Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1001 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon 21.10.2019 17:28 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 28.12.2015
Příspěvky: 371
Bydliště: Liberec
Ok, díky, nechám to oddělené.
Můžu se ještě zeptat na LED strip? Nějak pořád nechápu jak to všechno nastavit... Nenašel jsem žádný návod, tak jdu cestou pokus omyl ale moc se mi nedaří. Po včerejšku mi úspěšně bliká armování. Můžu tam toho mít víc? A pokud ano jak se to pak přepíná, jak to řídící deska rozlišuje co má pustit? Když jsem toho nastavil víc tak se mi pak ten strip zbláznil a blikalo to jak na diskotéce :D

_________________
FunGlider, Funtastic, Amigo III, SALy/Jumper T16
Syn: Alpha 1500-RIP, Focus 400/Taranis X7


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: pon 21.10.2019 22:00 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.5.2016
Příspěvky: 341
Bydliště: Opava
Rozhodne zalezi, kolik tam tech ledek je a jak jsou rozmistene. Led jsou cislovane od zacatku po konec pasku a jak si je naklikame v tom nastaveni je celkem jedno. To schema slouzi jen pro nase ucely. Pro kopter je dulezite cislo ledky a orientace. Naklikam si tam teda tolik ledek, kolik mam na kopteru tak, aby se mi to dobre pak nastavovalo. Potom si na vsech nastavim jejich umisteni. Predni, zadni, horni, dolni, leve atd... A nakonec jim nastavim funkce. Treba ze po odarmovani zmeni barvu a nebo ze budou reagovat na ovladani smeru atd... Lepsi by bylo udelat video, ale nemam ted nikde ledky a nemohl bych nazorne predvest.
Ledky maji smysl u zavodnich kopter.

_________________
RC: X9D+ 2019
Cop.: Puda X220, UR65


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 21.10.2019 22:26 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 28.12.2015
Příspěvky: 371
Bydliště: Liberec
Díky, zkusím se v tom povrtat :)
Myslel jsem, že to může být třeba tak, že mi ledky po odarmování změní barvu a zároveň mi budou ukazovat různými barvami kapacitu baterie - třeba. Ta možnost tam je, ale nějak jsem jí úplně nepochopil, svítí to prostě jen červeně :D

_________________
FunGlider, Funtastic, Amigo III, SALy/Jumper T16
Syn: Alpha 1500-RIP, Focus 400/Taranis X7


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 21.10.2019 22:37 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.5.2016
Příspěvky: 341
Bydliště: Opava
No dlouho jsem se v tom nehrabal, ale pokud tam je ta funkce urcite to pujde. V takovem pripade bych nektere nastavil na armovani a nektere na tu kapacitu.

_________________
RC: X9D+ 2019
Cop.: Puda X220, UR65


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 16.01.2020 11:19 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 11.4.2012
Příspěvky: 118
Bydliště: Havířov
Vnuk si pořídil copteru DRONEX PRO.Bylo to pry za solidni senu,ale bez návodu.Doposud se mu to nepodařilo zprovoznit.Prosím o radu ,kde najdu odkaz na manual pro tento stroj.Mi se to nepodařilo.Moc děkuji za ochotu a vstřícnost.Pro úplnost on bydlí v Brně a já v Havířově,problem řešíme telefonicky,bohužel o copterach vím prd.Věnuji se větroňům.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: čtv 16.01.2020 13:32 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 6.1.2012
Příspěvky: 3666
Bydliště: Řečkovice
Obrázky: 0
Pokud stačí anglicky, tak cosi je tu: http://www.regimage.org/dronex-pro-instruction-manual/

Moc jsem to nepochopil, ale nejspíš se zobrazením obrázku

https://fccid.io/png.php?id=3241738&page=0
a popisu odlišného ovladače na začátku stránky by se mělo dojít k pochopení ovládání...

V případě nouze za nějaké to pivo rozchodím. :-D

_________________
(šroubovák | kleště | měřák | pájka | drátky | poletuchy | 24ch volantovka)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pát 15.05.2020 15:12 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 31.1.2014
Příspěvky: 7
Potřeboval bych prosím nějaké doporučení (pokud máte zkušenosti s kupovanými drony) jaký koupit dron pro začátečníka v ceně do cca 7-8tis kč. Mělo by to mít určitě kameru, ideálně i gps. Jaký máte názor třeba na toto https://www.rcprofi.cz/dron-smart-brushless
děkuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 15.05.2020 15:24 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.5.2016
Příspěvky: 341
Bydliště: Opava
sr71 píše:
Potřeboval bych prosím nějaké doporučení (pokud máte zkušenosti s kupovanými drony) jaký koupit dron pro začátečníka v ceně do cca 7-8tis kč. Mělo by to mít určitě kameru, ideálně i gps. Jaký máte názor třeba na toto https://www.rcprofi.cz/dron-smart-brushless
děkuji

Kup staršího phantoma od dji a ne podobné předražené halaburdi z rádoby obchodu. Litá to samo a umíš to když si přečteš návod. Nejlépe si vem někoho, kdo tomu aspoň trochu rozumí a nebo si někoho domluv. Pokud chceš novou hračku za každou cenu, tak bych se podíval na drony od xiaomi. Pokud to má být na poblbnuti a testy, tak tello jsem měl půjčené a za ty prachy super hračka.

_________________
RC: X9D+ 2019
Cop.: Puda X220, UR65


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 15.05.2020 16:22 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.9.2014
Příspěvky: 516
Bydliště: Plzeňsko
sr71 píše:
Potřeboval bych prosím nějaké doporučení (pokud máte zkušenosti s kupovanými drony) jaký koupit dron pro začátečníka v ceně do cca 7-8tis kč. Mělo by to mít určitě kameru, ideálně i gps. Jaký máte názor třeba na toto https://www.rcprofi.cz/dron-smart-brushless
děkuji

Trochu na penězích přitlač a vem něco od DJI. I kdyby to po důsledné kontrole měla být bazarovka. Ta kvalita a zkušenosti při výrobě jsou znát a prodat to později jde bez větší snahy a ztráty oproti jiným značkám.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 23.06.2020 22:09 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 23.6.2020
Příspěvky: 1
Mě teda zaujala tady - https://www.ideka.cz/. Vím, že je to o penězích. No co taky není. Jen nějak se špatně vyznám mezi kvalitními a nekvalitními výrobky. Je to dobrá koupě?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 24.06.2020 4:19 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.5.2016
Příspěvky: 341
Bydliště: Opava
Zombie píše:
Mě teda zaujala tady - https://www.ideka.cz/. Vím, že je to o penězích. No co taky není. Jen nějak se špatně vyznám mezi kvalitními a nekvalitními výrobky. Je to dobrá koupě?

Odkaz je na hlavní stránku, ale jestli je to ta koptera co tam je, tak doporučuji dji tello. Cena stejná, ale kvalita lepší.

_________________
RC: X9D+ 2019
Cop.: Puda X220, UR65


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Pomoste vybrat copter
PříspěvekNapsal: pát 19.02.2021 7:44 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 21.1.2021
Příspěvky: 32
Dobry den,
nalital jsem s miniwhoopem asi 900-1000akamulatoru a v simulatoru lift off cca20hodin. Myslim ze je na case si koupit vetsi dron a vyrazit se ucit v realnych podminkach. Zaujali me tyto 2 drony:iflight nazgul5 v2 a diatone roma f5, pokud budete mit jiny napad napiste prosim, moc dronu neznam:) jen jsem koukal dle ceny na aliexpres.Poradte prosim nebo reknete vase skusenosti. Chci takovy dron ktery bude umet letet na alespon 2km vzdalenost, aby mel slusnou fpv kameru a spis nez na freestyle akrobacie bych toho drona chtel na Diving budov-hor, nebo letani v prirode a zaznam hezkych panoramat(cinewhoop nepripada v uvahu, zkousel jsem to a je to nuda:) chce to neco rychlejsiho) .rozpocet mam okolo 200-250eur(kupovat budu na aliexpres nebo baggood). Take by me zajimalo co oro zacatecnika jako ja bude lepsi 4s nebo 6s dron, a bude 6s dron umet litat s 4s baterkou?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 20.02.2021 11:07 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.5.2012
Příspěvky: 1687
Bydliště: Kroměříž
Obrázky: 38
Teď jsem se v rychlosti díval na oba typy a iFlight Nazgul5 bude pro tebe asi vhodnější nejen proto, že ten Diatone Roma F5 4S / 6S je určený pro někoho, kdo má DJI HD brýle - má v sobě vše pro tento HD video přenos. A při objednávce se člověk musí rozhodnout, jestli chce 4S nebo 6S verzi. Je pak rozdíl v kV namontovaných motorů. 6S na čtyřčlánek nejspíš poletí, ale nejspíš budou max. otáčky motorů na 2/3. To bych neřešil, protože asi nemáš ty brýle, tak buď ten Nazgul 5, nebo se dívat po něčem dalším.
Akorát že: můj stroj včetně DJI HD přenosu bez baterky váží 355g a Nazgul 393g. Dále on má regly 4 v 1. S tímto nemám zkušenosti, my používáme regly zvlášť. Některý po čase zdechne, za rozumný peníz vyměníš a lítáš dál. Tohle vyměnit vyjde dráž a zabírá to místo ve věži. Výhodou u něj můžou být výměnná ramena - výměnou za vyšší hmotnost - víc šroubků.
Jinak pokud chceš něco složeného, je to jedna z možností. Nevypadá zle.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: sob 20.02.2021 17:56 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 8.3.2011
Příspěvky: 360
Bydliště: Praha 5 Smíchov
Obrázky: 4
Oboje jsou dobre stroje a Romu samozrejme lze objednat i v analog verzi. Roma je novejsi a je na ni celkem dost recenzi na Youtube a vsichni ji chvali, za ty penize je to opravdu dobry kousek.
Sam jsem si ram Roma F5 poridil, ale ted bych ji asi koupil celou hotovou, vydje to financne lepe a rovnou 6S verzi

_________________
Hacker Rapier; MPX FC,EG,ES; Phoenix 2k; RCF SBach 342XL
mikroheli a hromada kopter
FrSky Horus X10s


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: sob 20.02.2021 18:43 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.5.2012
Příspěvky: 1687
Bydliště: Kroměříž
Obrázky: 38
Aha, to jsem nestudoval, jestli je i v analogu. Tak pak to je OK, i váhově a vypadá taky dobře.
Pak už je otázkou, jakou verzi - jestli pro 4 nebo 6S.
Zjisti si ceny kapacitně doporučených baterek (cena bude hrát samozřejmě pro 4s). Výkon bude určitě vyšší při použití 6S, to je bez debat. Pokud jej využiješ a pokud nejsou problém finance, jdi do toho. 4S jsou ale pro běžné lítání ale taky dostačující. 3S ujde, ale rozdíl je samozřejmě taky poznat.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1001 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz