Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1001 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 67  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Výběr první kvadrokoptéry
PříspěvekNapsal: ned 06.04.2014 18:35 
Helimaniacs Brno
Helimaniacs Brno
Uživatelský avatar

Registrován: 9.12.2009
Příspěvky: 4179
Bydliště: Brno
Když nevíš o čem mluvíš a nemáš žádný zkušenosti s podnikáním v tomhle oboru (nebo jakýmkoliv) tak se radši nevyjadřuj:-)
Dneska už díky konkurenci jsou ceny stlačený na minimum a vzhledem k povinnostem prodejců se divím, že se to jim to ještě vyplatí.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr první kvadrokoptéry
PříspěvekNapsal: ned 06.04.2014 18:39 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 5.4.2014
Příspěvky: 10
psena píše:
Když nevíš o čem mluvíš a nemáš žádný zkušenosti s podnikáním v tomhle oboru (nebo jakýmkoliv) tak se radši nevyjadřuj:-)
Dneska už díky konkurenci jsou ceny stlačený na minimum a vzhledem k povinnostem prodejců se divím, že se to jim to ještě vyplatí.

Chlapi, nechci rušit vaší polemiku, ale ptal jsem se na to, jaký stroj si mám do začátku vybrat, ne na podmínky podnikání a dovozu :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr první kvadrokoptéry
PříspěvekNapsal: ned 06.04.2014 18:45 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.10.2009
Příspěvky: 2369
Bydliště: Praha
Obrázky: 0
:lol: Pro H75.

Tady se za chvíli dovíš, že jsi špatně odbočil na křižovatce v Paříží a tys tam vlastně nikdy nebyl. :lol:

_________________
Stork8 (3,82m),Maxi Swift(1,4m) /Futaba T18 SZ /Nabíječ CELLPRO POWERLAB 8/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr první kvadrokoptéry
PříspěvekNapsal: ned 06.04.2014 18:50 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 5.4.2014
Příspěvky: 10
kovaco píše:
:lol: Pro H75.

Tady se za chvíli dovíš, že jsi špatně odbočil na křižovatce v Paříží a tys tam vlastně nikdy nebyl. :lol:



Jojo, tak je to i fóru o autech :lol: . Ale fakt bych byl rád za každé doporučení. Procházím vše, co kolegové poradili, tady Blade mqx, Galaxy Visitor 2 a JXD 388 a fakt nevím. JXD si lidi chválí a je za až podezřele nízkou cenu, Blade je osvědčený, ale dražší, Visitor je za cenu Blade ale i s kamerou.....jsem z toho "volaký zmätený" :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr první kvadrokoptéry
PříspěvekNapsal: ned 06.04.2014 19:01 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 5.4.2014
Příspěvky: 10
pedro006 píše:
Já jsem si jako první koupil tuhle - http://www.banggood.com/JXD-388-2_4G-4C ... 12240.html a musím říct, že to byla super volba pro začátek. Kámoš má tu Galaxy visitor 2 a ta moje je mnohem stabilnější a taky mnohem líp akceleruje. A za ty peníze...

Díky za tip....koukám jen, že je tenhle stroj dostupný pouze s Mode 2.....nebude to vadit, když se u nás používá hlavně Mode 1? Já jsem tedy zatím s ničím nelítal, ale abych se to nenaučil "blbě" :o


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr první kvadrokoptéry
PříspěvekNapsal: ned 06.04.2014 19:12 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.7.2004
Příspěvky: 3424
Bydliště: kousek od Hradec Králové
H75 píše:
JXD si lidi chválí a je za až podezřele nízkou cenu, Blade je osvědčený, ale dražší, Visitor je za cenu Blade ale i s kamerou.....jsem z toho "volaký zmätený" :)


Jestli chceš létat venku, tak nepodceňuj velikost. Novější Blade 180 QX nebo starší Blade mQX jsou větší než ty ostatní vyjmenované. Navíc tam máš standardní výbavu, takže se dají ovládat i plnohodnotným Spektrem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr první kvadrokoptéry
PříspěvekNapsal: ned 06.04.2014 21:42 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.10.2007
Příspěvky: 625
Bydliště: Brno
Kovboj píše:
Jestli chceš létat venku, tak nepodceňuj velikost. Novější Blade 180 QX nebo starší Blade mQX jsou větší než ty ostatní vyjmenované. Navíc tam máš standardní výbavu, takže se dají ovládat i plnohodnotným Spektrem.


To sice jo, ale za 1600 se da koupit takova ta Beruska (mini Q4), co ma ramena 300mm, nebo nejaky ten "UFO" s temi ochranymi kryty kolem vrtuli, delka ramen 40 cm, vaha 130g. Stoji 2k (viz http://www.rcmshop.cz/kategorie/multiko ... ery-2-4ghz) A to je komplet, včetně vysilačky. Uvalit 4k za 180 QX + nutnost mit radio osobne povazuji za docela vyhozeny penize.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr první kvadrokoptéry
PříspěvekNapsal: ned 06.04.2014 22:01 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.7.2004
Příspěvky: 3424
Bydliště: kousek od Hradec Králové
niky79 píše:
To sice jo, ale za 1600 se da koupit takova ta Beruska (mini Q4), co ma ramena 300mm, nebo nejaky ten "UFO" s temi ochranymi kryty kolem vrtuli, delka ramen 40 cm, vaha 130g. Stoji 2k (viz http://www.rcmshop.cz/kategorie/multiko ... ery-2-4ghz) A to je komplet, včetně vysilačky. Uvalit 4k za 180 QX + nutnost mit radio osobne povazuji za docela vyhozeny penize.


I s Trabantem se dá dojet na konec světa a navíc o tom natočit úspěšný film, to ale nezmanená že je to to nejlepší řešení...
Nejde jen o velikost, ale i o výkon a schopnosti řídící jednotky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr první kvadrokoptéry
PříspěvekNapsal: ned 06.04.2014 22:09 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.10.2007
Příspěvky: 625
Bydliště: Brno
Kovboj píše:
I s Trabantem se dá dojet na konec světa a navíc o tom natočit úspěšný film, to ale nezmanená že je to to nejlepší řešení... Nejde jen o velikost, ale i o výkon a schopnosti řídící jednotky.


Takhle, ja mam na hrani i tu mikroberusku, co vazi 30g. Je uplne v pohode i na letani venku (samozrejme do vetru se nehodi). Nicmene, co chci rici – i kdyby ta Blade mela nejlepsi ridici jednotku na svete, porad to nic nemeni na tom, ze vazi kolik... 80 gramu? Proste je to porad hracka na vyblbnuti. Za 4200 bez vysilacky si v pohodě poskladas ja nevim, kilovou multikopteru, ktera IMHO bude pouzitelnosti a stabilnosti uplne nekde jinde. O několik tříd někde jinde.

To je jako srovnávat moderní koloběžku s autem :D Ale samozřejmě, pokud někdo chce kupovat předražené hračky Blade, prosím, já mu v tom určitě bránit nechci... :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr první kvadrokoptéry
PříspěvekNapsal: pon 07.04.2014 13:35 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2013
Příspěvky: 4186
Bydliště: Pod Slavkovským lesem...
Obrázky: 75
Blog: Zobrazit blog (10)
H75 píše:
....koukám jen, že je tenhle stroj dostupný pouze s Mode 2.....nebude to vadit, když se u nás používá hlavně Mode 1?...
Proč by mělo vadit? Někdo lítá Mode 1, někdo Mode2, jak každému vyhovuje... To nikde není nařízeno :D

_________________
Ptaak 2 (Phantom 4 HDMI Mode) | FS Dominator HD2 | MarcoPolo Locator |


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pon 07.04.2014 20:42 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 5.4.2014
Příspěvky: 10
Chlapi, tak jsem nakonec po dlouhých úvahách objednal JXD 388 na banggood.com. Asi je to dobrá volba do úplného začátku a vyšlo to i s dvěma náhradníma aku a nabíječkou 230 V s nějakou slevou za registraci na cca 880,- Kč. Tak teď už jen doufat, že platba přes PayPal proběhla v pořádku, nezasekne se to na celnici a dorazí to. Už se těším na lítání :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 07.04.2014 21:01 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2013
Příspěvky: 4186
Bydliště: Pod Slavkovským lesem...
Obrázky: 75
Blog: Zobrazit blog (10)
Na celnici se to zasekne zcela určitě, tyto obchody mají ti blbci ze 120ky v hledáčku ... :wink:

_________________
Ptaak 2 (Phantom 4 HDMI Mode) | FS Dominator HD2 | MarcoPolo Locator |


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pon 07.04.2014 21:10 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 5.4.2014
Příspěvky: 10
gardenroute píše:
Na celnici se to zasekne zcela určitě, tyto obchody mají ti blbci ze 120ky v hledáčku ... :wink:


Třebas budu mít štěstí, uvidíme :) . Hlavně aby to dorazilo v nějaké rozumné době, ne až za dva měsíce.....


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 07.04.2014 21:32 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.4.2011
Příspěvky: 6500
Bydliště: ČR
Obrázky: 0
H75 píše:
Chlapi, tak jsem nakonec po dlouhých úvahách objednal JXD 388 na banggood.com. Asi je to dobrá volba do úplného začátku a vyšlo to i s dvěma náhradníma aku a nabíječkou 230 V s nějakou slevou za registraci na cca 880,- Kč. Tak teď už jen doufat, že platba přes PayPal proběhla v pořádku, nezasekne se to na celnici a dorazí to. Už se těším na lítání :)


Na tom banggoodu je v tech. specifikaci zajímavý údaj - hmotnost 647g. Asi je to ze zlata :o .

_________________
Člověk je tak složitá bytost, že o tom lidstvo nemá ponětí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 28.04.2014 5:04 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 31.10.2011
Příspěvky: 448
Bydliště: Brisbane
Chtel bych se pridat k teto diskusi. Letam letadla a rad bych presel i na kopteru, a eventualne naucil i letat manzelku.

Co by jste doporucili pro zacatecnika? Prvni model nemusi umet natacet video. Jsem ted v zahranici takze nemam moznost pul roku doma bastlit. Proto by byl idealni nejaky komplet model, eventualne moznost sestaveni bez domaciho bastleni.

Dekuji moc za napady.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1001 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 67  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz