu je príklad video točene s #16 kamerou na nano koptere arduino spektrum rx co je na HK za 50$ (veľkosť dlane teda o dost menšie ako visitor). Ja sam zatiaľ nedokážem zostrihat ani video z obyvaku a ani z výletov na skutri s GoPro :)

_________________
Axial SCX10 Dingo/Tamiya TA-02T F150/HobbyZone Champ/EasyStar/QuadCopter
Fotky:bratko.rajce.idnes.cz


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1001 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 67  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz