Switch to full style
Chcete začít s copterem a nenašli jste odpověď v některém z již existujících témat.
Odeslat odpověď

Re: Doporučte kvadrokoptéru pro začátečníka

sob 04.01.2014 17:23

Všechno mám. Už kdysi jsem lítal, docela dobře s Y-ufem od LaHeli. Pak jsem to prodal a teď, když je quadra za takovou cenu, se opět hodlám navrátit. Něco za barák a na kravení. Spíš mě zaráží, za kolik se to na zdejším bazaru prodává. Olítané pomalu za dvojnásobné ceny. Tak jsem chtěl vědět, jestli v tom setu není nějaký ale. Baterek mám plnej bezpečnostní kufr.

Re: Doporučte kvadrokoptéru pro začátečníka

sob 04.01.2014 17:36

olda píše:Všechno mám. Už kdysi jsem lítal, docela dobře s Y-ufem od LaHeli. Pak jsem to prodal a teď, když je quadra za takovou cenu, se opět hodlám navrátit. Něco za barák a na kravení. Spíš mě zaráží, za kolik se to na zdejším bazaru prodává. Olítané pomalu za dvojnásobné ceny. Tak jsem chtěl vědět, jestli v tom setu není nějaký ale. Baterek mám plnej bezpečnostní kufr.

Olítané, nebo zalítané? :) ten čas strávený vyladěním aby to bylo stabilní a správně reagovalo taky něco stojí :wink:
Je pravda, že občas to někdo nabízí za dost vysoké ceny, ale hodně záleží na použitých komponentech. Jeden motor může být za 10$, ale taky za 70$... stejně tak je rozdíl mezi cenami regulátorů, řídících jednotek, RC souprav. Takže bych to až tak neodsuzoval. Beztak každý kdo si koupí levnou copteru a chytne ho to, dřív nebo později začne laborovat, vylepšovat a skončí na několikanásobné ceně než si na začátku myslel :D

Re: Doporučte kvadrokoptéru pro začátečníka

sob 04.01.2014 17:57

Myslím konkrétně tento set. Už jsem ho tu viděl za 9000,- bez baterek i s baterkama, atd. Nikdo nemůže chtít, abych mu platil za vyladění a zalítání. Prostě prodává z druhý ruky jetý zboží. Ale to je jedno.
Jestli je ten set opravdu nachystán jen na doplnění aku a RX, tak nemám na bazáči co hledat.
Zřejmě ta cena, z toho co jsem vysledoval, je tak na 50% jak před měsícem.
V ufech od LaHeli jsem tehdy utopil 20 000,- než to začalo lítat. Proto jsem dnes jako ve snu.
http://www.rcalbum.com/index.php?action ... e=&id=1066
http://www.rcalbum.com/index.php?action ... de=&id=996
Naposledy upravil olda dne sob 04.01.2014 18:04, celkově upraveno 1

Re: Doporučte kvadrokoptéru pro začátečníka

sob 04.01.2014 18:04

U Nazy dost klesla cena, tak to asi dělá ten rozdíl.

Re: Doporučte kvadrokoptéru pro začátečníka

pát 17.01.2014 13:04

Vím že moje rada se sem asi moc nehodí, když se tu řeší koptéry, ale když nejsou peníze nazbyt, není lepší zkusit videa ze vzduchu natáčet letadlem? Nějaký RTF set a la Beta 1400 - 3600kč a k tomu full HD kameru Mobius ActionCam s wide sklem za 2000kč. Ještě ti zbyde pár stovek na druhý aku... Videa LPL jak tady zaznělo (louka, pole, lán) s tím uděláš taky.

Rada ohledne coptery

úte 01.04.2014 19:50

Cau vsem.Tak Hubsan uz mam za sebou a chtel bych od vas nejakou radu ohledne vetsi kvadro na ven i do mirneho vetru.Nemusi mit kameru a na gps taky netrvam.Mate prosim nejakou radu?Mam jen nabijecku :cry:
Jo a cena tak do 6000 kc.Skladat si zatim netroufam.Dik za jakoukoli radu.

Re: Rada ohledne coptery

úte 01.04.2014 21:01

http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... _Fly_.html

Re: Rada ohledne coptery

úte 01.04.2014 21:09

Dik za odkaz.To se asi nevyhnu Clu a Dph ze.Jeste sem nasel traxxas latrax. S tim mate nekdo nejakou zkusenost? Bych to prave vydel na blbnuti na louce nebo tak neco.Lital sem venku s tim hubsanem a bylo to supr.Jen by to chtelo proste neco vetsiho.Hlavne aby to zvladlo nejakej ten vanek.Toho bezvetri moc neni.

Re: Rada ohledne coptery

úte 01.04.2014 21:40

ssendy píše:Cau vsem.Tak Hubsan uz mam za sebou a chtel bych od vas nejakou radu ohledne vetsi kvadro na ven i do mirneho vetru.Nemusi mit kameru a na gps taky netrvam.Mate prosim nejakou radu?Mam jen nabijecku :cry:
Jo a cena tak do 6000 kc.Skladat si zatim netroufam.Dik za jakoukoli radu.


Jestli už máš nějakou výbavu (RC soupravu, baterky, nabíječ) tak by pro tebe mohl být zajímavý Hornet od Dualsky. Do ceny by ses vešel a měl bys už "velký" stroj.
Jestli nic z toho nemáš tak je dobrá volba Blade 180 QX nebo když si trošku připlatíš za vysílač a cca 1-2 měsíce počkáš tak Blade 200 QX.

Re: Rada ohledne coptery

úte 01.04.2014 21:42

Jedine co mam je nabijecka :(

Re: Rada ohledne coptery

úte 01.04.2014 21:42

Clu to ešte nepodlieha, ale DPH sa nevyhneš. No to sa nevyhneš ani v prípade toho traxxasu.

Re: Rada ohledne coptery

úte 01.04.2014 21:47

Traxxas se da v poho i u nas za 4000.To je dobra cenovka na vyblbnuti.Ale nikde sem se nedocetl o nejakych zkusenostech nebo nejakych recenzi.

Re: Rada ohledne coptery

stř 02.04.2014 8:35

ssendy píše:Cau vsem.Tak Hubsan uz mam za sebou a chtel bych od vas nejakou radu ohledne vetsi kvadro na ven i do mirneho vetru.Nemusi mit kameru a na gps taky netrvam.Mate prosim nejakou radu?Mam jen nabijecku :cry:
Jo a cena tak do 6000 kc.Skladat si zatim netroufam.Dik za jakoukoli radu.


Já myslím, že se skládanou koptérou z dílů (váha kolem 1,2 kg, průměr 50-60 cm) a vysílačkou se dostaneš do 6 tisíc. A znám nějakého člověka, co by ti to mohl sestavit a zalézat za pár stovek.

UAV vs FPV

sob 05.04.2014 14:45

Ahoj jsem spíše začátečník... mohly by jste mi poradit nějakou dobrou řídící desku ? (cca do 1500kč) A také mám dotaz, umí nějaká deska používat FPV a zároveň, když se něco stane tak se přepne na UAV a vrátí se ? díky :)

Re: UAV vs FPV

sob 05.04.2014 15:54

To je opravdu prekérní dotaz , ačkoliv mám s tímto spoustu zkušeností , nevím jak bych odpověděl :)
Odeslat odpověď